جستجو در تالاب

چگونه یک کسب و کار موفق در حوزه پوشاک راه اندازی کنیم؟

مجموعه : رپورتاژ آگهی
چگونه یک کسب و کار موفق در حوزه پوشاک راه اندازی کنیم؟

کسب و کار موفق در حوزه پوشاک

اگر فارغ التحصیل رشته طراحی مد و لباس باشید مطمئنا به فکر راه اندازی یک بوتیک و یا مزون لباس مجلسی، مانتو بعد از دوران تحصیل خواهید بود. اما برای داشتن یک کسب و کا موفق نیازمند این هستید که برخی مواد را مدنظر قرار دهید تا موفقیت به سراغتان بیاید.

 

1-  یک مزون به دلیل اینکه به نسبت فروشگاه های عادی کمتر در معرض دید است و دارای مشتری گذری نمی باشد، باید برای تبلیغات هزینه ی بیشتری صرف کند و مسلما برای پیشرفت و موفقیت در این کسب و کار به یک روند تبلیغاتی خاص تر احتیاج است.

 

2- مشتری های این نوع از فروش پوشاک، خواهان کالاهایی متمایز از کالاهای فروشگاه های عادی سطح شهر هستند و مسلما اگر تمایز واضحی میان محصولات مزون و فروشگاه شهری نباشد، مخاطب دلیلی برای رجوع به مزون لباس مجلسی یا مزون مانتو نخواهد یافت. این تمایز می تواند در قیمت، بروز بودن، مدل های خاص و یا هرچیز دیگری خود را نشان دهد.

 

3- زمانی این فروش برای مخاطب جذاب می شود که دارای زمان بندی خاص و غیر دائمی باشد. مزون هایی که دارای محدودیت زمانی در ارائه محصولات خود هستند، دارای بازدهی بالاتری نیز می باشند.

 

4- ابتکار و خلاقیت در این کسب و کار، تاثیر فوق العاده ای بر رونق و موفقیت خواهد داشت. (به غیر از تمایز محصول)

 

5- مهمترین و بهترین نوع تبلیغات برای این کسب و کار، تبلیغات و بازاریابی نفر به نفر است که پایدارترین و کارآمدترین نوع تبلیغ برای مزون به شمار می آید. با مواردی که بیان شد، (کیفیت، قیمت، تمایز و ابتکار ) می توان نام مزون را بر سر زبان ها انداخت.

 

نکاتی کلیدی برای فارغ التحصیلان رشته مد و لباس

1- کالایی که در مزون خود به فروش می رسانید باید متناسب با نوع سلیقه مشتریان شما باشد.

2- اگر به فکر پیشرفت هستید، کار خود را با اینترنت و شبکه های اجتماعی آمیخته کنید.

3- کالای لوکس با کالاهایی که گران فروخته می شود تفاوت دارد. پس این دو را با هم اشتباه نگیرید.

 

رپورتاژ آگهی

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
لحظه دیدار ناصر ملک مطیعی و علی پروین (کلیپ)
لحظه دیدار ناصر ملک مطیعی و علی پروین (کلیپ)