بهترین فیلم های کمدی و خنده دار سال 2024

بهترین فیلم های کمدی و خنده دار سال 2024

ما دراین قسمت از مجله تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از لیستی از فیلم هاي‌ کمدی سال جدید را منتشر کرده ایم. دراین سال فیلم هاي‌ ژانر کمدی زیادی ساخته شده اسـت.

 

10 فیلم کمدی سال جدید

اگر شـما هم در میان ژانرهای مختلف آثار سینمایی، فیلم‌هاي‌ کمدی را انتخاب می کنید و میخواهید با داستان و بازیگران فیلم هاي‌ کمدی سال جدید آشنا شوید، این مقاله از مجله تالاب بـه شـما کمک می کند تا خنده دارترین فیلم جدید سینمایی را برای تماشا انتخاب کنید.

 

1. فیلم Miller’s Girl

فیلم Miller’s Girl

فیلم Miller’s Girl بـه کارگردانی جید هالی بارتلت «Jade Halley Bartlett» در تاریخ 6 بهمن 1402 اکران می شود. بازیگرانی چون مارتین فریمن، جنا اورتگا دراین فیلم ایفای نقش می کنند.

 

این فیلم درام و کمدی داستان یک نویسنده جوان و با استعداد و استاد وی را دنبال می کند کـه پس از این کـه پروژه‌اي را برای او مشخص میکند اتفاق‌هایي می‌افتد کـه این دو تلاش می کنند چیزهایی کـه در زندگی هر یک از ان‌ها مهم اسـت حفظ کنند. مدت این فیلم حدود یک ساعت و سی دقیقه خواهد بود.

 


مطالب مشابه: بهترین فیلم های کمدی و برنامه های سال 2024


 

2. فیلم Mean Girls

فیلم Mean Girls

فیلم کمدی Mean Girls بـه کارگردانی سامانتا جین «Samantha Jayne» و آرتورو پرز جونیور «Arturo Perez Jr» در تاریخ 18 دی 1402 اکران می شود. دراین فیلم بازیگرانی چون انگوری رایس، کلویی اولی‌اي کراوالیو ایفای نقش می کنند.

 

این مورد از فیلم هاي‌ کمدی 2024 اثری موزیکال بر اساس فیلم مشهور دیگری با همین عنوان محصول سال 2004 اسـت کـه تینا فی «Tina Fey» نویسنده ان هم بود. داستان این فیلم از ان‌جا شروع میشود کـه گروه دختران مشهور مدرسه از دانش‌آموز جدیدی استقبال میکند اما پس از یک اتفاق رئیس این گروه با او مشکل پیدا می کند.

 

3. فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

فیلم Ghostbusters: Frozen Empire بـه کارگردانی گیل کنان «Gil Kenan» در تاریخ 10 فروردین 1403 اکران می شود. دراین فیلم بازیگرانی چون پل راد، فین ولفهارد ایفای نقش می کنند. این فیلم 2024 خنده دار و ماورا طبیعی فیلم پنجم در مجموعه Ghostbusters و ادامه داستان فیلم Ghostbusters: Afterlife محصول سال 2021 اسـت.

 

داستان این فیلم درباره خانواده Spengler اسـت کـه قصد دارند از Summerville بـه New York City بروند و همراه گروه Ghostbusters اصلی با یک نیروی اهریمنی کـه در ان‌جا آزاد شده اسـت مبارزه کنند.

 

4. فیلم IF

فیلم IF

فیلم IF بـه کارگردانی جان کرازینسکی «John Krasinski» در تاریخ 28 اردیبهشت 1403 اکران می شود. دراین فیلم بازیگرانی چون رایان رینولدز، کیلی فلمینگ، جان کرازینسکی ایفای نقش می کنند. جان کرازینسکی کـه بیشتر برای بازی در سریال The Office و کارگردانی فیلم‌هاي‌ A Quiet Place شناخته میشود بـه کارگردانی این فیلم سینمایی کمدی 2024 پرداخته اسـت.

 

این فیلم کمدی و فانتزی داستان یک دختر بـه اسم Bea اسـت کـه میتواند دوستان خیالی دیگران کـه دراین فیلم IF نام دارند، ببیند. سپس متوجه میشود کـه همسایه او نیز این توانایی را دارد.

 

5. فیلم The Fall Guy

فیلم The Fall Guy

فیلم The Fall Guy بـه کارگردانی دیوید لیچ «David Leitch» در تاریخ 14 اردیبهشت 1403 اکران می شود. بازیگرانی چون رایان گاسلینگ، امیلی بلانت دراین فیلم ایفای نقش کردند.

 

این مورد از فیلم هاي‌ کمدی 2024 بر اساس یک سریال با همین عنوان تولید شده اسـت و داستان یک بدلکار را دنبال می کند کـه دریک فیلم جدید با بازیگر معروفی کـه مدت‌ها پیش بدلکار او بود ملاقات می کند. پس از این کـه این بازیگر ناپدید می شود و تولید فیلم ممکن اسـت متوقف شود او داوطلب می شود کـه بـه ان‌ها کمک کند کـه بازیگر گمشده را پیدا کنند.

 


مطالب مشابه: پرفروش ترين فيلم هاي کمدی دنیا «عکس»


 

6. فیلم Bad Boys 4

فیلم Bad Boys 4

فیلم Bad Boys 4 بـه کارگردانی عادل العربی «Adil El Arbi» و بلال فلاح «Bilall Fallah» در تاریخ 25 خرداد 1403 اکران می شود. دراین فیلم بازیگرانی چون ویل اسمیت، مارتین لارنس ایفای نقش می کنند. این فیلم خنده دار جدید ۲۰۲۴ ادامه فیلم Bad Boys for Life محصول سال 2020 و فیلم چهارم از مجموعه فیلم پسران بد اسـت کـه هنوز عنوان اصلی ان مشخص نشده اسـت.

 

فیلم‌هاي‌ قبلی این مجموعه رده‌بندی R را دریافت کرده‌اند و برای کودکان مناسب نیستند. همچنین فیلم اول و دوم این مجموعه را Michael Bay کارگردانی کرده بود. اگر فیلم‌هاي‌ قبلی این مجموعه را تماشا نکرده‌اید میتوانید پیش از اکران این فیلم ان‌ها را ببینید و با کاراکترهای ان آشنا شوید.

 

7. فیلم Borderlands

فیلم Borderlands

فیلم Borderlands بـه کارگردانی ایلای راث «Eli Roth» در تاریخ 19 مرداد 1403 اکران شد. بازیگرانی چون کیت بلانشت، کوین هارت، جک بلک دراین فیلم ایفای نقش می کنند. این مورد از فیلم هاي‌ کمدی و علمی تخیلی 2024 بر اساس مجموعه بازی‌هاي‌ ویدیویی بـه همین نام تولید شده اسـت.

 

این فیلم داستان یک قانون شکن بدنام را دنبال می کند کـه برای یک ماموریت بـه سیاره خود برمی‌گردد. او با یک تیم غیرمنتظره اتحاد تشکیل می دهد و باید با هیولاهای بیگانه مبارزه کنند تا دختر گمشده را پیدا کرده و از او محافظت کنند.

 

8. فیلم Deadpool 3

 فیلم Deadpool 3

 فیلم Deadpool 3 بـه کارگردانی شان لوی «Shawn Levy» در تاریخ 5 مرداد 1403 اکران شد. دراین فیلم بازیگرانی چون رایان رینولدز، هیو جکمن ایفای نقش می کنند. این مورد از فیلم هاي‌ کمدی 2024 کـه عنوان اصلی ان مشخص نیست بر اساس کاراکتر Deadpool از کمیک‌هاي‌ مارول اسـت.

 

فیلم‌هاي‌ قبلی این مجموعه از جمله پرفروش‌ترین فیلم‌هاي‌ سال شدند. همچنین این فیلم‌ها در رده‌بندی R قرار گرفته‌اند و برای کودکان مناسب نیستند. دراین فیلم رایان رینولدز در نقش Deadpool و هیو جکمن در نقش Wolverine حضور داشته‌اند.

 

9. فیلم Beetlejuice 2

فیلم Beetlejuice 2

فیلم Beetlejuice 2 بـه کارگردانی تیم برتون «Tim Burton» در تاریخ 16 شهریور 1403 اکران می شود. بازیگرانی چون مایکل کیتون، وینونا رایدر، کاترین اوهارا، جنا اورتگا، ویلم دفو دراین فیلم ایفای نقش می کنند.

 

این فیلم فانتزی و کمدی ۲۰۲۴ ادامه فیلم دیگری محصول سال 1988 اسـت و هنوز درباره داستان ان اطلاع نداریم. دراین فیلم نیز کاراکترهای بیتل‌جوس و لیدیا دیتز حضور دارند و گفته میشود جنا اورتگا در نقش استرید دیتز بـه ایفای نقش پرداخته اسـت.

 

10. فیلم Beverly Hills Cop: Axel F

فیلم Beverly Hills Cop: Axel F

فیلم Beverly Hills Cop: Axel F بـه کارگردانی مارک مالوی «Mark Molloy» ساخته شده اسـت بازیگران این فیلم ادی مورفی، تیلور پیج، جوزف گوردون لویت هستند. این فیلم کمدی ۲۰۲۴ قسمت چهارم از مجموعه فیلم Beverly Hills Cop اسـت. دراین فیلم کاراگاه اکسل فولی بـه Beverly Hills برگشته اسـت. پس از این کـه جان دخترش بـه خطر می‌افتد او و فولی با یک همکار جدید و دوستان قدیمی با یک دیگر همکاری می کنند.

 


مطالب مشابه: 100 تا از بهترین فیلم های کمدی خارجی + توضیحات


 

در پایان

امیدواریم از این مطلب از مجله تالاب کـه در مورد لیستی از فیلم هاي‌ کمدی سال جدید بود لذت برده باشید. قصد ما از انتشار این مقاله از مجله تالاب کمک بـه شـما در انتخاب بهترین فیلم کمدی اسـت.

جدیدترین مطالب سایت