مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 18 تیر 1403

داماد رئیس جمهور مسعود پزشکیان چه کسی است ؟

داماد رئیس جمهور مسعود پزشکیان چه کسی است ؟

داماد رئیس جمهور مسعود پزشکیان چه کسی است ؟ برای خیلی ها اینکه بیشتر با رئیس جمهور ایران آشنا بشوند مهم و جذاب است.  همانطور که اطلاع دارید با شهید شدن ناگهانی آقای رئیسی، باعث شد انتخابات زود هنگام صورت بگیرد و آقای دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور جدید کشورمان شوند. 

توضیحات مختصر درباره رئیس جمهور جدید کشورمان ؛مسعود پزشکیان 

آقای مسعود پزشکیان در سال 1333 در شهر مهاباد به دنیا آمدند. ایشان متخصص قلب و عروق هستند و علاقه بسیار زیادی به کشورشان ایران دارند. دکتر پزشکیان در سال 73 همسر و یکی از فرزندان خود را در تصادف از دست داده اند و عشق و علاقه زیاد به همسرشان باعث شد آقای پزشکیان تا به الان مجرد بمانند.

پزشکیان  بسیار متعهد و با ایمان و با اخلاق هستند و بسیار در حوزه پزشکی کارهای خیرخواهانه انجام  داده اند. مسعود پزشکیان در حال حاضر سه فرزند دارند دو پسر و یک دختر. که تمامی فرزندان تحصیلات بسیار خوبی در بهترین دانشگاه های دولتی ایران خوانده اند. یکی از فرزندان آقای مسعود پزشکیان که در تمامی جلسات و برنامه تلویزیونی شرکت کردند و حمایت عالی از پدرشان کرده اند خانم زهرا پزشکیان بوده است. 

توضیحات مختصر درباره رئیس جمهور جدید کشورمان ؛مسعود پزشکیان 

تحصیلات فرزندان مسعود پزشکیان 

*پسر بزرگ مسعود پزشکیان یوسف نام دارد که صاحب مدرک PHD فیزیک از دانشگاه شریف بوده و در حال حاضر عضو هیات علمی دانشگاه سهند است و ایشان یک دختر و یک پسر دارند. و در حال حاضر ایران هم زندگی می کنند. 

ایشان مانند پدر خود بسیار با اخلاق و با مسئولیت هستند. 

*پسر دوم مسعود پزشکیان مهدی نام دارد او در حال گذراندن پایان‌نامه در مقطع PHD در رشته برق کنترل است.و متاهل هستند.

*دختر مسعود پزشکیان زهرا نام دارد فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته پتروشیمی از دانشگاه شریف بوده و در حال حاضر مشغول فعالیت در شرکت جم است.و متاهل هستند 

داماد مسعود پزشکیان چه کسی است؟

خبری که بسیار برای دسته ای از افراد مهم است اینکه چه کسی داماد مسعود پزشکیان است. حسن مجیدی داماد آقای پزشکیان، کارشناس ارشد مالی داشته و در همین زمینه فعالیت دارد. عکس زیر متعلق به ایشان می باشد. 

داماد مسعود پزشکیان چه کسی است؟

 

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت