بروزرسانی : 4 تیر 1403

معرفی آموزشگاه عالی برای شرکت در دوره پداگوژی

معرفی آموزشگاه عالی برای شرکت در دوره پداگوژی

پداگوژی (Pedagogy)واژه ای است که به روش ها، استراتژی ها و نظریات مرتبط با فرآیند آموزش و انتقال دانش اشاره دارد. این مفهوم برای آموزش کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان کاربرد دارد و برای آموزش در هر شاخه و حرفه ای مورد نیاز است. رشته آرایشگری نیز از این قضیه مستثنی نیست و متخصصان این حوزه نیاز دارند که برای انتقال مفاهیم تئوری و عملی از تکنیک ها و اصول آموزشی استانداردی استفاده کنند. از این رو آموزشگاه آرایشگری رز سرخ دوره ای را به نام پداگوژی یا مربی‌گری طراحی کرده است که علاقه مندان به حوزه آموزش آرایشگری بتوانند دانش خود را به درستی به هنرآموزان خود منتقل کنند.

دوره پداگوژی چیست؟

پداگوژی که در لغت به معنی علم تعلیم یا فن تعلیم است. در اصل به علم یا هنری گفته می شود که یک معلم در کلاس برای انتقال دانش یا هنر خود به دانش آموزانش استفاده می کند. این علم همان سبک یادگیری است. که شامل راهبردها و استراتژی های استاندارد و اصولی آموزش می شود. هدف از برگزاری دوره پداگوژی آشنایی مربیان با اصول و روش های تدریس است تا بتوانند به بهترین شکل علم، هنر و اطلاعات خود را در اختیار دانش آموزیان و هنرجویان خود قرار دهند.

دوره آموزش پداگوژی شامل چه سرفصل هایی است؟

اگر شما در یکی از لاین های آرایشگری متخصص هستید و قصد دارید در زمینه آموزش فعالیت کنید. لازم است که ابتدا در دوره آموزش پداگوژی شرکت کنید تا به تمام اصول و بهترین روش های تدریس مسلط شوید. این دوره شامل مهم ترین سرفصل های این حرفه است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

بررسی مفاهیم پایه آموزش: شما ابتدا با مفاهیم و نظریات مختلف آموزشی مانند نظریات پیتاژه، روزو و … آشنا می شوید. داشتن درک عمیق و کامل از مفهوم آموزش کمک قابل توجهی به کیفیت تدریس شما خواهد کرد.

نیاز سنجی: بسیار مهم است که بتوانید نیازهای روز جامعه را تشخیص دهید. طرح درس خود را بر مبنای آن تدوین کنید. اگر آموزش های شما نیازهای شاگردان شما برآورده نکند، درواقع به نتیجه مورد نظر دست پیدا نکرده اید.

تدوین طرح درس: نکته مهم دیگری که در دوره آموزش پداگوژی یاد می گیرید. تدوین صحیح طرح درس شماست. شما در پایان این دوره می توانید با توجه به روش تدریسی که در نظر گرفته اید و همچنین با توجه به نیاز آموزشی و توانایی ها و استعدادهای هنرجویان خود، بهترین طرح درس را تدوین کنید.

بررسی انواع روش های آموزشی:‌ روش تدریس به تمام اصول، روش ها و راهبردهایی گفته می شود . که برای انتقال مفاهیم به دانش آموزان خود استفاده می کنید. روش های آموزشی بسیار متفاوتی وجود دارد که با توجه به صلاحدید خود و مطلبی که آموزش می دهید می توانید بهترین آن ها را انتخاب کنید.

آموزش شیوه های ارزشیابی: ارزشیابی برای تشخیص میزان یادگیری هنرجویان به کار می رود. برای اینکه بدانید آموزش شما موثر واقع شده است یا خیر، لازم است که از یک یا چند شیوه ارزشیابی استفاده کنید که شامل آزمون، پرسش، فعالیت های کلاسی و … است.

معرفی آموزشگاه عالی برای شرکت در دوره پداگوژی

بهترین آموزشگاه آرایشگری برای دوره آموزش پداگوژی

دوره های پداگوژی در آموزشگاه های مختلف و برای اهداف متفاوتی برگزار می شوند. اما اگر شما در یک یا چند رشته آرایشگری متخصص هستید و قصد دارید در زمینه آموزش این حرفه فعالیت داشته باشید، پیشنهاد ما شرکت در دوره آموزش پداگوژی آموزشگاه آرایشگری رز سرخ است. این آموزشگاه تمام مباحث و سرفصل های مهم دوره مربیگری را به طور کامل و توسط مدرس های مجرب و حرفه ای آموزش می دهد. تا در نهایت شما را به یک مربی ماهر و متخصص تبدیل کند. شما در این دوره تمام تکنیک های جدید و به‌روز آموزش حرفه ای را یاد می گیرید و در انتهای دوره قادر خواهید بود. بهترین روش تدریس را در کلاس خود انتخاب و اجرا کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در این دوره آموزشی می توانید به وب سایت آموزشگاه رز سرخ مراجعه کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۰۴۷۱۶۲ تماس بگیرید. کارشناسان ما تمام جزئیات درباره این دوره و نحوه ثبت نام شما را توضیح می دهند و راهنمایی های لازم را ارائه می کنند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت