مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 30 مرداد 1402

بیماری ناشناخته علی کریمی فوتبالیست معروف (عکس)

بیماری ناشناخته علی کریمی فوتبالیست معروف (عکس)

بیماری ناشناخته علی کریمی فوتبالیست معروف

به گزارش تالاب علی کریمی طی ماه های اخیر با مشکلی به نام آلوپسی آره آتا روبرو شده است. این بیماری جزو بیماری های ناشناخته می باشد و هنوز کسی دلیلش را نمی داند و با ریزش مو در سر یا هر قسمت دیگری از بدن آغاز می شود. هر چند برخی محققان برخی عوامل مانند مشکلات هورمونی، خودایمنی، عوارض داروها و یا حتی کم‌خونی را از عوامل این بیماری می دانند.

تصاویری که یک ماه پیش و در زمان حضور جادوگر در تمرین پرسپولیس برای روحیه دادن به سرخپوشان منتشر شد، نشان می داد که او با ریزش ناگهانی چند قسمت از ریش خود روبرو شده است. در این بیماری، رشد مجدد موها در 34 تا 50 درصد موارد و حتی گاهی تا 80 درصد موارد، تا یک سال بعد از شروع بیماری، اتفاق می‌افتد.

بیماری ناشناخته علی کریمی فوتبالیست معروف (عکس)

سیر این مشکل از سال گذشته آغاز شده است و علی کریمی وقتی در مراسم قرعه کشی لیگ برتر در فصل گذشته حضور یافته است با ریزش بخش کوچکی از ریش خود روبرو شده بود. حالا انتشار تصویر جدید جادوگر نشان می دهد که روند درمان او خیلی در این مدت موفق نبوده است و باید امیدوار بود در آینده این روند وضعیت بهتری به خود بگیرد.

نکته جالب در این میان حضور هواداران استقلال در جمع کاربران اینستاگرامی علی کریمی می باشد، جایی که آنها برای اسطوره تیم رقیب آرزوی سلامت و بهبود کرده اند. اتفاقی که نشان می دهد کریمی بین طرفداران استقلال هم از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت