جستجو در تالاب

تعرفه تاکسی های فرودگاه امام و مهرآباد!

مجموعه : رپورتاژ آگهی
تعرفه تاکسی های فرودگاه امام و مهرآباد!

مسافرانی که از سراسر کشور با هواپیما به تهران سفر می‌کنند یا مسافرانی که از کشورهای خارجی به تهران می‌آیند هنگامی که از هواپیما پیدا می‌شوند‌. از طریق تاکسی‌های فرودگاه امام و فرودگاه مهرآباد به راحتی می‌توانند به هر کجای تهران بروند. فرودگاه مهرآباد در غرب تهران و فرودگاه امام در 25 کیلومتری شهر تهران واقع شده‌اند.

 

هنگامی که با خرید بلیط چاتری استانبول به تهران وارد فرودگاه تهران شده‌اید به راحتی با تاکسی‌های فرودگاه می‌توانید در تهران به گشت‌وگذار بپردازید. در این مقاله به بررسی تعرفه تاکسی‌های فرودگاه امام و مهرآباد پرداخته‌ایم.

 

تعرفه تاکسی‌های فرودگاه امام

در بخش تاکسیرانی فرودگاه امام خودروهای مانند تویوتا Camry، هیوندا Sonata و تویوتا Rav4  به جابه‌جایی مسافران مشغول هستند. این خودروها کابین‌های راحت و جاداری دارند‌ و در طول سفر برای سرنشینان ایمنی و آرامش فراهم می‌کنند. تاکسی‌های فرودگاه امام تهران رانندگان کارآزموده و مجربی دارند و می‌توانند شما را در زمان کوتاهی به مقصد برسانند‌. تعرفه تاکسی‌های فرودگاه امام بسته به نوع خودرو، مقدار مسافت طی شده و شلوغی مسیر متفاوت است. در این جا توجه داشته باشید که در ساعات مختلف شبانه روز تعرفه تاکسی‌های فرودگاه متغیر است.

 

شما به صورت آنلاین هم می‌توانید تاکسی‌های فرودگاه را رزرو کنید. برای رزرو کافی است نام مسافر، شماره تلفن مسافر، مشخصات پرواز ( برای راهنمایی راننده)، تعداد چمدان، تعداد مسافران و نوع خودرو را به شرکت ارائه‌کننده تاکسی فرودگاهی اعلام کنید.

 

تعرفه تاکسی‌های فرودگاه امام

تعرفه تاکسی وی آی پی فرودگاه مهرآباد تهران

خدمات تاکسی وی آی پی یکی از مهم‌ترین خدماتی است که در فرودگاه مهرآباد ارائه می‌شود‌. قیمت تاکسی فرودگاه مهرآباد بسته به نوع تاکسی، میزان مسافت و میزان توقف در طول مسیر متفاوت است. هنگامی که با بلیط چاتری استانبول به تهران وارد فرودگاه می‌شوید‌، تاکسی‌ها با رانندگان خوش برخورد و با مهارت به استقبال شما می‌آیند تا در سفر درون شهری شما را همراهی کنند‌. خودروهای مانند هیوندا و تویوتا به عنوان تاکسی فرودگاه به جابه‌جایی مسافران داخلی و خارجی مشغول هستند.‌ رانندگان تاکسی‌های فرودگاه موظف هستند در فصول مختلف امکانات سرمایشی و گرمایشی را در اختیار مسافران قرار دهند.‌

 

تعرفه تاکسی ون در فرودگاه مهرآباد

اگر به صورت گروهی سفر می‌کنید از تاکسی‌های فرودگاه می‌توانید، استفاده کنید. تاکسی‌‌های ون فرودگاه امکان سفرهای خانوادگی را برای شما فراهم می‌کنند. اگر تعداد شما بیشتر از چهار نفر است برای کاهش هزینه‌های سفر خود می‌توانید به جای خودروهای شخصی از تاکسی‌های ون فرودگاه  استفاده کنید. تعرفه تاکسی ون در فرودگاه مهرآباد بسته به میزان مسافت و میزان توقف متفاوت است. علاوه بر این در ایام مختلف سال تعرفه تاکسی‌های ون فرودگاه متغیر هست.

 

کرایه تاکسی‌های فرودگاه مهرآباد بسته به نوع خودرو، تعداد مسافران و مسیر متغیر است. در مقابل درب ترمینال‌های این فرودگاه بزرگ شبانه‌روزی تاکسی‌ها قرار گرفته‌اند که همه آن‌ها آماده هستند که به مسافران خدمت‌رسانی کنند. تاکسی‌های این فرودگاه بین المللی به دو صورت ویژه و عادی به مسافران ایرانی و خارجی خدمات می‌دهند.

 

تاکسی‌های فرودگاه همه قوانین فرودگاه در جابه‌جایی مسافران را رعایت می‌کنند. قیمت تاکسی‌های فرودگاه مهرآباد در روز کمتر از ساعت‌های شب محاسبه می‌شود. ساعت‌های پرترافیک فرودگاه مهرآباد صبح بین ساعت هفت تا 9 و عصرها بین ساعت 17 تا 20 است. در این ساعت‌ها قیمت تاکسی‌های فرودگاه نرخ بالاتری دارند.

 

مزایا استفاده از تاکسی‌های فرودگاه امام و فرودگاه مهرآباد

مزایا استفاده از تاکسی‌های فرودگاه امام و فرودگاه مهرآباد

استفاده از تاکسی‌های فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام مزیت‌های زیادی دارد. به عنوان نمونه تاکسی‌های فرودگاه را می‌توانید چند روز قبل از سفر به صورت آنلاین رزرو کنید. با استفاده از تاکسی‌های سرویس فرودگاه می‌توانید سفری بدون تاخیر، ایمن و مطمئنی را تجربه کنید و این به دلیل رانندگان مجرب و کارآزموده آن‌ها است.

 

تاکسی‌های فرودگاه نسبت به تاکسی‌های آزاد قیمت بسیار مناسب‌تری دارند‌. یکی از مزیت‌های مهم تاکسی‌های فرودگاه خودروهای شیک و مجهز آن‌ها است. با این تاکسی‌های فرودگاه می‌توانید با آرامش خاطر در شهر گشت‌وگذار کنید.‌ هنگام رزرو تاکسی فرودگاه انواع خودرو‌ها و هزینه آن‌ها را موردبررسی قرار دهید تا بهترین تاکسی فرودگاه را برای رزرو انتخاب کنید.

 

سخن پایانی

هنگامی که مسافران برای سفر داخلی و خارجی خود به فرودگاه امام و مهرآباد رفت‌وآمد می‌کنند‌ با تاکسی‌های این دو فرودگاه می‌توانند رفت‌وآمدی راحت و ایمن داشته باشند.

از انواع خودروهای این دو فرودگاه که به عنوان تاکسی سرویس فعالیت می‌کنند، می‌توان به تویوتا Camry، هیوندا Sonata و تویوتا Rav4  اشاره نمود. قیمت تاکسی‌های سرویس این دو فرودگاه بسته به نوع خودرو، تعداد چمدان و ساک‌ها، تعداد مسافران و مسافت طی شده متفاوت است. در این مقاله ما به بررسی تعرفه تاکسی‌های فرودگاه مهرآباد و امام خمینی پرداخته‌ایم. شما می‌توانید تاکسی‌‌های فرودگاه را از شرکت‌های دولتی و خصوصی رزرو کنید.

مطالب مشابه مهم !

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
فیلم رنگی قدیمی از اصفهان در سال ۱۳۴۰
فیلم رنگی قدیمی از اصفهان در سال ۱۳۴۰