روش جالب طب سنتی برای لاغری و کاهش وزن

روش جالب طب سنتی برای لاغری و کاهش وزن
در کاهش وزن و لاغری طب سنتی چه می گوید ؟
 
امروز بسیاری از مردم از مشکل چاقی رنج میبرند و ممکن است بسیاری از راها را امتحان کرده باشند. در اینجا بد نیست بدانید نظر طب سنتی در مورد کاهش وزن و چاقی چیست.
 
روش جالب طب سنتی برای لاغری و کاهش وزن
 
علی‌محمد ملاحی درباره فایده اعمال یداوی مانند بادکش بر لاغر شدن افراد چاق اظهار داشت:
 
بهترین کار برای لاغر کردن افراد چاق بادکش گرم و خشک به‌ویژه در نواحی تجمع چربی است.
 

به‌گفته وی بادکش گرم شکم (غیر از ناف) اثر چربی‌سوزی و ضدنفخ و ملین دارد.

 

بادکش گرم پهلوی راست و چپ تا سطح خارجی ران‌ بسیار به رفع چربی‌ها کمک کرده چرا که چربی دارای طبع سرد و تر است و بادکش این نواحی را گرم کرده و موجب آب شدن چربی‌ها می‌شود.

 

بادکش پشت کمر راهی برای رفع افسردگی و افزایش نشاط است

این متخصص طب سنتی افزود: بادکش گرم پشت قفسه سینه  (پشت گرمی) ضمن چربی‌سوزی چاقی‌های ناحیه پشت بدن, باعث دلگرمی و خاصیت ضد افسردگی و نشاط‌آوری و افزایش متابولیسم بدن می‌شود.

 

ملاحی ادامه داد: بادکش گرم تیروئید (فقط در مطب و نزد پزشک باید صورت پذیرد) که در رفع کم‌کاری تیروئید بسیار مؤثر است، همچنین بادکش گرم کشاله داخلی رانها (در افرادی که هیپومنوره یا خیلی چاق هستند) و نیز کسانی که سایش شلوار در کشاله ران و عرق‌سوز می‌شوند, بسیار نافع است.

 

وی اضافه کرد: بادکش ساکرال کمر و پشت ران‌ها و ساق پاها ضمن چربی‌سوزی پاها به‌ویژه در افرادی که دردهای کمری و دیسک کمر دارند, بسیار مؤثر است.

 

ماساژ شکم جهت عقربه‌های ساعت راهی برای رفع یبوست

این متخصص طب سنتی یادآور شد: ماساژ درمانی به‌ویژه ماساژ شکم در جهت چرخش عقربه‌های ساعت ضمن بهبود در خون‌رسانی به پوست و گرم کردن و چربی‌سوزی, باعث بهبود تخلیه کولون و افزایش تحرک روده‌ای و رفع یبوست می‌شود.

 

ملاحی خاطرنشان کرد: قی کردن یا استفراغ عمدی به‌ویژه در افرادی که احساس پری سر دل دارند, نافع است.

برچسب‌ها: ,
جدیدترین مطالب سایت