جان اسنو بازیگر سریال بازی تاج و تخت بر می گردد؟

جان اسنو بازیگر سریال بازی تاج و تخت بر می گردد؟

سریال بازی تاج و تخت یکی از پرطرفدارترین سریال های حال حاضر می باشد که توانسته محبوبیت خاصی در بین طرفداران سینما پیدا کند.

 

اگر عادت دارید که درباره ظاهر افراد معروف کنکاش کنید به شما تبریک می‌گویم چون کیت هرینگتون Kit Harington بازیگری نقش جان اسنو در سریال تلویزیونی «بازی تاج و تخت Game of Thrones » که اخیرا با موهای بلند به تماشای مسابقات تنیس ویمبلدون رفته بود، حالا به شهر بلفاست belfast سفر کرده و موهای خود را نیز کوتاه نکرده است. برای کسانی که خبرهای مربوط به سریال «بازی تاج و تخت» را مشتاقانه دنبال می‌کنند، این خبر می‌تواند بسیار کنجکاو کننده باشد.

 

سه‌شنبه 21 جولای دیلی‌میل 10 عکس متفاوت از حضور هرینگتون در بلفاست منتشر کرد. دانستن این واقعیت که بسیاری از قسمت‌های «بازی تاج و تخت» در بلفاست فیلمبرداری شده و هم‌اکنون بسیاری از بازیگران این سریال برای تمرین فیلم‌نامه خوانی در این شهر به سر می‌برند، این خبر را داغ می‌کند. آیا این موضوع بدان معناست که جان اسنو مرده است یا زنده؟ از این موارد چه چیزی را می‌توان نتیجه گرفت؟ بگذارید تا گزینه‌های مختلف را بررسی کنیم.

 

جان اسنو نمرده است

این یک نتیجه‌گیری ساده است. هرینگتون در بلفاست است زیرا کار «بازی تاج و تخت» هنوز با جان اسنو تمام نشده است. او از مرگ نجات یافته، یا دوباره به زندگی بازگشته است و باید به دنبال سرنوشت عالی‌تر و متفاوتی برود.

 

جان اسنو مرده است، اما جنازه او هنوز در «بازی تاج و تخت» حضور دارد

این مسئله‌ای است که ممکن است اتفاق بیافتد. شاید مراسم خاکسپاری او شامل جزئیاتی است که حضور او را در قسمت‌های آغازین این سریال لازم می‌کند و به همین خاطر است که هرینگتون به بلفاست سفر کرده است.

 

جان اسنو نمرده اما به شدت زخمی شده و در یک قسمت از فصل ششم سریال خواهد مرد

این پیش‌بینی خیلی به حقیقت نزدیک است. اگر او مرده، چرا باید برای جلسات تمرین فیلم‌نامه‌خوانی به بلفاست برود؟ او احتمالا در اواسط قسمت اول سریال خواهد مرد و حضورش در جلسه فیلم‌نامه خوانی تنها محدود به جملاتی مانند «آه» و صدای ناله خواهد شد.

 

کیت هرینگتون دلتنگ دوستان خود در «بازی تاج و تخت» شده است

باید این نکته را در نظر گرفت که هرینگتون مدت زمان بسیار زیادی را در کنار بازیگران و عوامل سریال زندگی و کار کرده است. اگر او بخواهد دوباره با آنها باشد و دیداری تازه کند، بهترین زمان وقتی است که همه آنها در یک مکان کنار هم جمع شده باشند. شاید تنها دلیل حضور او در بلفاست همین باشد، هرینگتون دوست بسیار خوبی است.

 

هرینگتون بلفاست را واقعا دوست دارد

چرا باید به این گزینه اندیشید؟ بلفاست شهر بسیار جذاب و سرگرم‌کننده‌ای است که ممکن است هر کسی را به سمت خود جذب کند. شاید بازیگر نقش جان اسنو در «بازی تاج و تخت» تنها برای سرگرم شدن به این سفر آمده است. شما تا کنون به یک سفر به این شهر اندیشیده‌اید؟

 

کیت هرینگتون موی بلند داشتن را دوست دارد

این هم یک توضیح قانع‌کننده و منطقی دیگر است. موی بلند چیزی است که بسیاری افراد دوست دارند و به سادگی می‌تواند نشانی از سلیقه این بازیگر باشد.

 

کیت هرینگتون دوست دارد در معرض توجه باشد

شاید هرینگتون از اینکه مدام توسط رسانه دنبال شود و همانند اکنون درباره او گمانه‌زنی کنند، خوشحال است. اینکه مدام توسط عکاس‌های حرفه‌ای دنبال شوید احتمالا حس خوبی از در کانون توجه بودن به این بازیگر خواهد داد. شاید این تمام چیزی است که هرینگتون به دنبال آن است. اگر اینگونه باشد، حداقل رسانه‌ها مشکلی با این مسئله نخواهند داشت.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

منبع : خبرآنلاین

 

جدیدترین مطالب سایت