زيگيل

لاغري و کاهش وزن

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

ساختن خانه های چوبی برای نیازمندان (عکس)

ساختن خانه های چوبی برای نیازمندان (عکس)

 

یک شرکت فرانسوی به مدت 6 سال مشغول ساخت خانه‌هایی از چوب برای بی‌خانمان‌ها در ژیروند که در جنوب غربی فرانسه واقع شده بوده است.

 

«پاسکال لافارگ» که مدیر این شرکت است کار ساخت و ساز را با تیم خود راه اندازی کرده است. این خانه‌ها به صورت موازی و تماماً از چوب ساخته شده‌اند و با محیط زیست سازگار هستند.

 

ساختن خانه های چوبی برای نیازمندان (عکس)

 

پاسکال گفت: عناصر مختلف مانند دیوار، درب‌ها و پنجره‌ها به صورت آماده از کارخانه گرفته شده‌اند؛ یک تیم در محل ساخت و ساز برای سوار کردن تکه‌های چوبی و کارگرانی برای نقاشی یا برش چوب وجود دارند.

 

وی اضافه کرد: این فعالیت در سال 2013 حدود 1.5 میلیون یورو سود داشته که برای جامعه هم مفید بوده و خیلی از افراد بی‌خانه با مبلغ کمی صاحب خانه شده‌اند.

 

ساختن خانه های چوبی برای نیازمندان (عکس)

 

بعد از 6 سال اکنون مقامات محلی برای ایجاد این مسکن‌ها می‌خواهند مشارکت کنند و درخواست ساخت خانه‌های بیشتری کرده‌اند.این خانه‌ها می‌تواند مشکل بسیاری از افراد که در خیابان‌ها به سر می‌بردند و قربانی حوادث زندگی می‌شدند بسیار مناسب است.

 

این شرکت تمام نیازهای این افراد را برای مدت طولانی مهیا کرده است، اجاره این خانه‌ها بسیار کم است و صدها نفر صاحب خانه شده‌اند. در حال حاضر این شرکت 20 خانه در بوردو و 30 خانه در باستیا ساخته است که آماده ارائه است.

 

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

 


مطالب جالب و خواندنی

بیشتر بخوانید
آثار زیبای هنرمند ایرانی با استفاده از آینه + تصاویر آثار زیبای هنرمند ایرانی که با آینه و هنرمندی هر چه تمام تر خلق شده اند.   یکی از نخستین موارد استفاده از آیینه در معماری را می‌توان در ایران زمین و ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس
شکستن سکوت زهرا امیر ابراهیمی در فیلم نرگس
مشاهده بیشتر