بروزرسانی : 16 تیر 1403

صفحه دکتر پزشکیان در اینستاگرام بعد از انتخابات

صفحه دکتر پزشکیان در اینستاگرام بعد از انتخابات

رئیس جمهور منتخب مردم در صفحه شخصی اینستاگرامش چه گفت !

واکنش اینستاگرامی مسعود پزشکیان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری با عنوان سپاس ایران همراه شد.

با پایان فرآیند اخذ رأی مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در شامگاه جمعه و پس از شمارش و تجمیع کل آرا، مسعود پزشکیان با کسب اکثریت آراء و با شکست سعید جلیلی، رئیس جمهوری منتخب ایران شد.

دکتر مسعود پزشکیان موفق شد 16 میلیون و 384 هزار و 403 رای از بیش از 30 میلیون و 530 هزار رای ماخوذه در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ایران را از آن خود کند.

پزشکیان نهمین رئیس جمهور ایران پس از اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری پستی تامل برانگیز را در اینستاگرام خود منتشر کرد که از آن می توان به عنوان اولین واکنش اینستاگرامی مسعود پزشکیان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری یاد کرد.

رئیس جمهور منتخب از مردم قدردانی کرد

صفحه دکتر پزشکیان در اینستاگرام بعد از انتخابات

پر بازدید ترین عکس پزکشیان در ساعات اخیر

هاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پایان یافت و پس از دو مرحله رای گیری و یک رقابت سخت و نفسگیر مسعود پزشکیان با پیروزی بر سعید جلیلی، عنوان نهمین رئیس جمهور ایران را از آن خود کرد.

پس از پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات عکس های فراوانی از خانواده مسعود پزشکیان، دختر مسعود پزشکیان، عکس مسعود پزشکیان با افراد مشهور و… در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود اما از میان همه آنها تصویری از روسای جمهور هشتم و نهم ایران مورد توجه قرار گرفته است.

صفحه دکتر پزشکیان در اینستاگرام بعد از انتخابات

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت