لیلا بلوکات بازیگر مشهور عزادار شد (+عکس)

مجموعه : اخبار چهره ها
لیلا بلوکات بازیگر مشهور عزادار شد (+عکس)

فوت ناگهانی عمه ی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون کـه مدتی پیش درغم از دست دادن عمویش بود دوباره با انتشار یک استوری غم انگیز خبر از فوت یکیدیگر از عزیزانش را داد.و متآستفانه اینبار بـه سوگ عمه ي عزیززشان نشستند. لیلا بلوکات ارتباط بسیار خوبی با عمو و عمه ي خود داشت کـه متآستفانه طی زمان کوتاه هردو را از دست داد و با استوری غم انگیز بـه طرفداران خود اعلام کرد.

 

فوت ناگهانی عمه ی لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر اهل ایران اسـت. بازی در نقش نفرتیتی در مجموعهٔ تلویزیونی یوسف پیامبر «۱۳۸۷» از جمله نقش‌هاي‌ شناخته‌شدهٔ اوست. بلوکات همچنین بنیان‌گذار مؤسسهٔ خیریهٔ مهر لیلا اسـت.

 

محکومیت لیلا بلوکات برسر چه بود؟

درسال ۱۴۰۲؛ بلوکات بـه دلیل عدم تبعیت از پوشش حجاب توسط قوه قضاییه جمهوری اسلامی محکوم شد بـه ۲ سال ممنوعیت از فعالیت در رسانه‌هاي‌ فراگیر از جمله پلتفرم‌هاي‌ داخلی و خارجی فعالیت‌هاي‌ نمایشی و بازیگری و تبلیغ‌گری در فضای حقیقی و مجازی، ۲ سال ممنوعیت خروج از کشور، ۵ سال ممنوعیت از فعالیت در فضای مجازی بـه صورت مستقیم یا با واسطه، مطالعه و خلاصه نویسی یک کتاب ظرف یک ماه و ۱۰ ماه حبس تعزیری در یکی از زندان‌هاي‌ استان سمنان کـه ۶ ماه ان بـه مدت ۵ سال تعلیق شده‌اسـت.

 


مطلب مرتبط: تصاویر و بیوگرافی لیلا بلوکات


 

زندگی شخصی لیلا بلوکات

زندگی شخصی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات دریک خانواده 6 نفره بزرگ شده اسـت. او بـه خانواده اش بسیار وابسته اسـت و همیشه با عشق و افتخار از انها یاد می‌کند. لیلا بلوکات خانواده اش را بهترین و باارزش ترین هدیه هاي‌ زندگی خود میداند.این بازیگر کشورمان 2 خواهر بـه نام هاي‌ نوشا و میترا و همچنین یک برادر دارد.

 

تحصیلات لیلا بلوکات

تحصیلات لیلا بلوکات

تحصیلات لیلا بلوکات کارشناسی رشته طراحی فرش از دانشگاه آزاد تهران اسـت. اولویت لیلا بلوکات در تحصیل، شرکت در هنرستان صدا و سیما بود کـه از شانس بد او ظرفیت ها پر شده بود. درنتیجه وی را بـه هنرستان کار و دانش معرفی کردند تا در آنجا بـه تحصیل ادامه دهد. در ان مدرسه هم تنها رشته فرش بافی ظرفیت خالی داشت و لیلا بلوکات وادار شد برای ورود بـه رشته هنری ثبت نام کند. درنهایت بـه دانشگاه راه یافت.

 

علاقه ی زیاد لیلا بلوکات به ورزش

لیلا بلوکات فوق العاده بـه ورزش علاقه مند اسـت. او گفته:من از بچگی والیبال دوست داشتم. هم اکنون دو، سه سالی اسـت کـه بخش بانوان باشگاه هنرمندان راه افتاده و من با این تیم شروع بـه همکاری و بازی کردم. در واقع شروع با تیم والیبال هنرمندان بوده اما در سه، چهار تیم دیگر هم توپ میزنم.لیلا بلوکات علاوه بر والیبال سوارکاری را هم حرفه اي دنبال می‌کند.لیلا بلوکات گاهی اوقات با دوستانش بـه پیست اسکی می رود.

 

ازدواج لیلا بلوکات

ازدواج لیلا بلوکات

لیلا بلوکات از هنرمندان مجرد کشورمان اسـت کـه تا کنون ازدواج نکرده اسـت. او با این همه ی علاقه بـه خانواده، بـه داشتن خانواده و تشکیل زندگی مشترک قطعا فکر میکند اما ازدواج اولویت امروز زندگی اش نیست؛ هرچند بـه این موضوع هم معتقد اسـت کـه ازدواج از موضوعاتی نیست کـه بتوان برنامه ریزی خاصی برایش کرد و گاهی شرایطش کـه پیش بیاید، ناخودآگاه افراد را درگیر خودش می‌کند.

 


مطلب مرتبط: بیوگرافی لیلا بلوکات | مصاحبه جدید با لیلا بلوکات و زندگی شخصی اش


 

نحوه ورود لیلا بلوکات به عرصه بازیگری

نحوه ورود لیلا بلوکات به عرصه بازیگری

آغاز فعالیت بازیگری لیلا بلوکات از سال 1377 با تئاترهای کودک در فرهنگ سرا بود. او با بازی در مجموعه تلویزیونی «روزهای زندگی» بـه کارگردانی سیروس مقدم از سال 1378 بـه طور رسمی وارد دنیای بازیگری شد. بازی درخشان لیلا بلوکات در سریال یوسف پیامبر کـه در نقش همسر آخناتون ظاهر شد وی را بـه شهرت رساند.

 

گفنی اسـت، این بازیگر توانای کشورمان درکنار تحصیل دانشگاهی در کلاس هاي‌ بازیگری میکائیل شهرستانی، امین تارخ و ورکشاپ هاي‌ استاد سمندریان نیز شرکت میکرد.

 

خیریه مهر لیلا بلوکات

توضیحاتی درباره ی خیریه مهر لیلا بلوکات

لیلا بلوکات موسس و مدیر خیریه مهر لیلا اسـت کـه سرپرستی تعداد زیادی از کودکان بی سرپرست را بر عهده دارد. او از دوران کودکی همیشه دوست داشت کـه بـه مردم کمک کنم و چنين خیریه اي را داشته باشد. سرانجام پس از ورود بـه حرفه بازیگری و بـه کمک خانواده و دوستانش این آرزوی زیبای خانم بازیگر محقق شد. در ابتدا فعالیت خیریه مهر با 8 کودک معلول شروع شد ودر حال حاضر نزدیک بـه هزار فرزند دارد کـه میتواند آرزوهای انها را برآورده کند.

 

فعالیت های هنری لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در تعداد زیادی فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی و تئاتر بـه ایفای نقش پرداخته کـه بـه ان می‌پردازیم.

 

فیلم های سینمایی بلوکات

فیلم هاي‌ سینمایی

ابراهیم خلیل‌الله 1384

اخراجی‌ها ۲ 1388

سیا زنگی 1389

آقا یوسف 1390

جیب‌بر خیابان جنوبی 1390

عملیات مهد کودک 1391

آینه شمعدون 1391

پنج ستاره 1392

آس و پاس 1394

دراکولا 1394

کوتاه مثل زندگی 1395

نفس‌هاي‌ آرام 1395

همه ی چی عادیه 1396

آن ها مرا دوست داشتند 1401

 

سریال های تلویزیونی لیلا بلوکات

سریال های تلویزیونی

روزهای زندگی 1377

همسفر 1379

آبدارشاه 1379

سرزمین خاکستری 1380

مزه خوب کودکی ۲ 1380

نقش بر آب 1381

یکی مثل من 1382

یوسف پیامبر 1387 – 1383

پدرخوانده 1384

روز رفتن 1385

خسته دلان 1387

جراحت 1389

آسمان همیشه ابری نیست 1389

سایه روشن 1390

راز و نیاز 1391

راز پنهان 1391

زمانی برای عاشقی 1392

هشتگ خاله سوسکه 1397

لحظه گرگ و میش 1397

از یادها رفته 1398

از سرنوشت «فصل اول و دوم» 1398

از سرنوشت «فصل سوم» 1399

از سرنوشت «فصل چهارم» 1401

 


مطلب مرتبط: عکس های داغ و دیده نشده از لیلا بلوکات


 

لیلا بلوکات خوش چهره در سریال حضرت یوسف

تئاتر

روز سیاووش 1392

رام کردن مرد سرکش 1394

خانه عروسک 1394

آواز پر جبرئیل 1394

شکار مرغابی 1395

هوس و هفت دقیقه 1398

ماسک 1398

 

و در پایان

با این‌که لیلا بلوکات از سال 1377 وقتی 14 ساله بود با بازی در تئاتر هاي‌ کودک در فرهنگ سرا فعالیت هنریش را آغاز کرد اما برای ورود بـه دنیای سینما این بازیگر بـه چیز بیشتری نیاز داشت. بـه همین دلیل خانم بلوکات در دوره هاي‌ بازیگری امین تارخ و میکائیل شهرستانی شرکت کردلیلا کـه ان سال‌ها با نمایش هاي‌ تئاترش بـه شهرت رسیده بود، برای نخستین بار با بازی در سریال روزهای زندگی ساخته سیروس مقدم درسال 1377 جلوی دروبین رفت.برای هنرمندی چون خانم لیلا بلوکات کـه بسیار فردی دلسوز و مهربان هستند آرزوی سلامتی و موفقیت داریم و انشالل دیگر غم عزیزان خودرا نبینندو انشالل دوباره در تلویزیون و سینما فعالیت خودرا شروع کنند. باتشکر از شـما خواننده ي گرامی تیم تالاب.

جدیدترین مطالب سایت