آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

سلاح عجیب داعشی ها (عکس)

سلاح عجیب داعشی ها (عکس)

داعشی ها باز هم برای جتایات بیشتر خود دست به تولید سلاح عجیبی زدند. گروه تروریستی گروه تروریستی داعش برای رسیدن به منافع شوم خود بمب 8 تنی خودران تولید کرد. این بمب بزرگ در یک کامیون زره پوش جاسازی شده است. گروهک تروریستی گروه تروریستی گروه تروریستی داعش با کامیون انتحاری حامل هشت تن مواد منفجره به منطقه مفرق در حمص شرقی سوریه حمله کرد.

سلاح عجیب داعشی ها «عکس»

 سایت خبری “زمان الوصل” به نقل از منابع رسانه‌ای گروه تروریستی گروه تروریستی داعش نوشت بعد از تسلط این گروهک بر دیوار المفرق در نزدیکی شهر القریتین در حمص شرقی سوریه، صدای انفجار بسیار شدیدی در نزدیکی فرودگاه نظامی تیفور «تی4 » به گوش رسید که ناشی از عملیات انتحاری گروه تروریستی گروه تروریستی داعش بوده است.

سلاح عجیب داعشی ها «عکس»

گفتنی است گروه تروریستی گروه تروریستی داعش ضمن تأیید این خبر عکس هایی از کامیون زره‌پوش شده و داعشی انتحاری به نام ابو عبدالله انصاری منتشر کرد و تصریح کرد، در این کامیون ۸ تن مواد منفجره به کار رفته بود.

 


اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
سوژه شدن ستاره هلند بعد از شیرجه + تصاویر شیرجه روبن از سوی برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی سوژه شده است و تصاویر مختلفی در این‌باره از جمله اهدای جایزه اسکار بهترین بازیگر به او منتشر شده است.   شیرجه ستاره تیم ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب
اتفاقات شرم آور از زنان برهنه در ملاء عام در غرب
مشاهده بیشتر