بیوگرافی بازیگران سریال نیمه ی تاریک من (+داستان سریال)

بیوگرافی بازیگران سریال نیمه ی تاریک من (+داستان سریال)

بیوگرافی بازیگران سریال نیمه ی تاریک من

سریال نیمه ي تاریک من یک سریال ترکیه‌اي درام و رازآلود اسـت کـه درسال ۲۰۲۳ از شبکه فاکس پخش شد. این سریال با بازی هانده ارچل، بوراک دنیز، بگوم آکایا و دیگر بازیگران مشهور ساخته شده اسـت. اگر بـه این سریال علاقه‌مند هستید، میتوانید دراین مطلب از ان بیشتر بخوانید.

 

موضوع داستان سریال نیمه ی تاریک من

موضوع داستان سریال نیمه ی تاریک من

موضوع داستان سریال نیمه ي تاریک من درباره رابطه پیچیده و خطرناک بین لیلا، یک دادستان زن و کنان، یک خبرنگار مشکوک اسـت. کنان دچار اختلال چند شخصیتی اسـت و یکی از شخصیت‌هاي‌ او، اوزان، یک قاتل سریالی اسـت کـه بـه دنبال قربانیان جدید میگردد.

 

لیلا کـه از کنان علاقه‌مند میشود، بدون اطلاع از وجود اوزان، با او رابطه برقرار می کند. اما زمانی کـه لیلا متوجه میشود کـه کنان با پرونده قتلی کـه او روی ان کار می کند ارتباط دارد، همه ی چیز تغییر می کند. لیلا باید با نیمه تاریک کنان مبارزه کند و از خودش و دیگران محافظت کند .

 

لیست بازیگران سریال نیمه ی تاریک من

لیست بازیگران سریال نیمه ی تاریک من

فهرست بازیگران سریال نیمه ي تاریک من بـه شرح زیر اسـت:

  • هانده ارچل «لیلا»: یک دادستان زن کـه درگیر یک پرونده قتل مرموز می شود.
  • بوراک دنیز «کنان»: یک خبرنگار مشکوک کـه دچار اختلال چند شخصیتی اسـت و یکی از شخصیت‌هاي‌ او، اوزان، یک قاتل سریالی اسـت.
  • بگوم آکایا «یاسمین»: یک وکیل مدافع کـه با لیلا دوست اسـت و بـه او کمک می کند.
  • فرید آکتوغ «مورات»: یک کارآگاه پلیس کـه با لیلا همکاری میکند و بـه او علاقه‌مند می شود.
  • آسلی اورجان «نوخت»: یک روانپزشک کـه بـه کنان درمان میدهد و از راز اوزان خبر دارد.
  • گلچین هاتیهان «شاهینده»: مادر لیلا کـه با او رابطه خوبی ندارد و از او انتظارات زیادی دارد.
  • موتالیپ موجدجی «رشات»: پدر لیلا کـه یک معلم بازنشسته اسـت و با مادرش اختلاف دارد.
  • برین آریسوی «نوین»: خواهر کوچک تر لیلا کـه یک دانشجوی هنر اسـت و با کنان دوست میشود.

  

هانده ارچل

هانده ارچل

هانده ارچل یک بازیگر و مدل مشهور ترکیه‌اي اسـت کـه درسال ۱۹۹۳ در شهر باندیرما بـه دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل رشته طراحی از دانشگاه معمار سنان اسـت ودر سال ۲۰۱۲ بـه عنوان بانوی ترکیه انتخاب شد.

 

او در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ ترکیه‌اي بازی کرده اسـت و بیشتر بـه خاطر نقش‌هایش در سریال‌هاي‌ دختران آفتاب، عشق حرف حالیش نمیشه و تو در خانه‌ام را بزن شناخته میشود. او همچنین در فیلم ایرانی مست عشق نقش کیمیا خاتون را بازی کرده اسـت. او در حال حاضر با بازیگر ترکیه‌اي کرم بورسین ازدواج کرده اسـت ودر سریال شخص دیگری در نقش لیلا گدیز ایفا میکند.

 

بوراک دنیز

بوراک دنیز

بوراک دنیز یک بازیگر و مدل مشهور ترکیه‌اي اسـت کـه درسال ۱۹۹۱ در شهر استانبول بـه دنیا آمد. او تنها فرزند خانواده بودو در کودکی پدر و مادرش از هم جدا شدند. او از دانشگاه چاناک قلعه در رشته تاریخ هنر فارغ‌التحصیل شد ودر سال ۲۰۱۱ وارد حرفه بازیگری شد. او در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ ترکیه‌اي بازی کرده اسـت و بیشتر بـه خاطر نقش‌هایش در سریال‌هاي‌ عشق حرف حالیش نمیشه، حکایت ما، مرعشلی و شخص دیگری شناخته میشود.

 

او همچنین درسال ۲۰۱۷ بـه عنوان بهترین بازیگر کمدی/رمانتیک ودر سال ۲۰۱۸ بـه عنوان بهترین بازیگر درام جایزه پروانه طلایی ترکیه را کسب کرد. او درسال ۲۰۱۶ وارد رابطه عاشقانه با بوشرا دولی، یک بازیگر و مدل ترکیه‌اي شد ودر سال ۲۰۲۱ با او ازدواج کرد.

 

بگوم آکایا

بگوم آکایا

بگوم آکایا یک بازیگر و مدل ترکیه‌اي اسـت کـه درسال ۱۹۹۱ در شهر استانبول بـه دنیا آمد. او در کنسرواتوار دولتی دانشگاه استانبول در رشته تئاتر تحصیل کرد و با تئاتر شروع کرد. او در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ ترکیه‌اي بازی کرده اسـت و بیشتر بـه خاطر نقش‌هایش در سریال‌هاي‌ قرن باشکوه، آلتینسویلار، عشق و غرور و شخص دیگری شناخته میشود. او همچنین چندین جایزه برای بازیگری خود از جشنواره‌هاي‌ مختلف دریافت کرده اسـت.

 

فرید آکتوغ

فرید آکتوغ

فرید آکتوغ یک بازیگر و مدل ترکیه‌اي اسـت کـه درسال ۱۹۷۸ در شهر ازمیر بـه دنیا آمد. او از دانشگاه دوکوز ایلول در رشته اقتصاد فارغ‌التحصیل شد ودر سال ۲۰۰۳ با سریال کمپوسیستان «Kampüsistan» وارد عرصه بازیگری شد.

 

او در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ ترکیه‌اي بازی کرده اسـت و بیشتر بـه خاطر نقش‌هایش در سریال‌هاي‌ باد صنوبر «Kavak Yelleri»؛ چشم چران عمارت «Gözüm Sende»؛ شخص دیگری «Bambaşka Biri» و فیلم‌هاي‌ سیواس «Sivas» و مست عشق «Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok» شناخته میشود. او همچنین در زمینه اجرا و تبلیغات نیز فعالیت می کند. او درسال ۲۰۱۰ با بازیگر ترکیه‌اي زینب چامجی ازدواج کرد و دو فرزند دارد.

  

آسلی اورجان

آسلی اورجان

آسلی اورجان یک بازیگر و مدل ترکیه‌اي اسـت کـه درسال ۱۹۸۰ در شهر آیدین بـه دنیا آمد. او از دانشگاه اژه در رشته رقص فولکلوریک ترکیه‌اي فارغ‌التحصیل شد و با تئاتر شروع کرد. او در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ ترکیه‌اي بازی کرده اسـت و بیشتر بـه خاطر نقش‌هایش در سریال‌هاي‌ کارادایی، چشم چران عمارت، شخص دیگری و فیلم‌هاي‌ سیواس و مست عشق شناخته می شود. او درسال ۲۰۱۴ با یتکین دیکینجیلر، یک بازیگر و مدل ترکیه‌اي ازدواج کرد.

 

گلچین هاتیهان

گلچین هاتیهان

گلچین هاتیهان یک بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما ترکیه‌اي اسـت کـه درسال ۱۹۷۲ در استانبول بـه دنیا آمد. او تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان را در استانبول بـه اتمام رسانده اسـت. او در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ ترکیه‌اي بازی کرده اسـت و بیشتر بـه خاطر نقش‌هایش در سریال‌هاي‌ کارادایی، چشم چران عمارت، شخص دیگری و فیلم‌هاي‌ سیواس و مست عشق شناخته می شود. او همچنین در زمینه اجرا و تبلیغات نیز فعالیت می کند. او درسال ۲۰۱۹ با بازیگر ترکیه‌اي احمد تانسو تاشانلار ازدواج کرد.

 

موتالیپ موجدجی

موتالیپ موجدجی

موتالیپ موجدجی یک بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما ترکیه‌اي اسـت کـه درسال ۱۹۷۲ در شهر ازمیر بـه دنیا آمد. او از دانشگاه آنکارا در رشته تئاتر فارغ‌التحصیل شد و با تئاتر شروع کرد. او در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ ترکیه‌اي بازی کرده اسـت و بیشتر بـه خاطر نقش‌هایش در سریال‌هاي‌ گودال، شخص دیگری و فیلم‌هاي‌ سیواس و مست عشق شناخته می شود. او همچنین در زمینه اجرا و تبلیغات نیز فعالیت میکند. او درسال ۲۰۱۹ با بازیگر ترکیه‌اي احمد تانسو تاشانلار ازدواج کرد. 

 

برین آریسوی

برین آریسوی

برین آریسوی یک بازیگر و مدل ترکیه‌اي اسـت کـه درسال ۱۹۹۲ در شهر انقره بـه دنیا آمد. او از دانشگاه هاجتپه در رشته هنرهای زیبا فارغ‌التحصیل شد و با تئاتر شروع کرد. او در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌هاي‌ ترکیه‌اي بازی کرده اسـت و بیشتر بـه خاطر نقش‌هایش در سریال‌هاي‌ گودال، شخص دیگری و فیلم‌هاي‌ سیواس و مست عشق شناخته میشود. او همچنین در زمینه اجرا و تبلیغات نیز فعالیت میکند. او درسال ۲۰۱۹ با بازیگر ترکیه‌اي احمد تانسو تاشانلار ازدواج کرد.

 `

در پایان

بنابر این، می توان گفت کـه این سریال ارزش دیدن دارد یا نه، بستگی بـه سلیقه و علاقه شخصی هر بیننده دارد. اگر شـما از داستان‌هاي‌ درام و رازآلود خوشتان می آید و بـه بازیگران این سریال علاقه‌مند هستید، ممکن اسـت این سریال را دوست داشته باشید و از دیدن ان لذت ببرید. اما اگر شـما از داستان‌هاي‌ کلیشه‌اي و تکراری خسته شده‌اید و بـه جزئیات و منطق داستان اهمیت میدهید، ممکن اسـت این سریال را دوست نداشته باشید و از دیدن ان خسته شوید. 

جدیدترین مطالب سایت