جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

ستاره های‌ معروف به خاطر حمایت طرفدارانشان ستاره شده اند. اگر این هواداران نباشند آنها چگونه میتوانند نام ستاره بر روی خود بگذارند؟

 

آیا ستاره ها بدون طرفدارانشان ستاره میشوند؟ برخی ستاره ها به اهمیت ارتباط با هوادارانشان پی بردند و برای تشکر از آنها اقدام به کارهایی عجیب و غریب زدند. نام تعدادی از این ستاره ها را در اینجا برایتان آورده ایم.

 

1.مایلی سایرس

از مایلی سایرس آغاز می کنیم. در فوریه 2014 فردی به نام مت پیترسون مایلی سایرس را به جشن دانشکده خود دعوت کرد اما مایلی به دلیل سفرش به آمستردام، دعوت او را رد کرد. اما داستان همین جا تمام نشد.

 

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

مایلی سایرس

 

او در توییتر پیشنهاد دیگری به او داد: «مت عزیز من نمی‌توانم در جشن شما حضور داشته باشم اما چرا تو به جمع ما نمی پیوندی؟» او به قول خود وفادار ماند و مت را در کنسرت خود روی سن آورد و موزیک عاشقانه « Adore You» را برای او خواند.

 

2.هری استایلز

در اوت 2014 هری استایلز خواننده بریتانیایی و از اعضای اصلی گروه «وان دایرکشن» از تور مسافرتی خود دست کشید و به دیدار یکی از هوادارانش در نیو جرسی رفت. خانواده کمپبل هویت در تویتتر کمپینی راه انداخته و در آن برای برآوردن آخرین آرزوی دختر 8 ساله بیمارشان کمک خواستند. دختر آرزو داشت که گروه وان دایرکشن را ملاقات کند.

 

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

هری استایلز

 

کمپبل که از سرطان ستون فقرات رنج می برد، زمانی که پیغام توییتر هری را خواند، بسیار خوشحال شد: «کمپبل هویت، من به تو فکر می‌کنم و تمام قلب های‌ دنیا را برایت می فرستم.» اما این کار هری را راضی نکرد. او تصمیم گرفت به خانه کمپبل برود و از نزدیک او را ملاقات کند. او دختر بیمار و خانواده اش را نیز به کنسرت اش دعوت کرد.

 

3.دمی لواتو

دمی لواتو یکی از طرفدارانش را در آپریل سال 2015 سورپرایز کرد. این خواننده با یک برنامه رادیویی در استرالیا قرار گذاشت تا نتان را غافلگیر کند. نتان که از سال 2008 تا کنون منتظر دیدار دمی لواتو بود و تا به حال موفق به این کار نشد، به یک برنامه رادیویی دعوت شد تا پیغام خود را به گوش خواننده محبوب اش برساند. درست هنگامی که نتان در انتظار شنیدن صدای ضبط شده خودش بود، ناگهان دمی در مقابل او ظاهر شد و او را غافلگیر کرد.

 

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

دمی لواتو

 

4.کریس پرت

افراد بسیاری کریس پرت را دوست دارند اما علاقه ما به او از زمانی که اقدامی جالب برای هوادارانش کرد، بیشتر شد. او در اوت 2014 به بیمارستان کودکان در لوس آنجلس رفت و یکی از فیلم های‌ خود به نام «نگهبانان کهکشان» را برای کارمندان، بیماران و خانواده هایشان به نمایش گذاشت.

 

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

کریس پرت

علاوه بر آن به مدت 3 ساعت لباسی متفاوت به تن کرد و به تمام کودکان اسباب بازی هدیه داد. او همچنین وقت بیشتری را با یکی از بیماران به نام دایلن پرونتی گذراند. او عاشق اسباب بازی بود و پس از تماشای «فیلم لگو» و تشخیص صدای کریس پرت به عنوان دوبلر در آن، جزو طرفدارانش شد.

 

5.تیلور سوئیفت

ربکا برتنیکر یک ویدئو جالب از بهترین های‌ تیلور را با موزیک آلبوم « Friends» ادغام کرد و آن را در تامبلر منتشر کرد. به محض اینکه تیلور آن را دید، بسته ای شامل یک نامه دست نوشت از خود، چند عکس، هدیه و یک چک 1989 دلاری را برای او فرستاد.

 

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

تیلور سویفت

 

ربکا از این کار تیلور هیجان زده شد و برای او نوشت: «من از اینکه خودم را یکی از طرفدارانت بدانم، بسیار خوشنودم زیرا تو منحصر بفرد و فداکارترین انسانی هستی که در زندگی خود دیده ام. نمی‌توانم تا دیدار تو در کنسرت صبر کنم. من 1989 بار از تو ممنونم.»

 

6.جاستین بیبر

در فوریه 2014 دو به مدت چند روز بیرون هتل جاستین ایستاده بودند تا لحظه ای او را از نزدیک ببینند. هنگامی که آن دو در حال تماشای موزیک ویدئو «Confident» جاستین بیبر از موبایل هایشان بودند، این ستاره به دیدار آن دو رفت که بسیار هیجان انگیز بود. اما جاستین دست به اقدام دیگری نیز زد. او دو آیفون 5c به رنگ مورد علاقه شان برای آنها خرید.

 

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

جاستین بیبر

 

7.لیدی گاگا

در نوامبر 2009 هنگامی که هواداران لیدی گاگا بیرون ساختمان منتظر او بودند تا آلبوم جدیدشان را امضا کند، این ستاره هالیوودی 1000 تا پیتزا برای آنها سفارش داد و گفت: «تمام این پیتزاها را به طرفدارانم که کل شب را پشت این در منتظر من بوده اند، هدیه می‌دهم. اگر گرسنه هستید، نوش جان تان. دوست تان دارم.»

 

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

لیدی گاگا

 

8.میلا کونیس

اسکات مور یک ویدئو در یوتیوب گذاشت و از ستاره هالیوودی، میلا کونیس، در خواست کرد تا در جشن « Marine Corps Ball» او را همراهی کند. در جولای 2011 بر خلاف انتظار همگان، میلا کونیس به این ویدئو پاسخ مثبت داد. او گفت که در این جشن بزرگ دعوت اسکات را می پذیرد و او را همراهی می کند.

 

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

میلا کونیس

 

9. چنینگ تیتوم

زمانی که آلیسا فینلی 18 ساله فهمید تومور مغزی دارد، سعی کرد تا لحظه مرگ آرزوهایش برآورده کند. میدانید اولین آرزوی او چه بود؟ بوسه ای از چنینگ تیتوم! چنینگ با شنیدن این موضوع، آرزوی او را به واقعیت پیوند داد.

 

جالب ترین کارهای ستاره ها برای طرفدارانشان

چنینگ تیتوم

 

او در یک ویدئو بوسه ای برای او فرستاد. علاوه بر آن او به همراه همسرش جینا دوان یکی از موزیک های‌ فارل ویلیامز به نام «Happy» را خواند و ویدئوی ضبط شده آن را برای دختر بیمار ارسال کرد.

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب

منبع : برترینها

جدیدترین مطالب سایت