بروزرسانی : 28 آذر 1394

پینوکیو واقعی را دیده اید؟ (عکس)

پینوکیو واقعی را دیده اید؟ (عکس)

پسری که به دلیل داشتن یک نوع بیماری خاص به پینوکیو واقعی مشهور است را دیده اید؟

چهره بامزه این بچه جای گریه دارد. این کودک با دماغ بزرگ از یک بیماری رنج می برد. پسربچه ای در ایالت ولز وجود دارد که مانند پینوکیو بیینی اش بزرگ می گردد.تعجب ننمایید.این بار با پینوکیو واقعی روبرو شوید.این پسر بچه ی زیبا که ساکن ایلت ولز است از بیماری نادری رنج میبرد ! مغز این پسر بچه از طریق بینی اش راه به خارج پیدا کرده و در حال رشد است ! به گزارش ایران ناز اولی ترزایس ساکن ماستگ ایالت ولز به نارسایی عجیبی روبرو شده است.بینی او به طرز وحشتناکی رشد می نماید.

پینوکیو واقعی را دیده اید؟ (عکس)

این وضعیت مشکلات تنفسی برای اولی کوچک و نگرانیهایی را برای خانواده ی کودک به وجود اورده است . این بیماری نادری است سبب می گردد مغزش از طریق حفره ای در جمجمه در بینی اش رشد نماید.اولی از زمان تولد با این بیماری نادر دست و پنجه نرم می نماید.اسکن های ام ار ای نشان می دهد توده آنسفالوسل که یک نوع نقص است باعث می گردد مغز از طریق حفره ای در جمجمه باعث بوجود امدن کیسه ابکی می گردد

پینوکیو واقعی را دیده اید؟ (عکس)

مادر او اومی پول 22 ساله می گوید بیماری پسرش باعث شده مورد طعنه و کنایه افراد قرار گیرد.وی می افزاید واقعا درد اور است.وی می افزاید روزی زنی به او گفته است کاشکی هیچ موقع صاحب چنین فرزندی نمی شدم.گفته های خانم باعث ناراحتی و گریه او شده است.اومی گوید فرزندش تا کنون چندین بار مورد عمل جراحی قرار گرفته است.

پینوکیو واقعی را دیده اید؟ (عکس)

پینوکیو واقعی

پینوکیو واقعی را دیده اید؟ (عکس)

 

ماجرای جالب دو دختر که باهم دوست شدند

2 دختر زیبا با قیافه یکسان یکدیگر را پیدا کردند (عکس)

ایده جالب و زیرکانه یک پسر برای خواستگاری (عکس)

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت