اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)

مجموعه : اخبار چهره ها
اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)

با اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی سایت تالاب را دنبال کنید.

 

شروع میکنیم این شماره را با یک خبر خوب. خبری که به تنهایی میتواند امید به زندگی ایرانیان را تا 7 سال افزایش دهد. “تولید کلاه قرمزی از سر گرفته شد”.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)

سلفی دیبا زاهدی در حال فکر کردن به عیدی هایی که به زودی جیب مبارکش را گرم خواهد کرد. همانطور که میدانید دیبا هنوز دبیرستانی است و از محدوده سنیِ “عیدی بگیران” خارج نشده است.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)این زانیار چرا خودش را این شکلی کرده؟ :)))
شبکه مستند دیگر جواب نمیدهد، برای توصیفش باید دست به دامان آرشیو نشنال جئوگرافیک شویم!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)اگر زانیار همین روند را در پیش بگیرد، تا 5 سال دیگر این شکلی خواهد شد.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)و اما زانیار در 85 سالگی!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)سلفی مریم معصومی در کنار پوریا پورسرخ و علی صادقی در پشت صحنه یک کار جدید. کاری که با توجه به حضور علی در آن طبیعتاً باید طنز باشد.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)محسن افشانی، کمند امیرسلیمانی، پرستو صالحی، حدیث فولادوند و هادی کاظمی همگی برای حضور افتخاری در یک مراسم به اهواز دعوت شده اند و چند روزی میشود شاهد سلفی های عزیزان از این شهر هستیم.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)شیث رضایی با این عکس از خودش مربوط به 9 سال پیش خاطرات تلخ و شیرینِ آن روز ها را برای همه ما زنده کرد. خاطراتی تلخ برای مردم ایران و فوتبالِ ایران، و البته شیرین برای خودشاخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)الآن چون ساعد ریش هایش را بعد از یک سال زده باید واکنش خاصی نشان دهیم؟ جیغ بزنیم کافی است یا یقه را هم باید جر بدهیم؟!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)علی علیپور بازیکن جوان پرسپولیس (متولد 74) در کنار همسر و فرزندش عزیزش در آتلیه. بله، ضمن یاد کردن از لوئیز همیلتون، اوسین بولت و همچنین منوچهر هادی، میرویم سراغ عکس بعد!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)عکسی نسبتاً قدیمی مربوط به پشت صحنه فیلم خوبِ “بی پولی” ساخته حمید نعمت الله. علیرضا زرین دست، بهرام رادان، حبیب رضایی و آقای کارگردان که امسال با “رگ خواب” بهترین اثر کارنامه هنری خود را رقم زد.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)عزیزان طوری فشرده و پشت سر هم دارند کنسرت میگذارند که گویا با تحویل سال نو سالن میلاد خراب خواهد شد.
ما نیز از طراحان مانتوی معصومه کریمی تشکر میکنیم. واقعاً باید خیلی مهجور باشی که برای کنسرت رفتن یک بازیگر درچه چندمی لباس طراحی کنی. واقعاً خسته نباشید و تلاشتان ستودنی است.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)یغما یک عکس جدید از بچگی هایش پیدا کرده. با توجه به اینکه خیلی وقت است تمامی آلبوم های خانوادگی یغما گلرویی را با جزئیات کامل لایک کرده ایم، این عکس احتمالاً در آلبوم یکی از بستگان بوده که جا مانده.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)وقتی همه بازیگر ها از ارسلان قاسمی گرفته تا بهنوش بختیاری و رضا گلزار دارند آلبوم بیرون میدهند، چرا علی مصفا نخواند؟! بخوان علی جان. هر کاری دوست داری بکن!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)به به! خانمِ تشخیص دهنده خبرنگار های خوب و بد! البته لیلا هر جا در مراحل این تشخیص گیر کند از بهروز افخمی کمک میگیرد.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)نام: علی کریمی
پیشه: به گزارش تالاب ستاره سابق فوتبال آسیا که این روز ها در خانه نشسته و فقط پست تیکه دار و طعنه دار میگذارد. کامنت ها را هم میبندد تا خدایی ناکرده زبانم لال با نظری مخالف نطر خودش رو به رو نشود.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)“کسی که مادرش کارگردان و پدرش تهیه کننده است و در این چند سال نقش مهمی در سینما و تئاتر داشته”. لیلا اوتادی با آدرس و کروکی هم اینگونه دقیق نمیتوانست به باران کوثری اشاره کند و سپس او را متهم به باندبازی کند. لیلای عزیز، خودت یک روز که خلوت بودی بنشین و لیست فیلم هایی که بازی کرده ای را در کنار لیست فیلم های باران بگذار. همین کافیست، زحمت دیگری نداریم.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)علیرام نورایی و نیما شاهرخ شاهی در پشت صحنه یک سریال جدید به نام “نگهبان زمین” که در جاجرمِ خراسان در حال فیلمبرداری است.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)در جهان سارا منجزی، همه چیز به شکل یک شش ضلعی نیکوست.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)عکس یادگاری سردار آزمون با کارلوس کی روش که برای تماشای بازی او در مقابل منچستر یونایتد به روسیه رفته بود.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)پرستو گلستانی چون لباس محلی یکی از اقوام کشورمان را پوشیده بود و یک گردن آویز فروهر بر گردن داشت، خود را در موقعیتی مناسب برای بیان کردن این توصیه دید. چشم پرستو خانم، حتما. شما هم لطفا عکس هایتان را انقدر روتوش نکنید.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)فریبا نادری در کنار مادر، برادر و خواهر عزیزش و در غیاب “فافا” جان (!) در یک رستوران، به بهانه تولد مادرش. امیدواریم همیشه در کنار هم خوش باشند.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)علی جان با این عکس ها میخواهی جوانانِ در آرزوی مهاجرت را بسوزانی؟ آفرین! موفق شدی.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)شبنم مقدمی بر روی یک تپه که همانطور که شاهد هستید توسط برخی عزیزان خوب رسیدگی شده و آماده بهره برداری است.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)قربان شما، ما هم دوستتان داریم عمو حمید و از تلاش های بی وقفه تان برای بی سوژه نبودن این مطلب، بسیار متشکریم.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)درود بر شرف سیروان خسروی که برای گرفتن عکس یادگاری با هوادارانش کوپن و بلیط می فروشد! واقعا داریم به کجا میرویم؟! فقط مانده دیدن عکس هایش در اینستاگرام را هم برای هوادارانش پولی کند!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)عکسی عالی از دوران هنرآموزی نیما کرمی و هومن حاجی عبداللهی مربوط به سال 80. دورانی که “ستاری” مُد مورد علاقه جوانان آن دوران بود.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)سید احمد خمینی به تماشای نمایش “ترن” رفته بود که در پایان این عکس یادگاری را در کنار عواملِ (مذکر) این تئاتر گرفت. حسین سلیمانی، حمیدرضا آذرنگ، بهرنگ علوی، امیر جعفری، سیدعلی صالحی و سایر عزیزان.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)هنر آن است که مثل مجید خراطها از زیر لباس هم فیگور زیر بغل و جلو بازو بگیری، بدون لباس که هر کسی میتواند!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)سلفی رضا یزدانی در حال گشت و گذار در سوئد. جز “خوش بگذرد” سخن دیگری با عزیزانِ دائم در سفر نداریم.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)در تکمیل محاسبات و بیانات منوچهر هادی عرض کنم که داشتن بچه در سالگرد ازدواج امری ممکن، بدیهی ولی غیر ضروری است. فکر کنم الآن بهتر شد!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)خاطره بازی جواد رضویان با عکسی که دو سال پیش در کنار ناصر خان ملک مطیعی و عمو اکبر عبدی گرفته است و هنوز هم دارد با آن حال میکند و تا ده سال دیگر هم فکر کنم جواب دهد!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)مصطفی زمانی در نمایی از بخش دوم سریال “شهرزاد” که بیصبرانه منتظر پخش آن هستیم.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)بله، این هم نوعی پلتفرم برای گذاشتن پیام های تاثیر گذار است. طرحی که نشان میدهد این سخن حرف دلِ احمدرضاست!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)سلفی خیابانی علیرضا جعفری در کنار یک جمله عشقولانه به نقل از سارتر که چون علیرضا بچه خوبی است، درباره صحت آن تحقیق و تفحص نمیکنیم و از وی میپذیریم!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)سلفیِ “مگه مجبوری؟” طور از سمیرا حسینی با یک سگ هاسکی.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)عرض ادب هندیِ بارانا خانم از روی تاب. در روز هایی که به همراه پدرش در آمریکا سپری میکند.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)رسول عزیز، خداوند همه رفتگانت علی الخصوص پدر، مادر، پدربزرگ ها و مادر بزرگ هایت را قرین رحمت خود قرار دهد.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)دعای خیر کیانوش رستمی برای همه مردم ایران، با این عکس زیبا که او را در حال خارجگردی نشان میدهد.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)مسیر 20 هزار تومانی را نه و پانصد رفتن این دردسر ها را هم دارد ملیکا جان.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)لادن طباطبایی و نیکی کریمی در آمریکا یکدیگر را ملاقات کرده اند که این سلفی مربوط به این دیدار است. من نمیدانم با وجود قوانین منع کننده دولت آمریکا برای ورود ایرانیان به این خاک، چگونه این چهره ها هفته ای دو بار به نیویورک میروند؟! یعنی همه ی این عزیزان گرین کارت دارند؟!

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)سلفی مارال بنی آدم و سایر تئاتری ها پس از اجرای “خدایان کشتار”. در کنار ستاره پسیانی، نوید محمدزاده و سایر عزیزان هنرمند.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)درس زندگیِ امروز استاد تتلو: اگر عموی شما در حقتان خوبی کرد و بعد ها طلبش را خواست، به او فحش بدهید و آبرویش را ببرید

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)سروش صحت و بهنام تشکر در جناحینِ عمو اردشیر کاظمی، در سر صحنه فاز دوم سریال لیسانسه ها. مطلب امروز هم به پایان رسید. تا فردا مراقب خود باشید.

اخبار جدید چهره ها و افراد مشهور ایرانی (45)

 

 

جدیدترین مطالب سایت