معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستند

مجموعه : اخبار چهره ها
معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستند

معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستند 

 

با هنرمندان و افراد مشهوری آشنا میشویم که به شدت وسواسی هستند در ادامه با این هنرمندان همراه شوید.

 

افراد مشهوری که به شدت از وسواس رنج می برند و این مشکل آن ها حتی رسانه ای هم شده است و در برنامه ها و سایت ها به آن پرداخته می شود. اگر فکر می کنید که ستاره ها، با وجود خدمتکاران 24 ساعته ای که به آنها سرویس می دهند، از کثیفی در امان اند و نگران هیچ چیز نیستند، اشتباه کرده اید. برخی از آنها حتی منتظر نمی شوند

 

که خدمه هاشان خانه چندین میلیون دلاری آنها را بشویند، بلکه خودشان دست به کار می شوند. نام ستاره هایی را که در اینجا برایتان آورد ایم، جزو وسواسی ترین های هالیوود هستند.

 

تیلور سوئیفت
به گزارش تالاب اگر تیلور سوئیفت را روی سن و در حال خواندن نمی بینید، احتمالا در حال سابیدن خانه اش هست. او خود در مصاحبه ای اعتراف کرد که به شدت وسواسی است. به عنوان مثال تخت خوابش را هیچ گاه نامرتب نمی بینید. او می گوید: «اینطور به نظر می رسد که موسیقی دانان افراد نامرتبی هستند، اما من بر خلاف همه آنهایم. همه چیز در خانه من باید سر جای خودش باشد.»

معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستندهری استایل
هری استایل جزو آن دسته از مردانی نیست که به تمییزی اهمیتی نمی دهند، بلکه برعکس او بیشتر وقت خود را صرف تمییزکاری می کند. به گفته منبعی او یک بار در تور گردشگری به جای خوشگذرانی مدام حواسش به دیگران بود تا توی اتوبوس یا روی زمین آشغال نریزنند یا هنگام ورود به مکانی، از آنها می خواست

 

تا کفش های خود را در بیاورند و دمپایی تمییز به پا کنند. او حتی یک تُن لوازم شستشو خرید و قبل از ورود به اتوبوس آن را تمییز کرد تا مطمئن شود که همه چیز طبق استانداردهای او پیش می رود.
معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستنددیوید بکهام
همانطور که از عکس های دیوید بکهام معلوم است، او به پاکیزگی اهمیت زیادی می دهد. اما پشت این ظاهر زیبا، رازهای زیادی نهفته است. این ستاره محبوب تا چند سال پیش از وسواس فکری رنج می برده است. حتی از خوردن نوشیدنی های موجود در قوطی نیز خودداری می کرد. او می گوید: «زمانی که من به هتل می روم، قبل از استراحت،

 

اتاق را مطابق میل خودم تمییز می کنم و وقتی اطمینان حاصل کردم که همه چیز کامل است، به بقیه کارهایم رسیدگی می کنم. مشکل وسواس من پایانی ندارد و من نیز از این موضوع ناراحت نیستم.»
معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستندکیتی پری
کیتی پری در مصاحبه ای با مجله «Q Magazine» اعتراف کرد که از بیماری وسواس رنج می برد و این مسئله زمانی حادتر می شود که او به تورهای مسافرتی می رود. «اگر یکی از لوازم آرایش در کیفم شکسته و خورده هایش به داخل کیفم ریخته باشد، یا اگر موی حیوانات خانگی را روی لباسم ببینم به شدت عصبانی می شوم. اما بدترین چیز برایم جای انگشت روی شیشه عینک است. واقعا تحمل این یک مورد از من خارج است. نفسم با دیدنش بند می آید.»معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستندکامرون دیاز
کامرون دیاز به شدت از میکروب وحشت دارد. مشکل او دستگیره در است. به عنوان مثال در بیشتر مواقع درها را با آرنج اش باز می کند. او می گوید که این مکشل را از دوران کودکی داشته و به گونه ای تبدیل به فوبیا شده است.
معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستندکیم کارداشیان
این ستاره ای که در سالهای اخیر تیتر اکثر روزانه ها و مجلات است نیز وسواس تمییزی دارد. به گفته او: «من هیچوقت به حمام نمی روم اگر لکه ای روی دیوارها یا وان وجود داشته باشد. من یک کارگر دارم که هفته ای سه بار به خانه ای می آید و همه جا را تمییز می کند اما باز هم راضی نمی شوم و خودم برای برق انداختن در و دیوار دست به کار می شوم.»
معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستندشارلیز ترون
مشکل وسواس شارلیز ترون کابیت ها و کشوهاست. او از کثیفی هایی که در معرض دید نیستند، بیزار است. او می گوید: «من از کابیت های بهم ریخته بیزارم. درست است که آنها دیده نمی شوند اما دلیلی ندارد که مورد توجه قرار نگیرند. در حقیقت، اگر داخل کابیت و کشوها تمییز نباشد، خوابم نمی برد.»
معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستندمدونا
مدونا هم در لیست وسواسی ها جای دارد. او حتی یک تیمی را برای تمییزی خانه اش استخدام کرده تا مبادا حتی تار مویی از موهایش روی زمین بیافتد. البته گویا او در مکان هایی چون کنسرت اش اینگونه نیست زیرا در چند تا از کنسرت هایش طرافداران او موهای ریخته شده او را جمع کرده و در اینترنت به حراج گذاشتند.
معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستنداسکارلت جوهانسون
خدمه های هتل ها باید عاشق اسکارلت جوهانسون باشند، نه از این رو که زیبا و هنرمند است، بلکه چون کار آنها را آسان می کند. او می گوید: «وقتی من در هتل هستم، قبل از آمدن خدمه ها اتاق را کاملا تمییز می کنم.» او حتی لباس های زیادی در خانه ندارد چون که نمی تواند شلوغی و بی نظمی را تحمل کند.
معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستندالک بالدوین
الک بالدوین، یک ستاره وسواسی است. در خانه او همه چیز باید سر جایش باشد. حتی زمانی که یک اشیا کوچک سر جایش نیست، او عصبی می شود. او می گوید: «زمانی که به خانه می آیم، اول از همه به اطرافم نگاه می کنم. اگر کتابی جابه جا شده باشد، می پرسم کسی به این کتاب دست زده است؟ من حواسم به همه چیز است.»معرفی هنرمندان معروفی که به شدت وسواسی هستند

 

 

جدیدترین مطالب سایت