10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

مجموعه : لوازم آرایشی
10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

عطر ها بسیار به زیبایی و جذاب به نظر رسیدن کمک می کند. این عطر های زیبا و خوشبو مخصوص پاییز هستند.

یک عطر تازه جدید بهترین راه برای صدا زدن فصل جدید است. از اولین عطر برند «میو میو» گرفته تا یکی دیگر از عطرهای معروف برند «مارک جیکوبز» و بمب پاییزی جدید تام فورد، این عطرهای پاییزی بوهای گوناگونی مثل رایحه‌های گل‌دار و چوب دارند که بسیار هم ماندگار هستند. 10 عطر برتر پاییز را در اینجا ببینید.

 

جو مالن لندن

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

وقتی هوا طوری نیست که شما دل‌تان بخواهد، عطر «میموسا اند کاردامام» برای‌تان مثل یک پلیور نرم کشمیری است. بوی ادویه‌ای هل با رایحه گرم ابریشم جفت شده است و با رایحه اصلی درخت تانکا شدت گرفته است. شیشه 100 میلی این عطر 85 پوند است.

 

مارک جیکوبز

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

این عطر چوبی جذاب از برند مارک جیکوبز که «دکدنس» نام دارد، مانند خواهر بزرگتر دیگر عطرهای مارک جیکوبز یعنی «دیزی»، «لولا» و «دات» است. چیزی که در این عطر خیلی به چشم می‌آید شیشه مبتکرانه‌اش و رایحه آلو، زنبق و زعفرانش است که با نت میانی رز، زنبق زرد و یاس و نت اصلی عنبر و خس خس و چوب پاپیروس ترکیب شده است. شیشه 50 میل این عطر 69 پوند است.

 

میو میو

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

اشتیاق قابل توجهی حول عرضه اولین عطر برند دوست داشتنی «میو میو» که برای دختران جذاب است وجود داشته است و رایحه گل‌دار این عطر درست مانند لباس‌های این برند زنانه است. رایحه تند گل برف که در نت بالایی قرار دارد با رز و یاس در قلب این عطر ترکیب شده است. شیشه 50 میل این عطر 66 پوند است.

 

Diptyque

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

این عطر که یکی از 34 عطر مجموعه خودش است، الهام گرفته از خانه عطر اصلی در بلوار 34 سن جرمین پاریس است. عطر «اسنس اینسنس» 2015 ترکیبی از یاس، بهار نارنج و ریحان است که در کل عطری کلاسیک با رایحه یاس را ساخته است. شیشه 75 میل این عطر 100 پوند است.

 

تام فورد

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

رایحه گیرای زنجبیل، برگاموت و فلفل سیاه و صورتی به قلب رایحه ماگنولیا، یاسمن، ایلنگ، چوب سدر و چوب فلفل در عطر «ونیشن برگاموت» تام فورد با رایحه گرم چوب صندل، درخت تانکا، عنبر ترکیب شده است و عطری تند و مست کننده پاییزی را پدید آورده است. شیشه 50 میل این عطر 145 پوند است.

 

کلویی

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

این عطر جدید و سبک‌تر از این برند، بر اساس رز سفید درست شده است و با برگاموت، لیمو، ا، یاسمن، غنچه رز، گل پنبه و مشک ترکیب شده است. این عطر یکی دیگر از اعضای زیبای خانواده «کلوئی» است.

 

Aesop

 

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

این عطر زنانه-مردانه، دومین عطر این برند بعد از «مراکش» است و ترکیبی از رایحه ریحان، میخک، خس خس و مرکبات است که عطری به یاد ماندنی و ماندگار را خلق کرده است. شیشه 50 میل این عطر 63 پوند است.

 

میلر هریس

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

عطر «تی تونیک» که جزو سه عطر نامبرده در مجله «ادیشن» است، رایحه‌ای ترد، تازه و عالی برای استفاده روزانه دارد. نت بالایی برگاموت، نارنج و لیمو دارد و با رایحه دودی چای و جوز هندی ترکیب شده است و تارتوس و مشک در نت پایه به رایحه چای آمریکای جنوبی که «میت» نام دارد پیوستند و این عطر فوق‌العاده را پدید آورده‌اند. شیشه 100 میلی این عطر 95 پوند است.

 

Shay & Blue

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

کسانی که رایحه‌های شیرین دوست دارند، عاشق عطر «فرمبویز نویر» شی اند بلو خواهند شد. ترکیبی معطر از تمشک قرمز و سیاه با نت میانی زنبق و عود و نت پایه مشک و چوب‌های تیره. شیشه 100 میلی این عطر 55 پوند است.

 

ایو سن لورن

10 عطر زیبا و خوشبو مخصوص پاییز

ادوپرفیوم «بلک اوپیم» ایو سن لارن سال گدشته عرضه شد و عطر امسالش با همین نام نیز ملایم‌تر و تازه‌تر است و رایحه اصلی قهوه دارد. نت بالایی مرکبات، گلابی و کشمش سیاه، رایحه میانی قهوه، یاس، بهار نارنج و چای را معرفی می‌کند و رایحه اصلی هم ترکیبی از مشک سفید و چوب‌های سفید است. شیشه این عطر به طرز خارق‌العاده‌ای درخشان است! شیشه 50 میل این عطر 52 دلار پوند است.

 

بهترین عطر و ادکلن های پاییزی + تصاویر

شخصیت شناسی عطر مورد علاقه

آشنایی با عطر زنانه در بهار 94