بروزرسانی : 26 مرداد 1402

خانواده 12 نفره روحانی در تلویزیون (عکس)

خانواده 12 نفره روحانی در تلویزیون (عکس)

یک مستند جالب در مورد یک خانواده پرجمعیت ایرانی که به زودی پخش خواهد شد. مستند «۱۲ نفر» درباره یکی از پر جمعیت ترین خانواده‎های ایرانی جمعه از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود. (خانواده 12 نفره روحانی در تلویزیون)

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند سیما، «۱۲ نفر» به تهیه كنندگی و كارگردانی عباس صالح مدرسه ای درباره حجت الاسلام محمد مسلم وافی یزدی پدر یكی از پر جمعیت ترین خانواده های ایران است.

این طلبه جوان كه ۳۰ سال بیشتر سن ندارد پدر ۸ فرزند است؛ او پنج دختر و سه پسر دارد كه ثمره ۱۵ سال زندگی او با همسرش هستند.

خانواده 12 نفره روحانی در تلویزیون (عکس)

خانواده 12 نفره روحانی در تلویزیون

حجت الاسلام وافی یزدی عقیده دارد فرزندان هدیه ای از سوی خداوند هستند و انسان نباید به خاطر ترس از روزی از فرزنددار شدن پرهیز كند.

این طلبه جوان در یكی از مدارس قم شاغل است و همچنین فعالیت های فرهنگی نیز دارد از جمله خودش و همسرش به تبلیغ فرزندآوری برای خانواده‎ها می‎پردازند.

گفتگو با این زوج جوان و فرزندان آنها در مورد ویژگی‌های یک خانواده پر جمعیت و همچنین شیوه زندگی آنها بخش های مختلف «۱۲ نفر» را تشكیل می دهد.

نكته جالب در مورد این خانواده این است كه وافی یزدی و همسرش در فاصله زمانی انجام مراحل فنی فیلم، صاحب فرزند نهم و دهم خود و یك نوه نیز شدند. همچنین محدثه دختر دومشان نیز به خانه بخت رفت.

«۱۲ نفر» جمعه ششم آذر ساعت ۱۴ از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود. بازپخش این مستند جمعه ۱۳ آذر ساعت ۲۲ خواهد بود.

منبع : عصر ایران

مرد روحانی هندی با عمامه عجیب 645 متری (+عکس)

عکس جالب مزار پدر حجت‌الاسلام حسن روحانی

پدر رئیس جمهور روحانی پای صحبت فرزندش (عکس)

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت