مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 18 تیر 1403

چه کسانی زیباترین دختران جهان در سال 2024 هستند ؟

چه کسانی زیباترین دختران جهان در سال 2024 هستند ؟

شاید از دیدگاه برخی از افراد زیبایی فقط ذات و شخصیت آدم ها باشد. در صورتی که امروزه معیارهای جدیدی از زیبایی تعریف شده اند. همه ساله در طی یک مراسم خاص و پس از بررسی کارشناسی زیباترین دختران جهان در سال معرفی می شود. زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴ به لحاظ ظاهری و اندام واقعا بدون نقص هستند.

بسیاری از زیباترین دختران در سراسر جهان در حوزه مدلینگ و فشن فعالیت می کنند. این دختران شایسته در طی این مراسم به صورت دقیق مورد بررسی و آنالیز قرار می گیرند. در ابتدای مراسم یک لیست بلند و بالا در اختیار کارشناسان قرار داده می شود. در انتهای مراسم فقط تعداد محدودی از دختران موفق به کسب رتبه های برتر می شوند‌.

ظاهر این دختران به قدری زییا و فریبنده است که توجه هر فردی را به خود جلب می کند. همچنین این افراد در کنار ظاهر زیبا شخصیت قابل احترامی نیز دارند. آرزوی هر یک از دختران جوان قرار گرفتن در این لیست می باشد. متاسفانه فقط تعداد انگشت شماری از دختران فرصت بهره مندی از این شرایط خاص را به دست می آورند.

معرفی زیباترین دحتران جهان در سال 2024

معرفی زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴

در ابتدای سال جدید میلادی کارشناسان مطابق با معیارهای زیبایی و همچنین تناسب اندام کاندیدای زیباترین دختران جهان را مورد بررسی قرار می دهند. از نظر علم زیباشناسی فقط برخی از شرکت کنندگان به عنوان زیباترین دختران در سال معرفی می شوند. به عنوان مثال یکی از معیارهای زیبایی اندام ساعت شنی و همچنین صورت استخوانی می باشد. همه ساله معیارهای زیبایی تغییر پیدا می کند. به عنوان مثال در سال های گذشته، معیار زیبایی در خانم ها صورت گرد و تپل بود.

امسال نیز در طی این مراسم زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴ معرفی شده اند. این دختران به واسطه جذابیت بدون حد و مرزی که دارند، در سراسر جهان محبوب و پرطرفدار هستند. بیشتر جذابیت زنان در این مراسم به لحاظ طبیعی بودن مورد بررسی قرار می گیرد. هنوز هم یکی از معیارهای اصلی زیبایی در دختران نچرال بودن می باشد.

بر اساس جدیدترین بررسی های صورت گرفته زیباترین دختران در سال جدید شامل موارد ذیل هستند. در این مراسم هر یک از دختران جوان توانسته اند؛ بر اساس زیبایی خود جایگاه مطلوبی را کسب کنند.

معرفی زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴

جودی کومر

یکی از زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴ که در طی مراسم خاصی انتخاب شد؛ خانم جودی کومر می باشد. خانم کومر اصالتا اهل شهر لیورپول است و همچنین ملین انگلیسی دارد. قد این بانوی زیبا ۱۷۳ سانتی متر و وزن آن ۵۴ کیلوگرم می باشد. جودی ظاهری بلوند و پوست روشن دارد. وی هم اکنون در حرفه بازیگری به صورت تخصصی فعالیت می کند.

ایشان چشم هایی کشیده و صورت کاملا استخوانی و خوش فرمی دارند. خانم کومر با بسیاری از برندهای تولید کننده لباس به صورت حرفه ای فعالیت می کنند. تناسب زیبایی صورت ایشان مطابق با معیارهای استاندارد می باشد. همچنین ایشان در مقایسه با سایر رقباء فرم اندام بهتری داشتند. خانم کومر در سال های گذشته نیز به عنوان زیباترین دختر انتخاب شده اند. وی در بریتانیا نیز بارها به عنوان دختر شایسته سال انتخاب شده است.

برای دسترسی به عکس های بیشتر از چهره و اندام وی می توانید صفحه اینستاگرام شخصی خانم کومر را دنبال کنید. صفحه اینستال ام وی با بیش ۳۰ میلیون دنبال کننده فرصت آشنایی بیشتر با این بازیگران محبوب را فراهم کرده است. وی متولد سال ۱۹۹۶ می باشد و به نوعی جزء بازیگران زیبا و جوان در این عرصه است.

زندایا

زندایا

از دیگر دختران زیبا در سال ۲۰۲۴ می توان به زندایا اشاره کرد. وی چهره ای بسیار متفاوت دارد؛ به طوری که توجه هر فردی را می تواند به راحتی جلب کند. ایشان در ۱ شهریور سال ۱۹۹۶ به دنیا آمده اند. همچنین به دلیل چهره فوق العاده زیبا با بسیاری از برندها فعال در حوزه پوشاک، کیف و کفش فعالیت رسمی دارند. وی یکی از خوانندگان بزرگ دنیا در سال های گذشته می باشد.

زندایا در عرصه تهیه کنندگی و حتی صداپیشگی فعالیت درخشانی دارد. با توجه به این که اصالت کاملا آمریکایی دارد. ولی قیافه و ظاهر بدنی زندایا کاملا مشابه به دختران آسیای شرقی می باشد. بارها وی به عنوان دختر زیبا آمریکا معرفی شده است. همچنین شهرت وی در سطح جهان غیر قابل وصف می باشد.

قد زندایا حدود ۱۷۰ سانتی متر است و منحنی های اندام او واقعا متفاوت و خاص می باشد. این خواننده آمریکایی تن صدای بسیار خاصی دارد؛ به طوری که صدای لطیف آن توجه هر فرد را به خود جلب می کند. زندایا در حال حاضر مجرد می باشد؛ ولی با یکی از سلبریتی های آمریکایی رابطه عاشقانه ای را شروع کرده است.

بلا حدید

بلا حدید

خانواده حدید به دلیل زیبایی طبیعی که دارند همیشه در عرصه مدلینگ مورد توجه قرار گرفته اند. یکی از دختران زیبا در سال ۲۰۲۴ خانم حدید می باشد. وی نیز در سال ۱۹۹۶ به دنیا آمده است. یکی از علل اصلی محبوبیت این سوپر مدل چشم های خمار و اندام کاملا اسکینی آن است. ایشان اصالتا اهل شهر واشنگتن دی دسی در ایالات متحده آمریکا هستند. وی جزء سوپر مدل های قد بلند دنیا می باشد.

قد تقریبی ایشان حدود ۱۷۸ سانتی متر است. همچنین وزن وی در سال های گذشته کمتر از ۵۳ کیلوگرم بوده است. حرفه اصلی بلا حدید مدلینگ می باشد. تعداد قابل توجهی از برندهای معتبر دنیا با ایشان همکاری می کنند. همچنین در ازای مدل بودن مبالغ بسیار بالایی را دریافت می کند. هم اکنون صفحه اینستاگرام ایشان بیش از ده ها میلیون دنبال کننده دارد.

خانم حدید در مقایسه با سایر مدل های خارجی توانسته محبوبیت بیشتری را به دست بیاورد. ایشان چهره ای بسیار آرام و فریبنده دارند. همچنین زاویه صورت و کات گونه ایشان کاملا مطابق با معیارهای استاندارد در جامعه می باشد. خانم حدید بیشتر از هر کس دیگری توانسته در عرصه مدلینگ به جایگاه مطلوب دست پیدا کند. ایشان جزء برترین مدل های آمریکایی در ۵ سال اخیر هستند.

بیانسه نولز کارتر

بیانسه نولز کارتر جزو زیباترین دختران جهان

خانم کارتر متولد ۱۹۸۱ می باشد و جزء زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴ است. بیانسه فرم بدنی و ظاهری بسیار متفاوت دارد. ایشان در مقایسه با سایر دختران زیبا سن بیشتری دارد؛ ولی زیبایی بدون حد و مرز ایشان را نمی توان با هیچ فرد دیگری مقایسه کرد. وی ۱۶۸ سانتی متر قد دارد و همچنین وزن کلی آن متناسب است. ملیت بیانسه نیز آمریکایی می باشد و حتی بارها وی به دلیل زیبایی غیرقابل وصف در جشنواره های مختلف جوایز متعددی را دریافت کرده است.

خانم نولز کارتر به صورت حرفه ای در عرصه خوانندگی و صداپیشگی فعالیت می کنند. وی یک ترانه ساز مدرن و با تجربه نیز می باشد. بسیاری از ترانه های محبوب آمریکایی توسط ایشان ساخته شده اند. خانم کارتر بیشتر از هر چیزی به تیپ و استایل خود اهمیت می دهد. قیمت لباس هایی که ایشان در برخی از استایل های خاص استفاده می کنند؛ بیش از چند میلیون دلار می باشد.

بیانسه زن یکی از تاجران موفق آمریکایی است. بر اساس جدیدترین بررسی های صورت گرفته؛ ثروت این زوج بیش از ده ها میلیون دلار می باشد. وی به تازگی فعالیت خود را به صورت جدی در زمینه مدلینگ نیز آغاز کرده است.

آریانا گراند

آریانا گراند

به صراحت می توان ادعا کرد، که قد مانعی در مسیر انتخاب یک دختر به عنوان زیباترین در جهان نیست. خانم گراند تنها دختر زیبایی است، که از قد کوتاه تری برخوردار می باشد. قد آریانا گراند ۱۶۱ سانتی متر است و همچنین وزن وی حوالی ۵۰ کیلوگرم می باشد. آریانا متولد سال ۱۹۹۳ است و به صورت حرفه ای خوانندگی را دنبال می کند. وی نیز ملیت آمریکایی دارد و حتی جزء خوانندگان پرطرفدار آمریکایی به شمار می آید.

آریانا گراند به دلیل چهره زیبا بیش از ده ها بار در مسابقات و جشنواره های مختلف به عنوان زیباترین دختر جهان معرفی شده است. آریانا به دلیل اخلاق بسیار پسندیده ای که دارد، از محبوبیت کم نظیری در بین طرفداران برخوردار است. ایشان هنوز مجرد هستند و قصد ازدواج ندارند. یکی از ویدئوهای وایرال شده جدید خانم گرند در اینستاگرام بسیار مورد توجه قرار گرفته است‌.

وی در این ویدئو بدون آرایش مقابل دوربین ظاهر می شود و این مسئله باعث بحث و حیرت کاربران فضای مجازی شده بود. خانم گراند با وجود این که سن بسیار کمی دارد؛ اما با این حال جزء خوانندگان شاخص آمریکا می باشد. وی در شهر فلوریدا آمریکا به دنیا آمده است و همچنین چهره ایشان کاملا نچرال و متفاوت می باشد.

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

یکی دیگر از زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴ خانم سوئیفت می باشد. وی چهره ای کاملا اروپایی دارد و به همین دلیل بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. هارمونی رنگ چشم ها و رنگ موهای ایشان بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. تیلور بیشتر جزء مدل های بلند قامت است؛ زیرا قد وی ۱۷۸ سانتی می باشد. ایشان نیز جزء دختران زیبا آمریکایی هستند. زادگاه وی شهر پنسیلوانیا در ایالات متحده آمریکا می باشد.

تیلور در عرصه خوانندگی، ترانه سرایی و بازیگری به صورت تخصصی فعالیت می کند. خانم سوئیفت بیشتر جزء بازیگران حرفه ای آمریکا هستند. وی اندام کاملا کشیده و بسیار منحصر به فردی دارد. وی در متولد ۱۳ دسامبر سال ۱۹۸۹ می باشد. هم اکنون فعالیت خود را به تازگی در عرصه مدلینگ نیز آغاز کرده است. وی در مدت زمان کوتاهی توانسته در این زمینه نیز موفق شود. تیلور هم  اکنون مجرد می باشد و قصد ازدواج ندارد. وی جزء خوانندگان زن محبوب و پرطرفدار آمریکا و حتی دنیا نیز می باشد. سالانه بیش از هزاران نفر بلیط کنسرت های تیلور را خریداری می کنند.

جردن دان

جردن دان جزو زیباترین دختران جهان

زیبایی منحصر به فرد جردن دان توجه هر فردی را به خود جلب کرده است. وی به صورت کاملا تخصصی در زمینه مدلینگ فعالیت می کند. بسیاری از طراحان لباس مطرح دنیا با ایشان همکاری می کنند. برخلاف سال دختران زیبا جهان در سال ۲۰۲۴ پوست جردن کاملا تیره می باشد. ایشان یکی از مدل های موفق سیاه پوست در دنیا هستند. جردن دان متولد لندن است و تحصیلات اولیه خود را در زمینه مدلینگ در این شهر پشت سر گذاشته است.

چشم های کشیده و حتی بزرگ ایشان در نگاه اول هر کسی را مجذوب می کند. قد ایشان حدود ۱۷۸ سانتی متر می باشد و وزن کاملا ایده آل و استانداردی دارند. عکس خانم جردن دان بارها روی مجلات مختلف مد و زیبایی چاپ شده است. خانم جردن به عنوان یک سوپر مدل انگلیسی معرفی شده است.

بر اساس جدیدترین داده های آماری ایشان برای همکاری با برخی از برندهای مطرح در دنیا به عنوان مدل بیش از صدها هزار دلار دریافت می کنند. خانم دان اثبات کرد، که هم اکنون برای تجربه زندگی راحت نیازی به سفید پوست بودن نیست. پوست شکلاتی جردن راز موفقیت او در حوزه مدلینگ می باشد. ایشان نیز جزء مدل های مجرد هستند و قصد ازدواج ندارند.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان

خانواده کارداشیان به دلیل زیبایی غیر قابل وصفی که دارند همیشه مورد توجه قرار گرفته اند. یکی از شخصیت های معروف این خانواده کیم می باشد. چشم های درشت، ابروهای کاملا کشیده، اندام ساعت شنی و همچنین لب های قلوه ای از نشانه بارز کیم کارداشیان است. وی در سال های گذشته محبوبیت غیر قابل وصفی را به دست آورده است. خانم کارداشیان به عنوان یک مادر فعال نیز از جایگاه بسیار ویژه اس برخوردار هستند.

کیم کارداشیان متولد ۲۱ اکتبر سال ۱۹۸۰ است و ۱۵۷ سانتی متر قد دارد. ملیت ایشان نیز آمریکایی می باشد و پس از انتشار یک کلیپ خصوصی زیبایی کیم بیشتر از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفت. وی دو بار تاکنون ازدواج کرده است و به عنوان یک مادر موفق یه خوبی ای فرزندان خود مراقبت می کند. کیم در سال های گذشته برند آرایشی و بهداشتی خود را نیز تاسیس کرده است. بسیاری از لوازم آرایشی ایشان با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسند.

اولین کسی که به دلیل اندام ساعت شنی مورد توجه رسانه ها قرار گرفت؛ کیم کارداشیان بود. وی در زمینه تولید عطر نیز فعالیت می کند و در این حوزه نیز توانسته موفق شود. به تازگی کارداشیان وارد عرصه تجارت شده است. در حوزه تجارت نیز توانسته موفق به کسب سودهای میلیونی شود. به تازگی به عنوان یک شخصیت تلویزیونی نیز شناخته شده و بارها در برنامه های مختلف و محلی آمریکا به عنوان مجری حاضر شده است.

دیپیکا پاداکونه

دیپیکا پاداکونه

یکی دیگر از زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴ خانم پاداکونه می باشد. وی به عنوان اولین دختر زیبایی دانمارکی توانست در مراسم مربوط به سال ۲۰۲۴ مقام کسب کند. ایشان متولد سال ۱۹۸۶ هستند و اصالت هندی دارند. چهره ایشان بسیار زیبا و دلربا می باشد و حتی بیس چهره ایشان کاملا متفاوت است. خانم پاداکونه در شهر کپنهاگ دانمارک متولد شده اند و در این شهر تحصیلات خود را به اتمام رسانده اند.

فرم چشم های ایشان با سایر مدل های زیبا و جذاب بسیار فرق دارد. خاتم پاداکونه تهیه کننده و کارگردان بسیاری از فیلم های موفق هستند. به تازگی به دلیل پافشاری دوستان و آشنایان وارد حوزه مدلینگ شده اند. بدون داشتن هرگونه مهارت و تجربه کافی ایشان در زمینه مدلینگ موفقیت قابل توجهی را کسب کردند.

خانم پاداکونه از بازیگران زن معروف و محبوب صنعت فیلم سازی هند نیز شناخته شده است. در هر یک از فیلم هایی که ایشان حضور داشته اند؛ مخطاب بسیار تحت تاثیر قرار گرفته است. بر اساس جدیدترین داده های آماری چهره ایشان نچرال می باشد و هیچ گونه عمل زیبایی انجام نداده اند.

هویون جونگ

هویون جونگ جزو زیباترین دختران جهان

خانم جونگ جزء زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴ هستند. ایشان متولد ۱۹۹۴ هستند و در مدت زمان کوتاهی توانستند به محبوبیت حداکثری دست پیدا کنند. هویون اهل کره جنوبی می باشد و محل تولد وی شهر سئول می باشد. هدیونیت جونگ به عنوان یک مدل اهل کره جنوبی موفقیت های قابل توجهی را به دست آورده است. خانم جونگ ور عرصه مدلینگ و بازیگری مشغول به فعالیت هستند.

بسیاری از برندهای مطرح در کره شمالی و حتی سراسر جهان با ایشان همکاری می کنند. خانم جونگ ۱۷۳ سانتی متر قد دارند و فرم بدنی ایشان کاملا متناسب برای عرصه مدلینگ می باشد. هویون جونگ بیش از میلیون ها طرفدار در دنیای واقعی دارد. اغلب مردم کره جنوبی چشم های بسیار کوچک و ریزی دارند. در صورتی که فرم چشم های هویون کاملا متفاوت می باشد.

وی از سنین نوجوانی فعالیت در حوزه مدلینگ را آغاز کرد. پس از مدت زمان کوتاهی در سن ۲۰ سالگی به عنوان یکی از ستاره های مهم و موفق این عرصه معرفی شد‌. همین جونگ اندامی ظریف و کاملا لاغر دارد؛ زیرا یکی از معیارهای زیبایی در کره شمالی لاغری می باشد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

در حال حاضر آنجلینا جولی نزدیک به ۴۰ سال سن دارد؛ اما با این وجود همیشه جزء زیباترین دختران جهان معرفی شود. چهره ایشان ترکیبی از زیبایی و اصالت را به رخ می کشد. چشم های تیله ای و صورت فوق العاده زاویه دار ایشان همیشه مورد توجه قرار گرفته است. خانم جولی حتی در سن ۴۰ سالگی نیز کاملا جذاب و زیبا هستند. آنجلینا در عرصه های مختلف نظیر: بازیگری و مدلینگ فعالیت می کند.

قد آنجلینا حدود ۱۷۵ سانتی متر می باشد و وزن آن جتی در ۴۰ سالگی نیز کاملا استاندارد است. آنجلینا جزء محبوب ترین بازیگران زن آمریکا می باشد. برخی از رسانه های ادعا می کنند، که برای هر سکانسی در فیلم های مختلف آنجلینا بیش از صدها هزار دلار دریافت می کند.

وی فقط با برندهای معتبر در عرصه مدلینگ فعالیت دارند. آنجلینا جولی به دلیل قیافه متفاوت و خاصی که دارند؛ توجه کارشناسان را همیشه به خود جلب می کنند. آنجلینا جولی یک مادر موفق نیز می باشد و همیشه مادر بودن را در اولویت نخست خود قرار داده است. آنجلینا جولی اندامی مطابق با استانداردهای زیبایی در دنیا دارد.

اشلی گراهام

اشلی گراهام

یکی از زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴ که موفقیت قابل توجهی را کسب کرده است؛ خانم گراهام می باشد. وی در طی مراسم America’s next top mod Models به عنوان مدل برتر انتخاب شدند. اشلی قیافه ای کاملا فریبنده و جذاب دارد؛ به طوری که در نگاه اول هر فردی را می تواند مجذوب به خود کند. خانم گراهام ثابت کرد، که معیار زیبایی اندام پر و یا ساعت شنی نیست.

اندام خانم اشلی گراهام کاملا لاغر می باشد. قد وی ۱۷۵ سانتی متر می باشد و همچنین وزن ایشان کاملا متناسب است. اشلی گراهام فعالیت خود را به تازگی در عرصه بازیگری آغاز کرده است. بسیاری از فیلم هایی که خانم گراهام در آن نقش آفرینی کرده اند؛ بیش از میلیون ها بار بازدید داشته اند.

خانم گراهام چاشنی جدیدی از موفقیت را در سال های گذشته تجربه می کنند. وی فعالیت رسمی و تخصصی خود را در حوزه مدلینگ نیز به صورت جدی دنبال می کند. تعداد قابل توجهی از برندهای فعال در حوزه پوشاک، لباس و حتی عطر با خانم اشلی قرارداد دارند. خانم گراهام در خانواده ثروتمندی متولد نشده است و با ایجاد مسیری مطمئن توانسته به محبوبیت حداکثری دست پیدا کند.

مارگوت رابی

مارگوت رابی

خانم رابی در سال های گذشته جزء ۷ دختر زیبا در جهان معرفی شده است. وی اصالت استرالیایی دارد. ترکیب و بیس چهره ایشان با هیچ فرد دیگری قابل مقایسه نیست. خانم رابی به عنوان یک بازیگر موفق از محبوبیت حداکثری برخوردار هستند. تمامی فیلم هایی که ایشان در آن نقش اصلی داشته اند، به شهرت جهانی رسیده اند. خانم مارگون رابی به عنوان یکی از بازیگران ثروتمند استرالیا نیز معرفی شده است.

ایشان از مهارت قابل توجهی در عرصه بازیگری برخوردار هستند. همچنین در حوزه مدلینگ نیز موفق می باشند. خانم رابی ترکیب چهره ای مطابق با معیارهای زیبایی دارند. وی بارها روی فرش قرمز راه رفته است و آرزوی هر برندی همکاری با ایشان می باشد. خانم رابی چهره ای سرشناس در عرصه بازیگری است. همچنین هیکل ایشان زبانزد عام و خاص می باشد.

به همین دلیل بسیاری از طراحان لباس با ایشان همکاری می کنند. حتی ساده ترین لباس نیز به دلیل اندام بدون نقص خانم رابی بسیار متفاوت و فوق العاده زیبا به نظر می رسد. مارگوت زیبایی خدادادی دارد و تاکنون عمل زیبایی در چهره و بدن خود انجام نداده است.

زیباترین زنان دنیا

سخن آخر

زیباترین دختران جهان در سال ۲۰۲۴ اغلب در حوزه مدلینگ، بازیگری و خوانندگی فعالیت می کنند. این افراد به دلیل چهره فریبنده ای که دارند؛ بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. افرادی که در این لیست قرار دارند؛ جزء بانوان ثروتمند دنیا نیز هستند. تمامی افراد این لیست در کنار زیبایی از شخصیت و اخلاق بسیار والایی برخوردار هستند. کارشناسان به دقت ترکیب چهره و اندام کاندیداهای مختلف را مورد بررسی قرار می دهند. در نهایت زیباترین دختران جهان معرفی می شوند. در این مراسم افراد فارغ از ملیت از لحاظ زیبایی مورد بررسی قرار می گیرند.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت