بروزرسانی : 13 تیر 1403

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود چیست ؟

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود چیست ؟

در حال حاضر یکی از معیارهای زیبایی، تناسب اندام و لاغری می باشد. هم اکنون بسیاری از سلبریتی ها و بازیگران محبوب در دنیا اندام لاغری دارند. یکی از دغدغه های اصلی مردم عادی کشف راز تناسب اندام چنین افرادی می باشد. علت تناسب اندام بازیگران هالیوود بسیار واضح و شفاف است. این افراد رژیم غذایی بسیار خاصی را دنبال می کنند.

همچنین در رژیم روزانه خود برخی از مواد غذایی مضر را میل نمی کنند. سلبریتی ها از روش های گوناگون برای تناسب اندام کمک می گیرند. همچنین اغلب بازیگران هالیودی تناسب اندام خود را مدیون رژیم غذایی سالم و ورزش هستند. تعداد قابل توجهی از این بازیگران نیز به واسطه جراحی های لاغری توانسته اند، به راز جاودان تناسب اندام دست پیدا کنند.

با الگو قرار دادن سبک زندگی چنین افرادی می توان در مسیر لاغری و تناسب اندام قرار گرفت. برای قرار گرفتن در مدار تناسب اندام باید همانند بازیگران هالیوودی مصرف مواد غذایی خاص را محدود کرد. همچنین در سایه تمرینات ورزشی خاص می توان بدن را از شر هرگونه چربی مازاد در دور شکم و پهلو حفظ کرد.

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود چیست؟

این روزها یکی از دغدغه های بسیار بزرگ آقایان و بانوان تناسب اندام می باشد‌. همیشه بازیگران هالیوود به دلیل اندام بسیار ورزیده و لاغری که دارند؛ بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. به نوعی الگوی تناسب اندام برای مردم عادی چنین سلبریتی های مشهوری هستند.

برای تجربه تناسب اندام باید سبک زندگی روزمره را تغییر داد. بسیاری از بازیگران هالیوود در مصاحبه های مختلف بارها از راز لاغری خود پرده برداری کرده اند. با دنبال کردن شیوه زندگی چنین افرادی می توان لاغری را از یک رویا به واقعیت تبدیل کرد‌. علت تناسب اندام درصد قابل توجهی از بازیگران فعال در صنعت فیلم سازی هالیوود رعایت رژیم های غذایی خاص و بدون شکر می باشد. همچنین این افراد به دلیل آگاهی از اصول زیبایی بیشتر به تناسب اندام و لاغری فکر می کنند.

بازیگران هالیوود بیشتر از هر چیزی که فکر می کنید؛ به دنبال تناسب اندام خود هستند. بر اساس جدیدترین بررسی های صورت گرفته؛ بازیگران هالیوودی از روش های ذیل برای لاغری و تناسب اندام کمک می گیرند. بسیاری از روش های ذیل کاملا مورد تایید جامعه پزشکی هستند. همچنین این روش ها در افراد با شرایط جسمی مختلف نتایج بسیار مطلوبی را به ارمغان آوردند اند. از همین امروز تنها به کمک روش های زیر می توان به تناسب اندام نزدیک شد.

ورزش های هوازی

راز نهفته تناسب اندام و لاغری ورزش مداوم و پیوسته می باشد. حدود ۹۹ درصد از بازیگران مرد و زن هالیوود ورزش می کنند. در سایه ورزش می توان میزان متابولیسم بدن را افزایش داد. همچنین ورزش های هوازی به نابودی سلول های چربی در قسمت دور شکم و پهلو کمک بسیار زیادی خواهند کرد.

یکی از روتین های اصلی زندگی هر بازیگر هالیوودی روزانه نیم ساعت الی ۴۵ دقیقه ورزش می باشد. ورزش در رشته های مختلف می تواند میزان کالری سوزی را افزایش دهد. همچنین ورزش های هوازی به تقویت ساختار عضلانی بدن کمک خواهند کرد.

ورزش فرایند رشد و تکثیر سلول های چربی را مختل می کند. در سایه ورزش مداوم می توان بدن را در شرایط ایده آل حفظ نمود. ورزش های هوازی به تقویت ساختار استخوانی بدن نیز کمک خواهند کرد. راز جاودان جوانی و شادابی بدن در هر رنج سنی ورزش کردن می باشد. بسیاری از بازیگران هالیوود به صورت تخصصی ورزش را دنبال می کنند. در سایه ورزش می توان در یک دوره کوتاه مدت وزن بدن را کاهش داد.

نوشیدن آب فراوان برای تناسب اندام بازیگران هالیوود

یکی دیگر از رازهای تناسب اندام نوشیدن آب فراوان می باشد. آب بدن را از حالت دهیدراته خارج می کند. همچنین در هر روز باید بین ۲ لیتر آب نوشید؛ در غیر این صورت دسترسی به معیارهای تناسب اندام غیر ممکن خواهد بود. علت تناسب اندام بازیگران هالیوود نوشیدن ۸ الی ۱۰ لیوان آب در طول روز می باشد. با نوشیدن آب به مقدار کافی می توان فرایند تولید سلول های چربی در بدن را مختل کرد.

همچنین اغلب سلبریتی های هالیوودی نیم ساعت قبل از غذا آب را میل می کنند. تحت چنین شرایطی میزان اشتهای فرد تا حد قابل توجهی کاهش پیدا می کند. بهترین راهکار برای کاهش میزان اشتها نوشیدن آب قبل از غذا می باشد. نوشیدن آب به مقدار کافی می تواند میزان سوخت و ساز بدن را افزایش دهد. همچنین آب از ایجاد چربی مازاد در قسمت شکم و پشت ران جلوگیری می کند.

نوشیدن آب به مقدار کافی از افتادگی پوست در حین لاغری جلوگیری خواهد کرد. با نوشیدن آب می توان شرایط مطلوب و بهتری را برای پوست به ارمغان آورد. نوشیدن آب به مقدار کافی به داشتن یک پوست بلوری و شفاف کمک خواهد کرد.

 

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود

حذف مواد قندی

یکی از عادت های بسیار خوب سلبریتی های هالیوودی حذف مواد قندی از رژیم روزانه می باشد. علت تناسب اندام بازیگران هالیوود کاهش مصرف مواد قندی است. در سایه حذف مواد قندی پف بدن کاهش پیدا می کند. همچنین صورت حالت زاویه داری به خود خواهد گرفت. میزان انرژی بدن نیز در اثر عدم مصرف مواد قندی بیشتر خواهد شد.

با قطع مصرف مواد قندی فقط برای ۲ هفته می توان به تناسب اندام کمک بسیار کرد. رژیم غذایی روزانه هر آقا و خانومی که به فکر تناسب اندام است، باید عاری از هرگونه مواد قندی باشد. مصرف مواد قندی می تواند باعث تکثیر بیشتر سلول های چربی در بدن شود. بهترین روش برای کاهش حجم سلول های چربی در بدن کاهش مصرف قند می باشد.

مصرف مواد غذایی قندی می تواند خطر بروز دیابت نوع ۲ را افزایش دهد. مواد غذایی حاوی قند باعث چاقی بیش از حد دور شکم خواهد شد. با حذف مواد غذایی قندی می توان میزان چربی در ناحیه غبغب را نیز کاهش داد. این رژیم باید در بازه های زمانی دد هفته ای اجرا شود. در غیر این صورت دریافت نتایج مطلوب غیر ممکن خواهد بود.

افزایش مصرف پروتئین

یکی دیگر از راه های تناسب اندام و لاغری افزایش مصرف پروتئین در طول روز می باشد. علت تناسب اندام بازیگران هالیوود مصرف مواد غذایی حاوی پروتئین گیاهی و حیوانی است. پروتئین نقش کلیدی در افزایش متابولیسم بدن دارد. در نهایت میزان کالری سوزی بدن افزایش پیدا خواهد کرد. در رژیم غذایی روزانه باید مواد غذایی حاوی پروتئین را بیشتر مصرف کرد.

افزایش مصرف پروتئین می تواند به تقویت بافت عضلانی بدن نیز کمک بسیار زیاد کند. بازیگران هالیوود در رژیم خود مواد غذایی مختلف اعم از تخم مرغ، گوشت و ماهی را قرار می دهند. این سه ماده غذایی سرشار از پروتئین هستند. همچنین با افزایش مصرف میزان پروتئین می توان بدن را در شرایط ورزیده تری قرار داد. اولین گام برای تناسب اندام افزایش میزان مصرف پروتئین می باشد.

با مصرف پروتئین در مقدار بیشتر می توان به ابعاد جدیدی از لاغری را تجربه کرد. اغلب افرادی که مواد غذایی پروتئینی را در رژیم خود قرار دهند؛ فصل جدیدی از لاغری را می توانند برای خود رقم بزند. با مصرف نوشیدنی های حاوی پروتئین می توان فرایند عضله سازی در بدن را تسریع بخشید.

کاهش مصرف نشاسته

نشاسته باعث تولید چربی های بیشتر در قسمت شکم، پهلو و حتی ران می شود. افرادی که نشاسته را از رژیم غذایی خود حذف می کنند؛ در یک بازه زمانی کوتاه مدت لاغری را تجربه خواهند کرد. در واقع تنها راه نابودی چربی های قدیمی، قطع مصرف نشاسته می باشد. مصرف مداوم و بی مورد مواد غذایی حاوی نشاسته می تواند باعث تغییر فرم بدن شود. اغلب بازیگران هالیوود اندام ساعت شنی دارند علت اصلی این اندام خوش فرم و زیبا قطع مصرف نشاسته می باشد.

همچنین علت تناسب اندام بازیگران هالیوود استفاده از مواد غذایی ارگانیک در رژیم روزانه می باشد. عدم توجه به این نکته می تواند بستر چاقی شکم را فراهم کند. کاهش مصرف نشاسته به لاغری صورت نیز کمک خواهد کرد. در سایه لاغری پف صورت نیز از بین خواهد رفت.

در رژیم غذایی روزانه حتی یک میلی گرم نشاسته نیز نباید میل کرد.

نکته

نشاسته باید به صورت تدریجی از رژیم غذایی حذف شود. در صورت عدم توجه به این نکته فرد درگیر مشکلات مختلفی اعم از ریزش مو و همچنین خستگی مفرط خواهد شد. به جای مصرف نشاسته می توان از مواد غذایی حاوی قند طبیعی استفاده کرد.

 

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود

استفاده از چربی های طبیعی توسط بازیگران هالیوود

تحت هر شرایطی باید از چربی های طبیعی در رژیم روزانه استفاده کرد. علت تناسب اندام بازیگران هالیوود کاهش مصری غذای چرب و روغنی در طول روز می باشد. این غذاها علاوه بر چاقی باعث تغییر وضعیت بدنی می شوند. همچنین غذاهای سرخ شده می توانند خطر بروز بیماری های قلبی را افزایش دهند. به جای غذاهایی که حاوی روغن های غیر طبیعی هستند می توان از روغن زیتون و کره بادام زمینی استفاده کرد. غذاهای سرخ شده استعداد چاقی در فرد را افزایش می دهند‌.

همچنین این مواد غذایی روغنی می توانند درصد چربی های موجود در اطراف شکم را افزایش دهد. تنها راه رهایی از دامان چاقی قطع مصرف غذاهای روغنی و چرب می باشد. به عنوان مثال برای طبخ انواع گوشت به جای سرخ کردن می توان از روش گریل کردن استفاده کرد. تحت چنین شرایطی ارزش غذایی گوشت حفظ خواهد شد. کره بادام زمینی نیز حتما باید در رژیم روزانه قرار داده شود. کره بادام زمینی به دفع سموم از بدن کمک خواهد کرد. این ماده غذایی خوشمزه راز پنهان سلامت قلب می باشد.

مصرف سبزیجات و میوه فراوان

سبزیجات و میوه ها حاوی ویتامین و مواد معدنی مختلفی هستند. سبزیجات فعالیت دستگاه گوارشی را کنترل می کنند و درصد جذب مواد غذایی را کاهش می دهند. علت تناسب اندام بازیگران هالیوود مصرف سبزیجات و میوه به مقدار فراوان می باشد. سبزیجات باعث تولید گروه خاصی از باکتری های مفید در روده می شوند. این باکتری ها به دفع مواد غذایی مازاد در بدن کمک خواهند کرد.

با مصرف انواع سبزیجات می توان میل به خوردن غذا را کاهش داد. ویتامین های موجود در میوه ها طراوت و شادابی خاصی را به پوست می بخشند. همچنین میوه های ارگانیک به تنظیم فعالیت های گوارشی کمک خواهند کرد. با مصرف مداوم میوه و سبزیجات در طول روز می توان میل به خوردن غذا را کنترل کرد. بهترین انتخاب برای وعده شام انواع سالاد رژیمی می باشد. سالاد علاوه بر لاغری به درمان بیماری های مختلف گوارشی اعم از تنبلی روده کمک خواهد کرد.

همچنین افرادی که به دنبال تقویت بافت عضلانی بدن هستند؛ باید مقدار بیشتری سبزیجات در طول روز میل کنند. پس از مصرف سبزیجات بدن وارد فاز جدیدی از لاغری خواهد شد. تنها با قرار دادن سبزیجات و میوه های ارگانیک در رژیم غذایی می توان بین ۵ الی ۷ کیلوگرم وزن خود را کاهش داد.

مصرف غذاهای دریایی

متاسفانه گوشت مرغ و گوشت گوسفندی مملوء از ترکیبات هورمونی هستند. در صورتی که غذاهای دریایی کاملا ارگانیک و سرشار از امگا ۳، ۶ و ۹ هستند. علت تناسب اندام بازیگران هالیوود اضافه کردن غذاهای دریایی به رژیم روزانه می باشد. غذاهای دریایی باعث بهبود عملکرد بدن در جهت لاغری می شوند. همچنین این غذاها از میزان کالری بسیار کمی برخوردار هستند.

پروتئین و ویتامین های موجود در گوشت ماهی می تواند نیازهای بدن را به راحتی برآورده کند. مصرف غذاهای دریایی باعث کاهش سایز و تناسب اندام در دوره کوتاه مدت تری خواهد شد. ماهی، میگو و خرچنگ در لیست بهترین غذاهای دریایی برای تناسب اندام قرار دارند. همچنین بهترین روش برای طبخ غذاهای دریایی گریل کردن می باشد. بهترین جایگزین گوشت قرمز و گوشت مرغ، ماهی است. ماهی باعث تغییر وضعیت پوست و مو نیز خواهد شد. با مصرف غذاهای دریایی می توان میزان کلاژن سازی پوست در لایه های مختلف را افزایش داد. همچنین تنها راه کاهش چربی های دور شکم مصرف ماهی می باشد.

رژیم آبلیمو

آبلیمو به طور طبیعی بدن را پاکسازی می کند و حتی به دفع سریع تر سموم موجود در بدن کمک خواهد کرد. بسیاری از چهره های شاخص هالیوودی رژیم آبلیمو می گیرند. این رژیم در گام اول بدن را از هرگونه سموم پاک خواهد کرد و در مرحله دوم بستر تناسب اندام را فراهم می کند. رژیم آبلیمو به همراه رژیم فلفل می تواند به کاهش وزن بالای ۸ کیلوگرم نیز در یک ماه کمک کند.

این رژیم بسیار راحت و آسان می باشد. تمامی مواد غذایی که در طول روز میل می شوند باید آغشته به آبلیمو و فلفل قرمز شوند. به نوعی آبلیمو و فلفل قرمز میزان کالری مواد غذایی را کاهش می دهد. بر اساس جدیدترین تحقیقات انجام گرفته توسط گروهی از دانشمندان در کشور فرانسه، آبلیمو و فلفل باعث افزایش سوخت و ساز بدن می شود.

بر اساس نتایج این آزمایش رژیم آبلیمو در رنج سنی بالای ۳۵ سال نتایج بهتری را به ارمغان می آورد. برای رهایی شدن از شر سموم موجود در بدن فقط باید از رژیم آبلیمو کمک گرفت. این رژیم بدن برای لاغری آماده می کند و میزان جذب مواد غذایی را در بدن کنترل خواهد کرد. رژیم آبلیمو برای اولین بار توسط یک پزشک ژاپنی برای یکی ای سلبریتی های هالیوودی ارائه شود. این ستاره بزرگ تنها به رژیم آبلیمو توانست در عرض دو ماه بیش از ۱۵ کیلوگرم لاغر شود.

 

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود

مصرف روزانه سیب

بارها پزشکان طب سنتی به خواص سیب اشاره کرده اند. مصرف روزانه سیب می تواند باعث تناسب اندام شود. علت تناسب اندام بازیگران هالیوود مصرف روزانه سیب می باشد. کالری سوزترین میوه ارگانیک سیب است و همچنین این میوه از میزان کالری بسیار کمی برخوردار می باشد. با مصرف روزانه یک عدد سیب می توان بدن را در شرایط مطلوبی جهت لاغری قرار داد.

پس از یک ماه مصرف سیب فرد شاهد کاهش وزن و سایز خود خواهد بود. بر اساس داده های به دست آمده از مقالات پزشکی متعدد، سیب به نابودی سریع چربی های دور شکم کمک می کند. بسیاری از سلبریتی های زن هالیوود به واسطه رژیم سیب توانسته اند در دوران بعد از زایمان راحت تر وزن خود را کاهش دهند. سیب علاوه بر لاغری باعث ایجاد شرایط جدیدی در پوست می شود.

اغلب افراد در اثر لاغری دچار افتادگی پوست در نواحی مختلف می شوند. در صورتی که سیب مقدار کلاژن پوست بدن را افزایش داده و همچنین میزان انعطاف پوست را به حداکثر می رساند. تحت چنین شرایطی در اثر لاغری پوست دچار افتادگی نخواهد شد. برای قدم برداشتن در میسر لاغری و تناسب اندام روزانه با معده خالی باید یک عدد سیب میل کرد. مصرف سیب قبل از غذا خوردن می تواند به کاهش اشتهای کاذب فرد کمک کند.

مصرف لبنیات به مقدار کافی

اغلب سلبریتی ها و بازیگران شاخص هالیوودی لبنیات را به مقدار کافی در رژیم خود قرار می دهند. لبنیات علاوه بر تناسب اندام مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن را در این دوران حساس تامین می کنند. با مصرف لبنیات می توان تناسب اندام را در هر سنی تجربه کرد. میزان کالری موجود در لبنیات کاملا مجاز می باشد. همچنین لبنیات باعث کاهش اشتهای فرد خواهند شد.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته بر روی بیش هزار نفر لبنیات باعث کاهش اشتها می شود. نتایج این آزمایش اثبات کرد که در رژیم های لاغری برای تناسب اندام و تامین منابع پروتئینی مورد نیاز بدن باید از لبنیات به مقدار کافی استفاده کرد. عدم توجه به این نکته می تواند در دوران رعایت رژیم های لاغری مشکلات جدی را برای فرد به ارمغان بیاورد.

در کنار کاهش میزان کالری دریافتی، باید مواد غذایی مورد نیاز بدن را نیز تامین کرد. در غیر این صورت بدن در حین لاغری و کاهش سایز با مشکلات جدی مواجه خواهد شد. روزانه ۲ الی ۳ واحد لبنیات باید در رژیم روزانه قرار داده شود. به نوعی برای ایجاد یک چارچوب استاندارد برای لاغری باید مصرف لبنیات را در اولویت نخست قرار داد.

 

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود

استفاده از شکر قهوه ای

بدن برای تامین انرژی مورد نیاز باید مواد قندی مختلف را دریافت کند. با جای مصرف مواد غذایی که حاوی قند مصنوعی هستند؛ می توان از شکر قهوه ای استفاده کرد. این شکر، یکی از بخش های جدایی ناپذیر رژیم های لاغری می باشد. به نوعی سلول های بدن برای تداوم فعالیت نیاز به مواد قندی و حاوی گلوکز دارند. گلوکز موجود در شکر قهوه ای کاملا مطابق با نیاز بدن می باشد. همچنین این شکر به هیچ عنوان باعث چاقی فرد نخواهد شد.

در صورتی که شکر سفید یکی از مواد غذایی چاق کننده به شمار می آید. با مصرف شکر قهوه ای می توان انرژی مورد نیاز بدن را تامین کرد. همچنین استفاده از این شکر باید در رژیم لاغری محدود باشد. مصرف بی مورد و مداوم این شکر نیز می تواند زمینه ساز لاغری باشد.

برای افرادی دیابتی که قصد تجربه لاغری و تناسب اندام را دارند؛ قرار دادن شکر قهوه ای در رژیم روزانه باید یکی از اولویت های اصلی باشد. همچنین اغلب سلبریتی های هالیوودی از میان وعده های مفید و مغذی در رژیم خود استفاده می کنند.

گنجاندن مرغ در روتین غذایی

اغلب سلبریتی ها و بازیگران هالیوودی از گوشت مرغ در رژیم غذایی روزانه خود استفاده می کنند. گوشت مرغ عاری از هرگونه چربی مازادی می باشد. همچنین میزان کالری گوشت مرغ به مراتب کمتر می باشد. میزان کالری گوشت مرغ حدود یک دوم گوشت قرمز است. روزانه  در یک وعده اصلی می توان از مرغ استفاده کرد.

همچنین مصرف مرغ نیز باید از قوانین خاصی در رژیم لاغری پیروی کند. استفاده از مرغ به صورت گریل شده آب پز می تواند به دریافت کالری کمتر کند. علت اصلی تناسب اندام بازیگران هالیوود ایجاد چنین چارچوبی برای لاغری می باشد. همچنین گوشت مرغ را به همراه انواع سالاد سبزیجات می توان سرو کرد. با اجرای این دستورالعمل جهت لاغری در یک پروسه زمانی کوتاه مدت به نتایج بی نظیر این رژیم جهت لاغری می توان پی برد.

مصرف حبوبات

درصد قابل توجهی از بازیگران هالیوودی گیاهخوار هستند. این افراد به هیچ عنوان پروتئین های حیوانی میل نمی کنند. این سلبریتی ها برای تامین پروتئین و ویتامین مورد نیاز بدن انواع حبوبات را میل می کنند. میزان پروتئین موجود در حبوبات با انواع گوشت برابری می کنند.

بهترین میان وعده برای لاغری و کاهش وزن، جوانه گندم می باشد. همچنین مصرف حبوبات به صورت آبپز بیشتر توصیه می شود. حبوبات بسیاری از ویتامین های مورد نیاز بدن را نیز تامین می کنند. از جوانه انواع حبوبات می توان برای تهیه شیک های پروتئینی استفاده کرد.

 

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود

نتیجه گیری

علت تناسب اندام بازیگران هالیوود رژیم های غذایی خاص، ورزش و جراحی های زیبایی می باشد. بسیاری از بازیگران فعال و برجسته سبک زندگی خود را تغییر داده اند و رژیم های خاصی را رعایت می کنند. با مصرف انواع میوه و سبزیجات می توان بدن را در مسیر لاغری قرار داد.

همچنین باید ورزش را در اولویت نخست قرار داد؛ در غیر این صورت کاهش وزن غیر ممکن خواهد بود. برای تناسب اندام و نابودی سلول های چربی باید مواد غذایی حاوی پروتئین بیشتر میل شوند. همچنین در کنار رعایت رژیم های غذایی مختلف، باید ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن تامین شود. در سایه رعایت رژیم های غذایی خاص می توان اندامی لاغری و خوش فرم همانند سلبریتی های هالیوودی داشت.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت