بروزرسانی : 14 اردیبهشت 1397

عکس های داغ و جذاب از هیکل رو فرم محمدرضا گلزار

عکس های داغ و جذاب از هیکل رو فرم محمدرضا گلزار

عکس های داغ و جذاب از هیکل رو فرم محمدرضا گلزار که تا کنون این عکس ها را ندیده اید. بهتازگی محمدرضا گلزار سوپر استار سینمای ایران عکسي از اندام ورزيده و ورزشکاري اش را منتشر کرده است.

محمدرضا گلزار که 38 سال سن دارد, عکسي از اندام ورزيده خود در باشگاه را در صفحه شخصي اش قرار داده است.

محمد رضا گلزار متولد سال 1356 بوده و ه ورزش‌های اسکی، والیبال، بیلیارد و شنا علاقه دارد. کارت مربیگری اسکی دارد. به گفته خود محمدرضا گلزار، از ۶ سالگی والیبال را دنبال می‌کرده‌است.

عکس های داغ و جذاب از هیکل رو فرم محمدرضا گلزار

وی از سال ۱۳۸۳ کاپیتان تیم والیبال هنرمندان بود که مسابقات آن برای کارهای خیرخواهانه بر‌گزار می‌شد اما از سال ۱۳۸۶ به خاطر مشغله کاری از تیم کناره گرفت. وی مربی بدن ساز باشگاه ارتعاشات صنعتی در سوپر لیگ والیبال سال ۱۳۸۷ به درخواست آقای شهیدیان بوده‌است.

او با توجه به علاقه زیاد به دنیای مد و مدلینگ توانست در سال ۱۳۸۰ به عنوان اولین مرد فتومدل بعد از انقلاب ظاهر شود. جزو اولین مدل‌های تبلیغاتی ایران بود که عکسش برای تبلیغات ایکات بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی رفت پس از اکران فیلم شام آخر در سال ۱۳۸۰ شرکت ایکات از رضا دعوت کرد و او سال ۱۳۸۱ با این شرکت قرار داد بست وی همچنین به عنوان مدل آگهی‌های تبلیغاتی شرکت‌هایی همچون چرم و شیرآوران نیز فعالیت داشته‌است.

عکس های جالب و دیدنی از محمد رضا گلزار

عکس عاشقانه محمدرضا گلزار و آیشواریا رای در فیلم هندی

عکس های جدید محمد رضا گلزار (6)

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت