'گردشگری

آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

توصیه پلیس فتا به مسافران

توصیه پلیس فتا به مسافران

توصیه پلیس فتا به مسافران را حتما جدی بگیرید. رئيس پليس فتا استان قم از عدم اطلاعات مهم مالي و شخصي در هنگام مکالمه با تلفن همراه در مکان‌هاي عمومي تاکيد کرد و گفت: قبل از شروع کار با دستگاه ATM کيبورد و دهانه ورود کارت را بررسي کرده تا دستکاري نشده باشد.

 

رييس پليس فتا استان قم با اشاره به دور اول سفرهاي تابستاني گفت: مسافران اطلاعات سفرشان را در شبکه‌هاي اجتماعي به اشتراک نگذارند.

 

به گزارش تالاب ، سرهنگ حسن محمد رضايي بر عدم دريافت بلوتوث‌هاي ناشناس در مکان‌هايي مانند اتوبوس، قطارتاکيد کرد و گفت: مردم بايد از خريد گوشي و سيم کارت دست دوم که نسبت به سابقه آن اطمينان ندارند پرهيز و در صورت خريد قبل از استفاده آن را به طور کامل به تنظيمات کارخانه ريست کنند.
 

وي افزود: شهروندان از قرار دادن تصاوير و فايل ها خصوصي بر روي دستگاه‌هاي الکترونيکي قابل حمل نظير موبايل و لپ تاپ پرهيز کرده و به دقت مواظب دستگاه‌هاي حامل داده، شامل گوشي تلفن همراه، دوربين عكاسي و هرنوع حافظه جانبي همراه خود باشند.

 
 
رئيس پليس فتا استان قم از عدم اطلاعات مهم مالي و شخصي در هنگام مکالمه با تلفن همراه در مکان‌هاي عمومي تاکيد کرد و گفت: قبل از شروع کار با دستگاه ATM کيبورد و دهانه ورود کارت را بررسي کرده تا دستکاري نشده باشد.
 

رضايي از مسافران خواست، اطلاعات سفر خود را در شبکه‌هاي اجتماعي به اشتراک نگذارند و پس از اتمام کار در کافي‌نت‌ها از حساب کاربري خود در شبکه‌هاي اجتماعي و ايميل‌ها خارج و تاريخچه مرورگر را پاک کنند.

 

رئيس پليس فتاي قم اظهار داشت: بر روي لپ تاپ يا ساير وسايل الکترونيکي خود (بايوس، سيستم عامل و فايل‌هاي حساس) رمز عبور قدرتمند گذاشته تا در صورت به سرقت رفتن يا مفقود شدن، اطلاعات آن به راحتي قابل سرقت نباشد.

 


اخبار گوناگون

بیشتر بخوانید
شرایط زندگی زجرآور خرس قهوه‌ای در دیوار مرگ شرایط زندگی زجرآور خرس قهوه‌ای در دیوار مرگعده ای برای گذراندن زندگی و بدست آوردن پول دست به هر کاری میزنند و این حیوانات بی گناه را به صورت های ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

مصاحبه با قاتل بی‌رحم پسربچه 10 ساله تهرانی (+عکس)
مشاهده بیشتر