مجموعه : اخبار چهره ها
بروزرسانی : 30 دی 1397

حمله موتورسواران ناشناس به خواننده ایرانی + عکس

حمله موتورسواران ناشناس به خواننده ایرانی + عکس

حمله موتورسواران ناشناس به خواننده ایرانی، عصر روز جمعه 8 آبان 1394 دو موتورسوار ناشناس به ماشین شخصیِ حامد زمانی حمله کردند و شیشه ماشین او را شکسته و به ماشینش خساراتی وارد کردند. خوشبختانه در این رخداد حامد زمانی آسیبی ندیده است و سالم است.

حامد زمانی در این باره می‌گوید: ساعت نزدیک 4 بود که در یکی از فرعی‌های شریعتی ماشینم را پارک کردم. می‌خواستم از سوپر مارکت خرید کنم. به محض پیاده شدنم صدای ترکیدن شیشه ماشین را شنیدم. دونفر که سوار بر موتور بودند با چیزی شبیه به دیلم که اندازه خط‌کش بود، شیشه سمت شاگردِ ماشین را شکستند. شاید فکر می‌کردند کسی در ماشین هست که آن طرف را زدند.

چند روز پیش هم خبر حمایتِ امیرحسین مقصود‌لو (امیر تتلو) از حامد زمانی بر سر زبان‌ها افتاده است. دو خواننده‌ای که در دو ژانر متفاوت کار می‌کنند اما هر دوی آنان همواره مورد هجمه‌ی برخی‌ها قرار می‌گیرند.

حمله موتورسواران ناشناس به خواننده ایرانی + عکس

تتلو در صفحه اینستاگرامش متنی را در حمایت از حامد زمانی منتشر کرده است و زمانی را به عنوان خواننده‌ای که کارش را خوب بلد می باشد و در کارش وارد است، مورد حمایت قرار داده است. تتلو خود و حامد زمانی را با خصوصیت‌هایی متفاوت توصیف کرده است و تاکید کرده که هر دوی آنها باید بتوانند بدون هیچ هجمه‌ای کارشان را انجام دهند. او چندی پیش با خواندن سرودی درباره انرژی هسته‌ای خبرساز شده بود.

حمله موتورسواران ناشناس به خواننده ایرانی + عکس

بیوگرافی مصطفی زمانی

عكس از حامد بهداد در جشنواره فیلم

جدیدترین عکسهای حامد بهداد سری سوم

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت