تعرض جنسی مردی به دختر شیرازی در روزهای متوالی

مجموعه : اخبار حوادث
تعرض جنسی مردی به دختر شیرازی در روزهای متوالی

تعرض جنسی مردی به دختر شیرازی در روزهای متوالی

 

متاسفانه خبرهای ناشی از تجاوز و تعرض جنسی در کشورمان بسیار زیاد رخ میدهد و شهوت و شهوت رانی در ایران موج میزند با این خبر دردناک تجاوز مردی به دختر شیرازی در ادامه مطلب با تالاب همراه باشید.

 

مردی که دختر جوانی را دزدیده و در خانه خالی به وی بارها تجاوز کرده بود باید جلوی قانون پاسخگو باشد. این مرد شیطان صفت 4 روز دختر را زندانی کرده بود. راز این جنایت از چندی پیش در تماس کوتاه شاکی از داخل اسارتگاه، با پلیس 110 برملا شد.

 

زن 37 ساله با لحنی مضطرب به ماموران گفت مردی او را ربوده و در خانه‌ای در خیابان شیراز جنوبی زندانی کرده است. به محض قطع تماس، ماموران راهی این آدرس شدند و با نجات گروگان، مرد آزارگر را دستگیر کردند.با انتقال متهم به کلانتری و تشکیل پرونده، شاکی درباره جزئیات ماجرا به ماموران گفت: «از سه سال پیش با متهم دوست شدم

 

اما چند وقت پیش با هم اختلاف پیدا کردیم و قرار بود ارتباطمان را قطع کنیم. روز حادثه، متهم مرا سوار ماشینش کرد و به خانه‌اش برد. آنجا مرا مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار داد و برای این که نتوانم از کسی کمک بگیرم، گوشی تلفنم را گرفت. تا این که در چهارمین روز اسارت، گوشی خودش را پیدا کردم و با پلیس تماس گرفتم.»

 

اعتراف به آزار دختر جوان
به گزارش تالاب همزمان متهم نیز مورد بازجویی قرار گرفت و در همان ابتدا با اعتراف به جرم خود گفت: «من هپاتیت دارم و سه سال پیش، یکی از دوستانم این بیماری را از من گرفت و در بیمارستان بستری شد. در طول مدتی که برای عیادت از او به بیمارستان می‌رفتم، با یکی از دوستانش (شاکی) آشنا شدم. سه سال با هم ارتباط داشتیم

 

تا این که متوجه خیانت‌های او به خودم شدم. چند بار او را با مردان غریبه دیده بودم برای همین تصمیم گرفتم از او انتقام بگیرم. روز حادثه، به بهانه‌ای شاکی را سوار خودرویم کردم و به خانه ام بردم. من آن‌قدر این کار را مخفیانه انجام دادم که حتی پدر و مادرم که در طبقه اول خانه زندگی می‌کنند متوجه ماجرا نشدند. چهار روز شاکی را در خانه‌ام زندانی کردم، گوشی‌اش را گرفتم که نتواند به کسی زنگ بزند، سپس با ضرب و شتم او را مورد آزار و اذیت قرار دادم.»

 

انکار در دادگاه
 به گزارش پارس ناز با ثبت اعترافات متهم، پرونده برای صدور حکم در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و مستشاری حشمت‌الله توکلی قرار گرفت. صبح دیروز، جلسه رسیدگی در حالی به شکل غیرعلنی و پشت درهای بسته برگزار شد که متهم با وجود اعترافات خود در بازجویی ها، این‌بار خود را بی گناه

 

دانست و گفت: «آن روز شاکی با میل و اراده خودش به خانه من آمد و فقط دو روز در آنجا ماند. هیچ ضرب و شتم و تعرضی هم در کار نبود.»با وجود انکار متهم، قضات شعبه هشتم دادگاه، او را مجرم تشخیص داده و به جرم حبس غیرقانونی به سه سال زندان، بابت ضرب و جرح عمدی به پرداخت دیه، به جرم ارتباط نامشروع به شلاق و دو سال تبعید به یکی از شهرهای دورافتاده استان کرمان و صد ساعت خدمات رایگان در محل محکوم کردند.

 

جدیدترین مطالب سایت