بروزرسانی : 23 بهمن 1396

فال و طالع بینی ماه اسفند (طالع بینی ماه اسفند)

فال و طالع بینی ماه اسفند (طالع بینی ماه اسفند)

فال و طالع بینی ماه اسفند

در ماه اسفند بشما چگونه خواهد گذشت چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. انرژی مثبت خودرا جذب کنید تا موفق شوید.

متولدین فروردین ماه:
دراین ماه احساس میکنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و میخواهید انرژی اضافی خودرا تخلیه کنید. اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام می شود ودر عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خودرا از دست بدهند. دراین ماه بجای این که سعی کنید حق رابه جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن دریک جنگ لفظی اجتناب کنید.

متولدین اردیبهشت ماه:
این ماه باوجود این که میدانید باید کاری انجام دهید اما احتمالا به درستی نمیدانید که آن کار دقیقا چیست. ممکن است این ماه تمرکزتان را از دست بدهید اما زیاد هم نگران این نیستید که نتوانید آنرا دوباره بدست بیاورید ، بجای این که سعی کنید رویاهایتان را معقول جلوه دهید اجازه دهید انها بشما نشان دهند که در دنیا چه کار باید بکنید. دراین ماه مسئله این نیست که آیا اهداف جدیدتان تحقق مییابند یا نه! فقط اجازه دهید آن ها زندگی تان رابه روش خودشان بسازند.

متولدین خرداد ماه:
شما اغلب اجازه می دهید که فلسفه بافی بر شعور عادی تان برتری پیدا کند ولی اینکار میتواند این ماه شما رابه دردسر بیندازد ؛ فکر و گمان میتواند مفید و سازنده باشد اما دراین ماه ممکن است شما را از مسیرتان منحرف کنند ، تفاوت‌هایي که با دیگران دارید را تقویت کنید ودر پی این نباشید که خودرا همرنگ جماعت کنید. خوشبختانه امیدها و آرزوهایی که برای آینده‌اي روشن تر دارید برای دیگران انگیزه‌اي می شود تا از خمودگی و افسردگی بیرون بیایند و از طرف دیگر باعث می شود که شما خودرا باور کنید و اعتماد به نفس تان افزایش یابد.

متولدین تیر ماه:
دراین ماه ممکن است بر این باور باشید که تمام عادات احساسی قابل تغییر هستند مخصوصا اگر شما مایل باشید که در ذهن خود خیال کنید که در موقعیت کنونی به نتیجه و هدف خود رسیده‌اید بدون این که واقعا در واقعیت به آن دست پیدا کرده باشید. متاسفانه در آینده ممکن است تبدیل به آدم پول دوستی شوید و اگر کسی راه شما را برای رسیدن به منافع مالی سد کرد عصبی و پریشان شوید ، از این ماه به خودتان قول دهید که از لحظه حال لذت ببرید.

متولدین مرداد ماه:

دراین ماه احتمالا قادر نیستید دیگران رابه روشنی و به وضوح ببینید به خاطر این که شما به جهان با عینک خوش بینی می‌نگرید ؛ اگر بخواهید به سختی به نظرات و عقاید خود بچسبید و از آن ها در مقابل دیگران پرخاشگرانه حمایت کنید فقط اوضاع را برای خودتان پیچیده تر می کنید برای دفاع از باورهای خود با این شدت با دیگران نجنگید. چند هفته صبر کنید تا ببینید آیا نظرات تان تغییر میکنند یا فقط اوضاع را برای شما پیچیده تر می کنند!

متولدین شهریورماه:

دراین ماه برایتان آسان نیست که انرژی خود رابه حرکت وادارید ، حتی باوجود مسیرهای روشن سخت است که دقیقا بدانید مسیری که اکنون در آن قرار دارید به کجا منتهی می شود. اما این ماه زمان ان نیست که انگیزه‌هاي خودرا زیر سئوال ببرید ، باوجود این که فکر می کنید که میتوانید بازهم صبر کنید ، این ماه یک حرکت مستقیم به سوی هدف مورد نیاز شماست !

متولدین مهرماه:
دراین ماه شما باید از نظر احساسی با منابعی که باعث الهام و وحی در شما می شوند در تماس باشید. حتی اگر شما درباره عشق و عاشقی بسیار آرمانی فکر میکنید ودر گذشته ناامیدی‌ها و شکست‌هایي را هم تجربه کرده اید اما رعایت کردن راستی و درستی هنوز هم باید برای تان مهم باشد ؛ تلاشی که در جهت راستی و صداقت باشد بسیار باارزش است.

متولدین آبان ماه:
دراین ماه ممکن است تحت تاثیر جادویی باشید که به روزهای کودکی تان مربوط می شود. متاسفانه سخت است که بگوییم کدام یک از خاطرات واقعی است و کدام یک از ضمیر ناخودآگاه شما سر بیرون آورده است ، اگر بخواهید این ماه نقش یک کاراگاه را بازی کنید می تواند بشما کمک کند تا به حقیقت ماجرا پی ببرید ودر نهایت می‌فهمید که احساسات تان بسیار آسان تر از همیشه تحت نظارت تان درخواهند آمد.

متولدین آذر ماه:
این ماه اگر در محل کارتان گامی استوار و محکم بردارید بهتر می توانید کارکنید ، تا آنجایی که میبینید تمام کارهایتان را زودتر از انچه انتظار داشتید به اتمام رسانده‌اید. قبل از آغاز هر پروژه جدیدی خوب است که مطمئن شوید تمام ابزار و تجهیزات را آماده کرده اید ، قبل از این که شروع بکار کنید بیندیشید و مطمئن شوید که همه ی جوانب کار را درنظر گرفته‌اید. اگر قبل از هر کاری اول وظایفی که در خانه دارید را انجام دهید خود و دیگران را از یک دردسر و گرفتاری بزرگ نجات داده‌اید.

متولدین دی ماه:
دراین ماه برای گرفتن یک تصمیم مهم مالی اصول اساسی و ضروری را در اختیار ندارید اما توجه داشته باشید که پنجره‌اي که برای فرصت هاي جدید به روی شما گشوده شده است فقط چند هفته میتواند باز بماند و دیگر منتظر شما نخواهد ماند. بسیار سخت است که بسرعت واکنش نشان دهید چرا که عدم اعتماد به نفس در شما حتی فکر کردن را هم برایتان را هم سخت و دشوار می کند. نگران نباشید؛ خوش بینی شما بازخواهد گشت ، درضمن تا زمانی که احساس خاطرجمعی نکرده‌اید از گرفتن تصیمات مهم و اساسی در رابطه با زندگی تان خودداری کنید!

متولدین بهمن ماه:
این ماه شما منبع نیرومندی از الهام و خیال دریافت می کنید ، اگر همان‌ گونه روی ابرها شناور باشید ممکن است بی اساس و سست عنصر جلوه کنید. خوشبختانه اعمال قهرمانانه برای رهایی شما بدردتان خواهد خورد ، اگرهم انرژی فیزیکی شما سخت باهم هماهنگ می شود ولی تمرین‌هاي پرانرژی شما امروز تفاوت شما رابا دیگر انسان‌هاي روی زمین رابه سایرین نشان خواهد داد.

متولدین ماه اسفند:
در فکر و خیال بودن بدین معنی نیست که شما در رویا و خیالات خود غرق شده‌اید اما این ماه به اندازه کافی وسوسه تان می کند!
وقتی مدام جلوی پایتان سنگ انداخته می‌شودحفظ کردن نگرش‌هاي مثبت کار دشواری است ، حتی ممکن است فکر کنید برای پیروز شدن در برابر کسانی که با شما مخالفت می کنند و بر ضدتان هستند باید سخت تر کار کنید. با همه ی این احوال اگر اجازه ندهید جواب‌هاي منفی حرکتتان را کندتر کند و اگر تمام حواس خودرا روی نگرش نهایی تان متمرکز کنید هر چیزی امکانپذیر می شود.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت