بروزرسانی : 2 خرداد 1394

گوینده حرفه ای رادیو در گذشت (+عکس)

گوینده حرفه ای رادیو در گذشت (+عکس)

گوینده موفق رادیو ساعاتی پیش درگذشت. روحش شاد

مهران دوستی گوینده قدیمی رادیو ساعاتی پیش در بیمارستان رامتین تهران درگذشت.

به گزارش تالاب ، مهران دوستی گوینده قدیمی رادیو درگذشت. وی زادهٔ سوم بهمن 1335 گویندهٔ رادیو و مجری برنامه‌های تلویزیون ایرانی است.

مهران دوستی در روستای بلده از توابع نور‌ زاده شد و دانش‌آموخته رشته مکانیک و مهندسی تصفیه آب در آمریکا بود.

در سال 1359 و هنگام تصدی سمت مدیریت تولید صدا و سیمای مرکز گیلان، به دلیل نیامدن گوینده این کار را بر عهده می‌گیرد و از آن پس به گویندگی در رادیو مشغول بود.

در زمان جنگ ایران و عراق اطلاعیه‌های ارتش را در رادیو می‌خواند و از گویندگان رادیو جبهه بود. او در سالیان اخیر به عنوان یکی از چهره‌های شناخته شده رادیو گویندگی برنامه‌های متعددی را بر عهده داشته‌ است.

وی در چند سال اخیر به عنوان گوینده بر‌تر رادیو و نمایندهٔ ایران در ABU (اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا- اقیانوسیه) انتخاب شده بود.

دوستی که از گویندگان پیشکسوت رادیو از دوران جنگ تاکنون محسوب می‌شود‌، صبح امروز ساعت 9 صبح در بیمارستان رامتین تهران درگذشت.

او که چندی پیش به دلیل بیماری قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفته بود و پس از مدتی دوری از رادیو به کار خود بازگشت.

دوستی، گویندگی برنامه‌هایی را در شبکه رادیویی جوان و رادیو پیام برعهده داشت.

این گوینده پیشکسوت روز گذشته حدود ساعت 2 و پس از اینکه با مشکل ریوی مواجه و به بیمارستان منتقل شد و ساعت 9 صبح شنبه دوم خرداد ماه دار فانی را وداع گفت.

در زمان فوت این گوینده پیشکسوت نسرین آبروانی معاون صدا در بیمارستان حضور داشت.

خدابخش مدیر روابط عمومی معاونت صدا که هم‌اینک همراه آبروانی در بیمارستان رامتین حضور دارن‌د، در گفت‌وگو با ایسنا‌، درگذشت مهران دوستی را تایید کرد.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت