چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

تصاویری از افراد مشهور با زندگی عادی

به گزارش تالاب: همۀ ما انتظار داریم که هنرمندان و افراد سرشناس و ثروتمند زندگی هاي لوکس و اعیانی داشته باشند و بدون حساب و کتاب برای علاقه مندی هاي خود پول خرج کنند؛ از خرید منزل هاي ویلایی با امکانات مدرن گرفته تا ماشین هاي لوکس و لباسهای خاص و گرانقیمت.

 

با این که اکثر هنرمندان همین منوال را در زندگی دنبال میکنند اما بعضی از آنها بسیار مقتصد بوده و حاضر نیستند برای امکانات پول هزینه کنند. در عوض یک زندگی عادی و دور از هیاهو را گزینه کرده و حالشان هم با این سبک زندگی شان مفید هست.

 

جنیفر لارنس

ستاره آلبوم فیلمهای «هانگر گیمز» از جمله هنرمندانی هست که بسیار با حساب و کتاب پول هاي خود را خرج می‌کند. این هنرمند با این که درآمد بالایی دارد اما ماشین زیر پایش فولکس واگن Eos هست و در اکثر مواقع هنگام خرید به دنبال حراجی ها و اجناسی هست که تخفیف خورده اند.

 

در لوئیزویه، شهرستان محل تولد لارنس یک بیمارستان کودکان وجود دارد که به اسم وی نامگذاری شده هست زیرا جنیفر لارنس 2 میلیون دلار کمک هزینه به آن اهدا نموده هست.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 


کیانا ریوز

هنرپیشه سرشناس سه گانه ماتریکس و فیلم سینمایی سرعت با این که یکی از ستاره هاي هالیوود به شمار می‌رود اما به هیچ وجه برای پول ارزشی قائیل نیست و ظاهری ساده دارد و حتی برای رفت و آمد خود از وسایل نقلیه عمومی همانند اتوبوس و مترو بهرهگیری میکند.

 

ریوز گارد حفاظتی ندارد و دیدنی هست بدانید که 90 درصد از دستمزد خود حدود «80 میلیون دلار» در آلبوم ماتریکس را به عوامل پشت صحنه و بدلکاران هدیه کرد.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر نیز از دیگر هنرمندانی هست که روی مساله پول حساسیت زیادی دارد و بسیار با حساب و کتاب آن را خرج می‌کند و خیلی اصرار دارد که این مساله را به فرزندان خود نیز بیاموزد. پارکر، تقریبا اکثر لباس هایش را خودش می دوزد و ترجیح میدهد

لباسهای دست دوم خریداری نماید تا هزینه کمتری برایش داشته باشد. وی یکی از کفش هاي برند Carrie Bradshaw خود را در یک مزایده به فروش گذاشت و مبلغ به دست آمده از آن را به یک مدرسه هنر و موسیقی اهدا کرد.

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 

کیت میدلتون

دوشس کمبریج، با این که سلیقه لباسی بسیار زیبایی دارد اما ترجیح میدهد یک لباس را در موقعیت هاي گوناگون بپوشد و از برندهای گرانقیمت هم خرید نمی‌کند. به طور مثال، پیراهن آبی و کتی که در عکس سمت چپ دیدن میکنید، برای برند سرشناس زارا هست و لباس سمت راست به مارک هابز تعلق دارد که میدلتون آن را به قیمت 45 دلار خریداری کرده هست.

 

علاقه مندی اصلی دوشس میدلتون، انجام امور خیریه هست و جدید ترین پروژه اي که در دست انجام دارد، Heads Together هست که در اساس سلامت روانی جوانان، سربازان پیشین جنگ، بی خانمان ها و افرادی که در معرض خطر قرار دارند، فعالیت می‌کند.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 

وینسنت کارتیسر

ستاره فیلم «مَد مِن»، به خرید ماشین شخصی علاقه اي ندارد و برای رفت و آمدهای خود از وسایل نقلیه عمومی بهرهگیری میکند. منزل وی در یک محله معمولی هست و خود منزل نیز امکانات متوسطی دارد. کارتیسر پس از شهرت تعداد زیادی از وسایل بزرگ خود را به صورت رایگان به اطرافیان اهدا کرد.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 


کریستین بیل

بتمنِ بسیار جذاب هالیوود، با این که هنرپیشه بسیار مشهوری هست اما برای پول ارزشی قائل نیست و برای مدتی در یک آپارتمان یک خوابه به همراه خانواده خود زندگی می‌کرد. وی موبایل یا بادیگارد نداشت. همینطور در یکی از گفت و گو هایش گفته که پول برای من ارزشی ندارد. وی تمامی امتیاز و درآمد خود را به خیریه اهدا میکند

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 


لئوناردو دی کاپریو

دیدنی هست بدانید که ماشین شخصی کاپریوی سرشناس با درآمد بسیار بالا، یک تویوتای Prius هست و برای مسافرت هاي خود از هواپیمای عمومی به جای جت شخصی بهرهگیری می‌کند.

 

این هنرمند، در سال 1998 میلادی، موسسه خیریه اي را با نام خودش راه اندازی نمود و بیش از 15 میلیون دلار را به 30 خیریه دیگر همانند آمازون واچ، نشنال جئوگرافیک، محافظت از فیل ها، انجمن جهانی حمایت از حیات وحش اهدا کرد.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 


جنیفر گارنر

جنیفر گارنر همۀ وقت سعی میکند بین ستاره هالیوودی و یک زن منزل دار بودن تعادل ایجاد کند. او خریدهای منزل را گاهی خودش انجام میدهد و اکنون، حدود 10 سال هست که با بنیاد نجات و حمایت از کودکان همکاری داشته و به انها کمک مالی می نماید.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 


کایرا نایتلی

این هنرپیشه سرشناس نیز همۀ وقت حواسش به خرج کردن هایش هست. وی برای هزینه هاي ماهیانه خود محدودیت گذاشته و اگر قصد خرید کالایی را داشته باشد که از بودجه تعیین شده اکثر هست، حتما حساب و کتاب خواهد کرد که آیا ارزش هزینه کردن را دارد یا خیر.

 

وی اعتقاد دارد که زندگی لوکس داشتن مانع از درک دیگر مردم دنیا می‌شود. وی لباس هایي که چندین بار در مجالس گوناگون پوشیده را می فروشد و پول انها را به خیریه اهدا می‌کند.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 


راسل کرو

راسل کرو قید زندگی اعیانی را زده و در عوض به استرالیا مهاجرت کرده و در آن جا یک مزرعه و جیپ قدیمی خریداری نموده و زندگی خوشحال و بی دغدغه اي دارد. وی هر ماه به موسسات خیریه گوناگون، مبالغی را اهدا می‌کند.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 


هایدن کریستنسن

«دارت ویدر»، شخصیت داستانی جنگ ستارگان تصمیم گرفته در یک مزرعه زندگی کند و خودش با تراکتور شخصی، زمین زراعی اش را شخم می‌زند. او برای محیط زیست ارزش زیادی قائل هست و از انرژی خورشیدی برای انجام کارهای مزرعه بهرهگیری می‌کند.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 

کریستنسن، تصمیم گرفته در یک مزرعه زندگی کند و خودش با تراکتور شخصی، زمین زراعی اش را شخم می‌زند. او برای محیط زیست ارزش زیادی قائل هست و از انرژی خورشیدی برای انجام کارهای مزرعه بهرهگیری می‌کند.

 


ریس ویترسپون

این هنرپیشه نیز اعتقاد دارد که زندگی لوکس داشتن عمده خوشایند نیست و به فرزندان خود همین طرز فکر را القا می‌کند. او یکی از اعضای فعال کمپین گرد آوری لباس برای کودکان محروم کشور آمریکا و کاناداست. او به همراه متیو مک کانهی، خیریه اي را سازمان دهی کرده و به همکاری یکدیگر یکصد هزار دلار پول گرد آوری کردند.

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 


جسیکا آلبا

جسیکا آلبا نیز یک هنرپیشه و مادر بسیار مقتصد و صرفه جو و بینانگذار شرکت ساخت پوشک به نام آنست هست. وی لباسهای فرزندان خود را پس از کوچک شدن رد نمی‌کند، بلکه انها را برای فرزندان بعدی خود نگه می دارد.

بر اساس گزارش تالاب فوربز، آلبا یکی از یکصد زن ثروتمند دنیاست اما با این تفاسیر، او همچنان از وسایل نقلیه عمومی بهرهگیری کرده و لباسهای ارزان خریداری میکند.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

 


کوئنتین تارانتینو

سرگرمی اصلی تارانتینو، گرد آوری فیلم هست. ماشین شخصی او یک شورولت مالیبوست که جان تراولتا در فیلم پالپ فیکشن آن را میراند.

 

چهره ای افراد مشهور با زندگی عادی (عکس)

جدیدترین مطالب سایت