مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 9 اسفند 1393

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس

افراد پولدار و ثروتمند و افراد و چهره های سرشناس دنیا زندگی عادی ندارد آنها همیشه ارتشی از بادیگارد دنبال خود میبرند تا خطری آنها را تهدید نکند.

به گزارش تالاب : رفت و آمد آدم معروف‌های دنیا در خیابان‌ها و اماكن پر رفت‌وآمد شهر، زمین تا آسمان با قدم زدن من و شما تفاوت دارد چراكه نه از شر دوربین‌های خبرنگاران در امان هستند، نه از هجوم طرفداران و حتی دشمنان‌شان در مكان‌های عمومی.

 ستاره‌های دنیای فوتبال، سینما، مد و موسیقی سال‌هاست برای برقراری امنیت خود با بادیگاردهای مخصوص پا به شهر می‌گذارند و ماهانه مبالغ كلانی را برای محافظت از خود هزینه می‌كنند.

در این شماره با نگاهی به معروف‌ترین ستاره‌ها و محافظان شخصی‌شان جزئیات بیشتری از زندگی این ستاره‌ها با بادیگاردهای‌شان به دست می‌آوریم.

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس  

ارتش محافظان بیل گیتس

برخی چهره‌های مشهور دنیا كه به خاطر هوش، ذكاوت و ثروت كلان خود آوازه‌ای به دست آورده‌اند هم زندگی خطرناك و پردردسری دارند.

نمونه آن بیل گیتس و خانواده ثروتمندش هستند كه به جای یك یا چند محافظ، ارتشی نامحسوس از بادیگاردها را در كنارشان دارند كه با مجهزترین امكانات امنیت این خانواده سرشناس را تامین می‌كنند.

داستان جالب‌تر اینجاست كه سال‌ها پیش بیل گیتس محافظی را به استخدام شخصی خودش در آورده بود كه با خیانتش  و فاش كردن تمام اطلاعات محرمانه مایكروسافت خسارت سنگینی را به او و شركت وارد آورد.

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس  

بیل گیتس بعد از این خیانت بزرگ از سمت بادیگاردش بودجه هنگفتی حدود 750 هزار دلار صرف تجهیز ارتشی برای مراقبت از كار، زندگی و خانواده‌اش كرد و اعلام كرد این كار به نفع هر مرد ثروتمند و قدرتمندی است تا خیالش از بابت تمام دردسرهای احتمالی اطرافش راحت باشد.

این خانواده سرشناس كه بارها از سمت افراد ناشناس مورد تهدید قرار گرفته‌اند بعد از تجهیز ارتش امنیتی كوچك خود مدت‌هاست دیگر نگران اتفاقی برای به خطر افتادن‌شان‌نیستند.


 
بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس

محافظ خانواده خوش‌تیپ بكهام
خانواده دو نفره بكهام با به‌دنیا آمدن فرزندان‌شان خیلی زود به یكی از پراخبار‌ترین خانواده‌های هنری و مشهور تبدیل شدند.

خانواده‌ای كه تا پیش از بزرگ‌تر شدن سه پسر و تنها دخترش به جز مواردی استثنایی در بیشتر اماكن بدون محافظ ظاهر می‌شدند اما درست از زمانی كه پسر بزرگ او بروكلین بكهام به عضویت تیم جوانان آرسنال درآمد،

چشم عده زیادی را به رشد و پیشرفتش در فوتبال خیره كرد، اتفاقی كه دیوید را به فكر به استخدام در آوردن محافظ شخصی برای پسرش و در‌نهایت بادیگاردی كه در كنار جمع‌های شش نفره خانواده او قرار گیرد انداخت،

بادیگارد 41 ساله خانواده بكهام با قدی حدود دو متر و هفت سانت و وزن حدود 130 كیلو مدت‌هاست كه این خانواده را در گردش‌های تفریحی و خرید خانوادگی همراهی می‌كند.

اما جالب است بدانید این محافظ با درآمدی حدود 10 هزار پوند به استخدام این خانواده پرطرفدار درآمده است. او در طول مدت تمرین یا مسابقات پسر بكهام روی نیمكت در كنار جایگاه مربی مراقب و در تمام رفت و آمد‌ها كنار او است.

دیوید بكهام در مصاحبه اخیرش دلیل این كار خود را تامین امنیت خانوادگی به‌ویژه مراقبت از پسرش كه این روزها در فوتبال خوش می‌درخشد اعلام كرده است. او در این مصاحبه به صراحت اعلام كرد كه بروكلین به زودی پدیده خواهد شد.


قهرمان بوکس محافظ خانواده پرجمعیت
یكی از پر زد و خوردترین بادیگاردهای چهره‌های مطرح دنیا محافظان شخصی خانواده مشهور جولی و پیت است كه با پنج فرزند خود برای هر مسافرت یا گردش خانوادگی از دست پاپاراتزی‌ها و عكاسان در امان نیستند و گاهی از هجوم آنها مجبور به متوسل شدن به زور می‌شوند.

یكی از پر سروصداترین این زد وخوردها همین چند ماه پیش در یك پارك جنگلی ما بین محافظان این خانواده و چند عكاس كه با لباس‌های مبدل قصد گرفتن عكس‌های خصوصی از این زوج و فرزندان‌شان را داشتند اتفاق افتاد.

از آنجایی كه از این اتفاق‌ها اطراف این خانواده و فرزندان‌شان به وفور پیش می‌آید این زوج هم از سال‌ها پیش برای خود و خانواده‌شان محافظی شخصی استخدام كرده‌اند.

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس

بادیگارد این زوج از بازیكنان باسابقه بوكس است كه از سن 36 سالگی با گذراندن دوره‌های سرویس‌های امنیت، بادیگار شده و بعد از محافظت از چند چهره سیاسی در ایالات‌متحده این‌بار به خدمت خانواده پیت درآمده است.

این محافظ هلندی است و به چند زبان زنده دنیا مسلط است و با در آمدی بالای 400 هزار دلار با كمك اسلحه و تجهیزات كامل از این خانواده مراقبت می‌كند. این زوج بادیگارد دیگری هم دارند كه در سفرها به شكل كاملا نامحسوسی آنها و فرزندان‌شان را زیر ذره‌بین دارد.


دردسرهای پورتمن و طرفدارانش
هنرپیشه‌های معروف دنیا بعد رسیدن به پول و شهرت به مهم‌ترین چیزی كه فكر می‌كنند حفاظت از خود و خانواده‌شان است، اما این مراقبت‌های شخصی در كنار جنبه‌های مثبت خود هزینه‌های فراوانی هم برای آنها دارد.

ناتالی پورتمن كه در بین خانم‌ها طرفداران زیادی دارد از همان دوران بارداری به فكر استخدام یك بادیگارد دایمی و درست و حسابی افتاد چراكه این خانم بازیگر تا پیش از مادر شدنش تنها برای رفت‌وآمد به شهرها و مكان‌های شلوغ از محافظ شخصی استفاده می‌كرد،

 
 

اما همان‌طور كه خودش اقرار كرده او از زمانی كه پسرش به دنیا آمده بیشتر احساس مسئولیت می‌كند و وجود كسی كه امنیت آنها را تامین كند از هر چیزی برای او و خانوادش مهم‌تر است.

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس  

ناتالی پورتمن هم مانند ستاره‌های دیگر با ارائه درخواست به كمپانی تامین امنیت چهره‌های مشهور توانست بادیگاردی آمریكایی با درآمدی حدود 300 هزار دلار به خدمت بگیرد.

اما نكته جالب‌تر اینكه محافظ شخصی پورتمن بادیگارد سابق بازیگر معروف جنیفر انیستون بوده كه به خاطر توافقات مالی بین آنها این قرار داد فسخ شده و در قراداد تازه، محافظت از خانواده ناتالی پورتمن را بر عهده گرفته است.


دیكاپریو  و رفیق محافظش
محافظان شخصی ضمن مراقبت از حد و حدود مرزهای شخصی و امنیت جانی شما گاهی می‌توانند دوست‌های نزدیك و راز‌دار شما هم باشند. اتفاقی كه دیكاپریو آن را در سال‌های اخیر تجربه كرده و از خاطرات سفر با دوست محافظش در رسانه‌ها بسیار گفته است.

از چهار سال پیش كه این بازیگر برای رفتن به هر مكانی از محافظ شخصی خود استفاده می‌كرد فكرش را هم نمی‌كرد كه این بادیگارد به رفیق گرمابه و گلستانش تبدیل و در یكی از فیلم‌های تازه‌اش با او همبازی شود.

این محافظ كه با درآمد نسبتا خوبی در این سال‌ها امنیت این بازیگر را تامین كرده پیش‌تر محافظ چند بازیگر مشهور ترك و هندی مانند كارینا كاپور و سلمان خان هم بوده است.

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس

او قدی نسبتا كوتاه و بدنی ماهیچه‌ای و قدرتمند دارد و سال‌های جوانی خود را در نقش‌های بدلكار فیلم‌های اكشن و تمرین در گروه‌های سازمان‌های امنیتی گذرانده است.

او همیشه آرزوی ایفای نقش‌های اصلی فیلم‌های اكشن را داشته و تنها راه معرفی خود و توانایی‌هایش به گروه‌های اكشن سینمایی را به عضویت درآمدن در همین سازمان تامین امنیت ستارگان مشهور می‌دانست،

بنابراین بعد از آشنایی با هنرمندان زیادی در دنیای سینما و به‌عنوان بادیگارد شخصی دیكاپریو این روزها به آرزوی دیده شدنش رسیده است.


محافظان پردرآمد‌ترین بازیگر زن تركیه
دنیای بازیگران ترك به وسعت بالیوود و هالیوود نیست اما برو و بیاهای این روزهای چهره‌های سرشناس سریال‌های محبوب شبانه ترك هم كمتر از ستاره‌های سینمای دنیا نمی‌تواند باشد.

با این حال اگر چرخی در زندگی افراد مشهور ترك‌ها بزنید می‌بینید كه برخی از آنها به خاطر محبوبیتی كه دارند به دردسرهای عجیب و غریبی افتاده‌اند. از حرف و حدیث‌های بی‌پایان پشت سر زندگی‌شان تا سایه تهدید آدم‌های پر شروشور جامعه.

برن سات كه علاوه بر تركیه طرفداران فراوانی هم در بین ایرانی‌ها پیدا كرده، از معدود بازیگران ترك است كه برای رفت و آمد‌های خود بادیگارد استخدام كرده است.

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس

این بازیگر بعد از جدا شدن از همسر اول خود و پررنگ كردن بازیگری در زندگی‌اش هر روز پرطرفدار‌تر شد تا جایی كه بسیاری از شركت‌های تبلیغاتی برای تبلیغ محصولات خود سراغ او رفتند تا درنهایت لقب پردرآمدترین بازیگر زن تركیه را دریافت كند.

درست از آن زمان به بعد بود كه این بازیگر برای خلاص شدن از شر مزاحمت‌ها برای سفر یا پا گذاشتن به مراكز خرید یا رستوران، محافظانی درشت هیكل كه از آموزش‌دیدگان نیروهای پلیس امنیت بودند به استخدام در آورد.


قوی‌ترین مرد جهان محافظ خانم خواننده

وقتی یك‌شبه ره صدساله بروید و درون‌تان منبع سرشاری از استعداد و هنر نهفته باشد زمانی نمی‌گذرد كه در رده ششم پولدارترین جوانان دنیا قرار می‌گیرید و آلبوم‌های‌تان در چشم بر هم زدنی ركورد فروش میلیاردها دلاری از خود به جای می‌گذارد.

اما حالا برای اینكه از پس این همه پول، شهرت و زیبایی بر بیایید به نیروی كمكی احتیاج دارید. تیلور حدود دو سال پیش در اقدامی جالب در شبكه اجتماعی خود اعلام كرد كه به‌رغم میل باطنی‌اش و باتوجه به دریافت تهدید‌های متعدد برای كشتن یا ربودنش، به یك بادیگارد قدرتمند و مجهز نیازمند است.

بعد از این اعلام عمومی تعداد زیادی متقاضی برای محافظت از او اعلام آمادگی كردند و درنهایت مدیر برنامه‌های این خواننده جوان، بادیگارد فعلی او را برای محافظتش انتخاب و با او قراردادی بالای 300 هزار دلار امضا كرد.

 
بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس

این بادیگارد 40 ساله است و عضو تیم قدرتمندترین مردان جهان در سال‌های متوالی بوده است.

تیلور در مصاحبه‌ای درباره استخدام بادیگاردش گفته بود: اوایل از اینكه كسی همیشه مثل سایه همراهم باشد احساس خوبی نداشتم و دوست داشتم خودم رانندگی كنم، اما امروز با وجود محافظ شخصی‌ام احساس آرامش و امنیت می‌كنم.

شاید از اینكه مدت‌هاست نمی‌توانم خودم به منزل خانواده یا دوستانم بروم ناراحت باشم اما تهدیدهای ترسناك سال‌های اخیر زندگی را برایم به كابوس تبدیل كرده بود.


تام كروز هم بله !
اگر بخواهیم یكی دیگر از بازیگران مشهور دنیا را به لیست 10 نفره ستارگان با بادیگاردهای چندین هزار دلاری اضافه كنیم آن فرد كسی نیست جز تام كروز. تام بعد از ازدواج با كتی هولمز در بیشتر محافل تنها با راننده شخصی خود حضور پیدا می‌كرد

اما سیستم امنیتی این زوج بعد از به‌دنیا آمدن دخترشان كاملا تغییر كرد. تام بعد از پدر شدنش بلافاصله با هزینه‌ای چند صد هزار دلاری محافظی را به استخدام خانواده خود در آورد تا خیالش از بابت سلامت و امنیت آنها راحت باشد.

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس  

بادیگارد 120 كیلویی این خانواده بعد از جدایی این زوج همچنان در كنار تام و دخترش قرار داشت و در تمام روز مسئول بردن دختر كوچولوی آنها به پارك، كلاس‌های آموزشی و گردش بود.

او كه حالا به دوستی صمیمی برای تام كروز و دخترش تبدیل شده است بارها از سوی دشمنان این زوج سابق مورد حمله و حتی تهمت قرار گرفته تا جایی كه یكی از دشمنان آنها با جمع‌آوری مدارك جعلی او را به آزار جنسی كودكان متهم كرده و بازداشت كردند،

اما بعد از مدتی او از این حكم تبرئه شد و مانند سابق دوباره در كنار این دختر و پدر قرار گرفت.


لارنس تنها قدم نمی‌زند
جنیفر لارنس كه در چند سال اخیر با بازی‌های درخشان خود در فیلم‌های امریكن‌هاستل و هانگر گیم و دریافت جایزه‌های معتبر متعدد بسیار مورد توجه قرار گرفته، یك سالی است كه در تمام محافل عمومی و برای رفتن به مركز شهر و مسیر‌های پر رفت‌وآمد بادیگارد دارد.

بادیگارد خوش ظاهر این بازیگر 34 ساله است و با قرار دادی دوساله به مبلغ 300 هزار دلار محافظت از او را در این مدت برعهده دارد.

نیكلاس با 195 متر قد و 94 كیلو وزن از چهار سال پیش به استخدام كمپانی تامین امنیت ستارگان مشهور در آمده بود و پیش از این محافظت شخصی كوب برایانت را بر عهده داشته است.

بادیگاردهای چهره های سرشناس دنیا !+ عکس  

این بادیگارد یك تاجر حرفه‌ای پوشاك در آمریكاست كه به‌تازگی به خاطر موفقیت‌های شغلی شهرت بسیاری به دست آورده است اما این شهرت بعد از قرار گرفتن در كنار این بازیگر معروف دوچندان شده است.

جالب است بدانید این محافظ كه از طریق بردلی كوپر به جنیفر لارنس معرفی شده است، علاوه بر تامین امنیت این بازیگر در مواقع زیادی كارهای شخصی او را هم انجام می‌دهد تا برای رفت و آمد‌های معمولی برای خرید روزانه یا رفتن به دفاتر اداری به دردسر نیفتد.

منبع:مجله زندگی ایده آل

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت