مهریه مهناز افشار هنگام عقد چقدر بود ؟

مجموعه : سینما
مهریه مهناز افشار هنگام عقد چقدر بود ؟

مهناز افشار از بازیگران مطرح و محبوب سینما و تلویزیون است که به دلیل شیک پوشی و بازی های تاثیرگذارش طرفداران بسیار زیادی دارد.

 

مهناز افشار با انتشار پست زیر در صفحه شخصی اش در فیس بوک درباره برخی حاشیه های زندگی شخصی اش توضیح داد.

 

مهریه مهناز افشار هنگام عقد چقدر بود ؟

 

متن انتشار یافته توسط مهناز افشار در ادامه می آید :

 

خواندن تك تك كامنتها بسيار ارزشمند و زيباست ، فقط دوستان هيچ اشكالي نداره همه ما پرسشهايي ذهنمان را در گير كرده باشه البته پرسشهايي كه اجازه ورود به آن را هم داريم .

 

عزيزان اجازه ندهيم فقط بر اساس شنيده ها ، حدس و گمان يا حتي خشم و بي علاقه گي كه داريم موضوعي را بدون دليل و مدرك اعلام بكنيم و حكم بدهيم ، بجاي اينكه وقت شريف را صرف موارد حاشيه اي بكنيم كه هيچ تاثيري در اهدافمان ندارد ، بهتر است وقتمان و انرژي خودمان را صرف دغدغه و اهداف خودمون بكنيم .

 

اما به احترام تك تك شما و براي ان دسته از عزيزان كه پرسش ايجاد شده عرض ميكنم . من اگر اطمينان داشتم رقمهاي نجومي براي مهريه و هر چيزي كه در شروع ازدواج است ، ميتواند خوشبختي بياورد و تضمين كند ، با اجازه خانواده ام كمي بيشتر فكر ميكردم و شايد طلب ميكردم اما اعتقاد نداشتم و ندارم ، پس من با ١٠ شاخه گل نرگس با عشق بدون هيچ شرط و شروط كذب و غير اخلاقي توسط آقاي… عزيز به عقد همسرم درآمدم و بسيارخوشحالم مردي در كنار من است كه با انديشه و دغدغه مستقل پاي من ايستاد و از من محافظت كرد و من را انتخاب كرد و من همچون اقاي علي جنتي به موروثي نبودن ايدئولوژي اعتقاد داشته و دارم . ممنون از متانت و صبر شما تا الان كه از خودم با خبر شويد.

 

پي نوشت 1: و آموخته ام اگر به باور و تصميمت اعتقاد داري بايست ،حتي سخت.

 

پي نوشت 2 : همسر من اقاي ياسين رامين فرزند اقاي محمد علي رامين معاون مطبوعات دوران احمدي نژاد . با احترام به شخصيت حقيقي ايشون كه پدر همسر من هستند ، اما من و دوستان مطبوعاتي من با ايدئولوژي ، تصميمات و باورهاي ايشون مخالف بوده و هستيم.

 

و به احترام زندگي و حريم و بقيه دوستان ديگر پاسخهاي تكراري به پرسشهايي كه تكرارش نه تنها مفيد نيست كه بازدارنده است ، نخواهم داد .

 

هر عزيزي ، اگر بهتر از من زندگي من را ميداندو اطلاعاتش چيز ديگريست ، لطفا اطلاعاتي كه اعلام ميكند با منطق و دليل مستند باشد كه همه ما بدانيم . ممنون.

 

مهریه مهناز افشار هنگام عقد چقدر بود ؟

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب