دکتر تاج بخش

زيگيل

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

لاغري و کاهش وزن

باهوش ترین اسب در دنیا (+عکس)

باهوش ترین اسب در دنیا (+عکس)

با هوش ترین اسب در دنیا

 باهوش ترین اسب در دنیا که با استعدادی خارقلاده موجب تحسین همگان قرار گرفت.لوکاس نام اسبی 19 ساله است که با توانایی های شگفت انگیز خود در زمینه شمردن و ریاضی همه مردم دنیا را شگفت زده کرده و حتی صاحب رکورد جهانی گینس شده است.

 

باهوش ترین اسب در دنیا (+عکس)

به گزارش تالاب :خانم کارن مرداک صاحب این اسب که 10 سال پیش این اسب را خریده است می گوید : لوکاس از ابتدا نشان داد که بسیار باهوش تر از سایر اسب ها است و به نظر می رسید که اشتیاقی برای آموختن دارد.من از ابتدا با دستورات ساده شروع کردم. با او می گفتم که :

 

به چپ و یا به راست برو و این اسب این دستورات را اجرا می کرد. زمانی که به او می گفتم بنشین ، می نشست. سپس من با درست کردن اشکال و اعداد به او یاد دادم که چگونه اشیاء و اعداد مختلف را تشخیص دهد. این اسب رکوردار جهانی در زمینه تشخیص

 

باهوش ترین اسب در دنیا (+عکس)

بیشترین عدد توسط یک اسب است.این حیوان می تواند تا 19 عدد را تشخیص داده و مشخص کند. خانم مرداک که با شوهر و دختر خود در کالیفرنیا زندگی می کند اعتقاد دارد که عشق و علاقه ای که بین این خانواده و لوکاس وجود دارد از جمله مهمترین دلایل این رابطه گرم و همچنین یادگیری عالی اسب است.

برچسب‌ها: ,

مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
درمان چاق ترین کودک جهان با حجامت + عکس کودکی که حدود 200 کیلوگرم وزن دارد و تحت درمان قرار گرفته است   این کودک با توجه به وزنی که دارد و روند پرخوری که در پیش گرفته است دچار مشکلات ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

خانمی که برای ازدواج 69 کیلو وزن کم کرد + عکس
خانمی که برای ازدواج 69 کیلو وزن کم کرد + عکس
مشاهده بیشتر