مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 10 خرداد 1398

دلیل کاهش وزن بازیگر زن مشهور نعیمه نظام دوست (عکس)

دلیل کاهش وزن بازیگر زن مشهور نعیمه نظام دوست (عکس)

لاغر کردن بازیگر مشهور با عمل جراحی

نعیمه نظام دوست از بازیگران محبوب و دوست داشتنی کشورمان کـه با جراحی لاغری اقدام بـه کاهش وزن نموده اسـت . تلاش برای تناسب اندام بهتر و دوری از چاقی در بین مردم و افراد جامعه افزایش یافته است.

اضافه وزن زیاد این بازیگر معروف باعث مشکلاتی برای سلامتی وی شده بود کـه با مشورت دکتر و اقداماتی در حال درمان اسـت. نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره هایي اسـت کـه سال ها درگیر افزایش وزن بودو از این مساله رنج می‌برد.

دلیل کاهش وزن بازیگر زن مشهور نعیمه نظام دوست (عکس)

این هنرمند کشورمان سال گذشته بـه توصیه بهاره رهنما عملی روی معده اش انجام داد و بعد از گذشت یک سال از انجام این عمل خوشحالی خودرا از این اتفاق بـه اشتراک گذاشت.

بـه گزارش تالاب نعیمه نظام دوست با انتشار عکسی از کاهش وزن قابل مشاهده اش درباره یکساله شدن کاهش وزنش نوشت و از این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.عکسی از  لاغری محسوس نعیمه نظام دوستنعیمه نظام دوست با انتشار عکسی در اینستاگرامش درباره کاهش وزنش نوشت و از این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.

دلیل کاهش وزن بازیگر زن مشهور نعیمه نظام دوست (عکس)

نعیمه نظام دوست قبل و بعد از لاغری


حتما بخوانید:  بازیگرانی که به شکل های جالبی بسیار لاغر شدند (+تصاویر)


نعیمه نظام دوست با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت:

امروز سی ام آبان ماه درست یک سال از عمل اسلیو معده من میگذره و جشن تولد یکسالگی منه و بـه قول دوستان شریف و پاک و قوی و با اراده ؛ آن اي ؛ یکساله کـه پاکم و زندگی دوباره گرفتم .

ممنونم از آقای دکتر فرهمند عزیز و مهربون ناجی تولد دوباره من کـه زندگی رو بهم برگردونند و خدارو شکر هم اکنون میتونم راه برم ؛ نفس بکشم و زندگی کنم . ممنونم از بهاره جان رهنما کـه من و برای این عمل تشویق کرد

دلیل کاهش وزن بازیگر زن مشهور نعیمه نظام دوست (عکس)

نعیمه نظام دوست بعد جراحی لاغری

آقای دکتر مهربونم رو بـه من معرفی کرد و ممنونم از همه ی شـما عزیزان کـه با انرژی تو این راه سخت همراهم بودین و کلی بهم انرژی دادین و بهم محبت کردین و با عشق بـه من قدرت دادین کـه این راه سخت و رو طی کنم.با ارزوی سلامتی برای این بازیگر کشورمان گروه ایران ناز…

واقعا سخت بود چون ذهن من هنوز چاق بودو معده من کوچک و بعضی اوقات از غصه غذا نخوردن بهم میریختم ولی هم اکنون کـه می بینم میتونم مثل بقیه شـما عزیزان زندگی کنم حالم بهتره ممنونم از خانواده عزیزم کـه خیلی بهم کمک کردند و با گریه هام گریه کردند و با خنده هام شاد شدند .

دلیل کاهش وزن بازیگر زن مشهور نعیمه نظام دوست (عکس)

نعیمه نظام دوست بعد لاغری

هنوز این راه سخت مونده و باید با رژیم درست و تغییر عادت غذایی توسط دکتر تغذیه ام مواظب باشم کـه دیگه چاقی بـه سراغم نیاد . ممنونم از دوستانی کـه اون روزهای سخت بـه دیدنم اومدند و همراهم بودند و ببخشید همه ی عکس ها جا نشد و نتونستم عکس همه ی دوستانم رو بـه اشتراک بگذارم .

نعیمه نظام دوست دریک گفت و گو درباره علت اضافه وزنش گفت :من یه زمانی بـه دلیل بیماری کـه داشتم وادار شدم از آمپول کورتون استفاده کنم و همین موضوع در چاقی و اضافه وزن من مؤثر بودو وزن من بـه 120 کیلو هم رسید.

دلیل کاهش وزن بازیگر زن مشهور نعیمه نظام دوست (عکس)

نعیمه نظام دوست بعد از کاهش وزن

سه سال پیش عمل بالون معده را امتحان کردم کـه واقعا تجربه بدی بودو باعش شد 20 کیلوی دیگر هم بـه وزنم اضافه شد.نعیمه نظام دوست بـه طور حرفه اي با ساعت خوش ودر سال 73 وارد عرصه بازیگری شد 

دلیل کاهش وزن بازیگر زن مشهور نعیمه نظام دوست (عکس)

در فیلم هایي چون باغ سرهنگ ؛ ریحانه ؛ پلیس جوان ؛ چاردیواری ؛ ساختمان پزشکان ؛ خانه اجاره اي ؛ زیر هشت ؛ روز حسرت و مجموعه گل و بلبل کاری از شبکه دو سیما برای گروه کودک بازی کرده اسـت.

بازیگران زیادی اینروزها دست بـه کاهش وزن می‌زند تا بـه اندامی زیبا برسند…گاهی با رژیم غذایی و ورزش و گاهی هم جراحی برای لاغری کـه البته توصیه ما بـه شـما برای لاغری ورزش و رژیم لاغری زیر نظر دکتر اسـت.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت