ستاره هایی که جراحی زیبایی آنها را زشت تر کرد + عکس

ستاره هایی که جراحی زیبایی آنها را زشت تر کرد + عکس

ستاره هایی که جراحی زیبایی آنها را زشت تر کرد، جراحی زیبایی همیشه باعث زیبا شدن انسان ها نمی شود.

 

شهرت این بازیگران باعث رونق گرفتن کار جراحان پلاستیک شده است. جراحی پلاستیک در هالیوود از رونق بسیاری برخوردار است و رقابت بر سر زیبایی از مهمترین مسائل در دنیای هالیوود به شمار میرود

 

اما همیشه این جراحیهای پلاستیک موفقیت آمیز نیست. اینبار تصمیم به معرفی 5 بازیگری گرفته ایم که با عمل های جراحی پلاستیک آسیب های عجیب و غریبی به صورت خودشان وارد آوردند و چهره طبیعی شان را برای همیشه از بین بردند.

 

5– لزلی اَش (Leslie Ash ) : بازیگر انگلیسی سریالهای « قلب کجاست » و « هالبی سیتی » اگرچه آوازه چندانی در عرصه سینما و تلویزیون کسب نکرد، اما داستان جراحی های پلاستیک عجیب و غریبش به اندازه کافی باعث شهرتش شد.

 

ستاره هایی که جراحی زیبایی آنها را زشت تر کرد + عکس

 

بسیاری معتقد هستند که لزلی اَش چهره زیبایی داشته و اصلا نیازی به انجام عمل جراحی پلاستیک نداشت اما این دلایل گویا برای خانم اَش کافی نبوده است!لزلی اَش پس از انجام جراحی های پلاستیک، بیشتر تبدیل به یک ضد تبلیغ برای مقوله جراحی پلاستیک شد تا یک بازیگر حرفه ای تر یا زیباتر!

 

4- میکی رورک (Mickey Rourke ): رورک در روزگار جوانی یکی از خوش چهره ترین بازیگران هالیوود بود و چنانچه از سرکشی های جوانی اش کاسته می شد، می توانست امروز به بازیگر بهتری تبدیل شود.

 

ستاره هایی که جراحی زیبایی آنها را زشت تر کرد + عکس

 

رورک پس از آنکه در مسابقات بوکس حسابی صورتش با مشت های فراوان از فرم اولیه خارج شد، با جراحی های متعدد پلاستیک توانست تا حدود صورت خودرا بازیابد اما این میکی رورک، هرگز آن جوان خوش چهره ای نشد که روزگاری در سینما رقیبی خوش تیپ تر از خودش پیدا نمی شد!

 

3- جوآن ریورس (Joan Rivers ) : کمدین و مجری مشهور آمریکایی که در سپتامبر سال 2014 بطور مشکوکی درگذشت، از جمله کسانی بود که جراحی های پلاستیک متعددی بر روی صورتش انجام داده بود تا هرگز احساس نکند که سن و سالش در حال افزایش است.این جراحی های متعدد حالت چهره ریورس را از حالت عادی خارج کرد بطوریکه نه شبیه به یک فرد پیر بود و نه جوان!

 

ستاره هایی که جراحی زیبایی آنها را زشت تر کرد + عکس

 

2- مگ رایان (Meg Ryan ) : یکی از محبوب ترین بازیگران دهه ی 90 هالیوود ، از جمله کسانی است که با جراحی های متعدد پلاستیک چهره خودش را تغییر داده است. مگ رایان که سالهای سال لقب « عزیز آمریکایی ها » را یدک می کشید و چهره ثابت آثار رمانتیک بود، در سالهای اخیرتغییرات بسیاری را در چهره اش ایجاد کرده و دیگر شباهتی به آن « عزیز آمریکایی ها » ندارد.اما این جراحی ها هم نتوانست روند سقوط کاری رایان در سینما را تغییر دهد. این روزها به ندرت می توانیم اثری از رایان در سینما ببینیم.

 

ستاره هایی که جراحی زیبایی آنها را زشت تر کرد + عکس

 

1– گلدی هاون ( Goldie Hawn ) : بازیگر مشهور هالیوود و مادرِ کیت هادسون، یکی از کسانی است که جراحی های پلاستیک متعددی بر روی صورتش انجام داده است.اما در سال 2012 زمانی که تماشاگران سینما شکل و شمایل او را مشاهده کردند شوکه شدند

 

ستاره هایی که جراحی زیبایی آنها را زشت تر کرد + عکس

 

چهره این بازیگر محبوب زن کمتر شباهتی با آنچه که قبلا از او سراغ داشتند داشت ! البته هاون بعدها باجراحی های متعدد این وضعیت را تا حدودی بهبود بخشید اما بهرحال گلدی هاون هرگز چهره طبیعی خودش را باز نیافت.

 

عکس هایی از جشن خانه سینما با حضور بازیگران

عکس های جذاب و متفاوت گلاره عباسی بعد از ازدواج

عکس جدید کیم کارداشیان در کنار ناپدری تغییر جنسیت داده اش

 

جدیدترین مطالب سایت