بروزرسانی : 1 بهمن 1402

فال و طالع بینی جالب آذر ماه (طالع بینی تمامی ماه های سال)

فال و طالع بینی جالب آذر ماه (طالع بینی تمامی ماه های سال)

فال و طالع بینی جالب آذر ماه

طالع بینی کامل ماه آذر به همراه اتفاقاتیکه دراین ماه ممکن است رخ دهد را بخوانید.

فال و طالع بینی متولدین 12 ماه در آذرماه را بخوانید.

– طالع بینی متولدین فروردین :

این ماه را باید جشن بگیرید زیرا زمان موفقیت شما بسیار نزدیک شده است و شاید هم بتوان گفت که الان غرق در مقدمات ان موفقیت هستید.

در ماه قبل کمی اندوهگین بوده اید و دل‌تان گرفته بود ؛ پیشامدهایی برایتان ایجاد شده بود که احساس غمی سنگین داشتید اما بشما مژده داده میشود که در ماه جدید زمان غم شما گذشته است، به شرط آنکه به دامان دین، اخلاق و عرفان روی آورید.

باید از کوته نظری و سطحی بینی چشم بپوشید و بیشتر از گذشته به حقایق توجه کنید ؛ بهتر است زیاد اهل تظاهر نباشید ؛ بگذارید اطرافیان شما حقایق را ببینند با این اوصاف شما را بیشتر دوست خواهند داشت و موفق تر از گذشته خواهید بود.

– طالع بینی متولدین اردیبهشت :

دراین ماه سیاره حاکم شما تحت استرس و فشار است ؛ از این که شما کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید‌ و این میتواند مانع لذت بردن شما از زندگی شود چرا که شما باید انرژی لازم را برای رویارویی با کارهای بیشماری که دراین ماه خواهید داشت بدست آورید.

گرچه ممکن است اهداف شما در مسیر شما و درست جلوی رویتان قرار داشته باشند، ‌اما بنظر نمی آید که رسیدن به آن ها کار سهولت باشد. اگر احساسات ناگفته شما روی هم انباشته شده می تواند موقعیت و حالت خوشی را در شما تبدیل به نارضایتی و نگرانی کند ؛ وقت را هدر ندهید و برای حل کردن مشکلی که خودتان مسبب گره خورده شدنش بودید اقدام کنید!

– طالع بینی متولدین خرداد :

زمان، غنی ترین گنجینه هاست پس مراقب باشید زمان را از شما نگیرند یا ان را از دست ندهید. با صداقت به زندگی تان گرما ببخشید و سعی کنید اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

اگر قصد سفر دارید، بهتر است ان رابه بعد از انجام اموری که بشما محول شده موکول کنید. در حرفه خود ممتاز می‌شوید و موقعیت اقتصادی خوبی برایتان فراهم خواهد شد.

درمورد اختلافات فامیلی یا اختلاف با دوستان نزدیک خود با سیاست رفتار کنید و همه ی پل هاي‌ پشت سر خودرا خراب نکنید. از اول بگویید نه، انتظار کار درستی نیست. بیشتر به فکر سلامتی تان باشید.

– طالع بینی متولدین تیر :

انچه راکه همین حالا دارید قدرش را بدانید ؛ اگر در تلاش برای التیام شرایط هستید ؛ تلاش را در تداوم همان مسیر و آنچه که دارید قرار دهید.

چشمانتان رابه نعمت هاي‌ خداوند باز کنید ؛ شما یکی از بزرگ ترین نعمت ها را دارید ؛ جفا و ظلم است اگر به چیزی جز انچه دارید و هستید بیندیشید ؛ البته آرزوهای بهتر بشما قدرت بیشتری می‌دهد تا بر جهت گیری خود پافشاری داشته باشید و شرایط را بهتر کنید اما یادتان باشد که «جز کوی دوست» نروید!

باید انچه راکه وجوددارد ارجمند بدارید و چشم دل‌تان دنبال برخی جلوه هاي‌ زودگذر نباشد.

– طالع بینی متولدین مرداد :

دراین ماه برای گرفتن یک تصمیم مهم مالی اصول اساسی و ضروری را در اختیار ندارید اما توجه داشته باشید که پنجره‌اي که برای فرصت هاي‌ جدید به روی شما گشوده شده است فقط چند هفته میتواند باز بماند و دیگر منتظر شما نخواهد ماند.

بسیار سخت است که بسرعت واکنش نشان دهید چرا که عدم اعتماد به نفس در شما حتی فکر کردن را هم برایتان را هم سخت و دشوار می کند.

نگران نباشید؛ خوش بینی شما بازخواهد گشت ؛ درضمن تا زمانی که احساس خاطرجمعی نکرده‌اید از گرفتن تصیمات مهم و اساسی در رابطه با زندگی تان خودداری کنید!

– طالع بینی متولدین شهریور:

مدتی است که احساس میکنید که زندگی بر وفق مراد نیست اما باید توجه داشته باشید که زندگی فراز و نشیب هاي‌ زیادی دارد ؛ شاید در برخی موارد اوضاع بر وفق مراد انسان نباشد اما نباید دچار سرخوردگی شوید و ان را بعنوان یک شکست تلقی کنید بلکه باید از ان بعنوان پله اي برای موفقیت بهره ببرید.

کارهای سودآوری بشما پیشنهاد خواهد شد که با خودباوری و تلاش ؛ به موقعیت هاي‌ بهتری دست میابید.

– طالع بینی متولدین مهر:

پیشنهادی دریافت میکنید که البته قبل از هر تصمیمی به تمام زوایای قضیه فکر کنید و بعد پاسخ دهید ؛ لبخند شما ممکن است به دیگران حیاتی تازه ببخشد و به زندگی امیدوارشان کند، اگر بشما اعتماد کردند ارزش این محبت را بدانید و با درستی و نیکی ان را پاسخ دهید.

با قناعت زندگی کنید، زیرا قناعت یک ارزش است، ولی هرگز خسیس نباشید ؛ روزهای خوش فرا خواهد رسید، روزهایی که خاطرات خوش گذشته را بار دیگر برای شما زنده میکند.

– طالع بینی متولدین آبان:

از کینه دست بردارید و بی خیال کدورت شوید. خنده را مانند گلی بر لب هایتان بنشانید که دوستی و نیکویی همانند پلی است به دل دیگران. به آینه بنگرید و دل تان را همانند ان؛ صاف و بی غش کنید. بعد می‌بینید که آینه بشما لبخند رضایت میزند.

زندگی فراز و نشیب هاي‌ زیادی دارد، بخود بیایید. گذشته را فراموش کنید و به آینده اي درخشان بنگرید، چون زندگی زیباست. در معامله مسکن همه ی موارد را درنظر بگیرید. او روزی از شما کمکی خواست، اما شما کاری نکردید، خب، حالا وقتش است که جبران کنید، مگر چه اشکالی دارد… او همان‌ گونه چشم به راه شماست.

فال و طالع بینی جالب آذر ماه 1402 (طالع بینی تمامی ماه های سال)

فال آذرماه

– طالع بینی متولدین آذر:

هدف تان را تا به انتها دنبال نمایید ودر نیمه راه ناامید نشوید که میگویند جوجه را آخر پاییز می شمارند. شما همیشه تحت تاثیر محیط اطراف خود هستید. اکنون بجای ان که زانوی غم در بغل بگیرید چاره اي بیندیشید که موانع زندگی تان رو به افزونی نرود و کاهش یابد.

از جاییکه انتظارش را ندارید کمک دریافت می‌کنید ولی شما آن قدر مشغول و نگران مسئولیت هاي‌ تان هستید که توجهی به این کمک نمی‌کنید. او هنوز چشم امیدش به شماست.

در زندگی عاطفی تان ممکن است کدورتی پیدا شود. شاید فکر او جای دیگری باشد. شاید شما به فکر او نباشید. شاید اصلا مقصر خودتان هستید. به خودتان بیایید، اگر نمیخواهید جرات گفتنش را داشته باشید.

– طالع بینی متولدین دی:

یک ماه طبیعی در پیش دارید و بهتر است دراین ماه از دادن تعهدات شفاهی خودداری کنید. ممکن است اختلافاتی در زندگی شخصی و یا خانواده پیش آید و از برخوردهای قابل ملاحظه دوری کنید.

پیشرفت در کارها با تلاش سخت حاصل میگردد. یک پیشنهاد ازدواج خواهید داشت که از یک رابطه پرشور و انرژی خاص می‌گردد که سراسر عشق است. شریک زندگی تان بسیار پایبند و متعهد به رابطه است. شرکت در جلسات رقابتی و یا آزمون ها نتایج عالی برایتان خواهند داشت.

اعتماد به نفس ذاتی شما برا انجام تکالیف در زمان مقرر ستودنی است و این احساس رابه زیر دستان و اطرافیان خود انتقال میدهید. این ماه کارها به‌ صورت روان پیش می‌روند. پروژه هاي‌ بلند مدت با موفقیت دنبال می‌شوند ودر پایان ماه به سود یک جای انها خواهید رسید.

قراردادهای بزرگی باتوجه به شغلتان بدست می آورید. میتوانید دز امور مالی محتاطانه تر اقدام کنید و سعی کنید به سرمایه گذاری هاي‌ بهتری بپردازید.

– طالع بینی متولدین بهمن:

نباید بگذاری که دیگران با دخالت‌هاي‌‌شان روابط تو و دوستدارت را از بین ببرند. انها معتقدند که از روی دلسوزی می‌‌خواهند به تو کمک کنند ولی چنین نیست. اگر با طرف مقابلت مشکلی هم داری به کسی مراجعه کن که صلاحیت ان را داشته باشد. تو دارای قدرتی هستی که به اسانی می‌‌توانی با شرایط جدید، خودرا سازگار کنی پس از این قدرت در جهت مثبت استفاده کن. 

با دوستی قدیمی دوباره برخورد خواهی کرد که دیدن او تحولاتی در تو به وجود می‌‌آورد. در مورد مسائل کاری می‌‌توانی با او مشورت کنی و از کمک‌هاي‌ او استفاده کنی. زیاد خودت را غرق در کار کرده‌اي ولی کمی هم باید به فکر خودت باشی و به خودت و ذهنت استراحت بدهی.

پیشنهاد شراکتی به تو شده که ان را قبول نکن حتی اگر در مورد این پیشنهاد به تو اسرار شود. خودمحوری و خودرایی در زندگی بعضی مواقع انسان رابه راه‌هاي‌ باریکی می‌‌کشاند که گذشتن از انها بسیار مشکل و گاهی غیرممکن است…

– طالع بینی متولدین اسفند :

بیشتر افراد خانواده و اطرافیان مدیون صبر و نبوغ و هنر و فداکاری شما هستند. اعتقاد دارید نباید وقت فرزندتان بیهوده اتلاف شود. سعی می‌کنید در طول مدت زندگی چیزی بیاموزند تا به جهان بینی کامل برسند. برنامه ریزی دقیقی برای تمام ساعات خواهید داشت.

منظم و مقرراتی هستید. اما گاهی اوقات مقررات شما دست و پاگیر میشود. وسواس زیادی نسبت به انجام کلیه ي امور دارید.

طالع بینی تمامی ماه های سال

امیدواریم این مطلب مورد پسند واقع شده باشد لطفا از دیگر مطالب مرتبط با طالع بینی ماه در پایین مطلب دیدن فرمایید.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت