بروزرسانی : 26 خرداد 1403

با افراد موفق جهان بیشتر آشنا شوید

با افراد موفق جهان بیشتر آشنا شوید

افراد انگیزشی موفق را بشناسید

افراد موفق جهان  تعدادشان کم نیست ولی در اینجا میخواهیم موفق ترین افراد مشهور را به  شما عزیزان معرفی نماییم. گاهی اوقات برخی از جملات و حتی کلمات می تواند منجر به دگرگونی وضعیت زندگی یک فرد شود. به نوعی قدرت جادویی کلمات و ایجاد انگیزه منجر به موفقیت و عبور از یک برهه سخت خواهد شد. هم اکنون افراد موفق انگیزشی به واسطه جادوی کلمات و ایجاد نگرشی نو به دنبال ایجاد چنین موقعیتی هستند. بسیاری از افراد موفق در این زمینه منجر به نجات زندگی افراد از مراحل سخت و تاریک زندگی شده اند.

انسان های موفق انگیزشی سبک جدیدی از زندگی همراه با امید و دوری از حس بیهودگی را آموزش می دهند. به نوعی انگیزه ریشه امید و تقویت بنیان های خودباوری می باشد. این افراد در قالب متن، صوت و حتی تصویر اقدام به ایجاد انگیزه در مردم می کنند. حتی یک جمله مثبت می تواند راهی برای رهایی از این حس بیهودگی در برخی از افراد باشد. این افراد ویژگی های بسیار متفاوت و منحصر به فردی دارند.

این سخنرانان انگیزشی درهای امید و موفقیت را به روی هر انسانی باز می کنند. همچنین پس از شرکت در دوره‌های انگیزشی هر فردی قدرت تبدیل شدن به یک سخنران فعال در این زمینه را خواهد داشت‌. معجزه خودباوری راهی برای احقاق باورها و لمس حقیقت در وجود هر آدمی می باشد. همسو شدن با طبیعت و اعتقاد به خود راهی برای دستیابی به چنین احساسی است.

با افراد موفق جهان بیشتر آشنا شوید

موفق ترین افراد انگیزشی در دنیا

هم افراد بسیار زیادی در زمینه سخنرانی های انگیزشی فعالیت می کنند. برخی از این افراد به دلیل ایجاد بستری مملوء از امید و اعتقاد به این زندگی توانسته اند؛ محبوبیت بیشتری را در بین مردم به دست بیاورند. معمولا این افراد سخنرانی های انگیزشی مختلفی را برگزار می کنند. به راحتی از طریق اینترنت و خرید کتاب های شخصی این افراد می توانید همانند این افراد بزرگ نگرشی خاص به زندگی داشته باشید. افراد موفق انگیزشی در دنیا با هر اتفاقی در این مسیر همسو می شوند.

همچنین ریشه ترس و ناامیدی را از بین می برند. این افراد جملات انگیزی بسیار متنوع و خاصی نیز دارند. در سایه چنین جملاتی می‌توان نگرشی نو و بسیار متفاوت به زندگی پیدا کرد. رهایی از حس پوچی تنها را دستیابی به باورهای بزرگ قلبی می باشد. برخی از این افراد چالش های بسیار سختی را نیز در زندگی تجربه کرده اند. چنین افرادی با مقابله با شرایط سخت توانسته اند؛ به یک انسان موفق در این زمینه تبدیل شوند.

افراد موفق انگیزی بیشتر به دنبال بهبود شرایط موجود مطابق با روحیات انسانی در مسیر خودشناسی هستند. بر اساس جدیدترین بررسی های به عمل موفق ترین افراد انگیزشی شامل موارد ذیل هستند. این افراد با برگزاری سخنرانی های انگیزشی متنوع توانسته اند؛ حجم قابل توجهی از محبوبیت را کسب کنند.

موفق ترین افراد انگیزشی در دنیا

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic)

یکی از افراد انگیزشی موفق بدون شک نیک وویچیچ می باشد. این بزرگ مرد هرگونه محدودیتی را به یک فرصت طلایی برای خود تبدیل کرده است. همچنین نیک وویچیچ در ۴ دسامبر ۱۹۸۲ با شرایطی کاملا متفاوت و استثنایی چشم به جهان گشود. نیک بدون دست و پا در این دنیا قدم گذاشت.

در همان بدو تولد پرستاران قصد کشت وی را داشتند. به دلیل پافشاری های پدر و مادر نیک از اولین چالش زندگی خود با موفقیت عبور می کند. از دیدگاه وویچیچ محدودیت ها می توانند فرصتی برای اکتشاف استعدادهای برتر باشند. همچنین این فرصت طلایی فقط در اختیار برخی از افراد خاص قرار می گیرد. نیک فردی بسیار پرانرژی و شوخ طبع می باشد.

همچنین آقای ویچیچ دارای دو مدرک لیسانس در رشته های مختلف است. ایشان در سن ۲۱ سالگی با ۲ مدرک متفاوت از دانشگاه فارغ التحصیل شدند. همچنین در روزهای اول به دلیل شرایط موجود از اعتماد به نفس بسیار کمی برخوردار بودند. در نهایت با ایجاد ابعاد جدیدی از امید و اعتقاد به زندگی توانست؛ از این مرحله سخت عبور کند. وی کتاب های انگیزشی مختلفی نیز چاپ کرده است. یکی از پرفروش ترین کتاب های آفای نیک، زندگی بی حد و مرز می باشد. این کتاب را به راحتی از مراکز معتبر می توانید تهیه کنید.

نیک ووییچیچ (Nick Vujicic)

رابین شارما (Robin Sharma)

از دیگر ستارگان فعال در زمینه سخنرانی های انگیزشی می توان به آقای شامل اشاره کرد. وی در این زمینه توانسته در مدت زمان کوتاهی محبوبیت قابل توجهی به دست بیاورد. بسیاری از سخنرانی های ایشان در صفحات اینترنتی بیش از میلیون ها بازدید و بازخورد داشته اند. رابین شارما سبک جدیدی از یک زندگی اصیل و متفاوت را به تصویر می کشد. همچنین رابین شارما متولد سال ۱۹۶۴ می باشد و دارای مدرک حقوق از دانشگاه دالهوسی است.

شارما از سال ۱۹۹۵ تاکنون بیش از ۱۰ کتاب با موضوعات مختلف چاپ کرده است. برخی از کتاب های وی تاکنون بیش از صدها بار در سخنرانی های مختلف معرفی شده اند. وی در کتاب های خود ابعاد جدیدی از زندگی در چارچوب امید و انگیزه را معرفی می کند. همچنین برای درک بهتر موضوعات هر کتاب پیش از مطالعه، سخنرانی های انگیزشی وی را دنبال کنید‌.

آقای شارما در کتاب های خود نحوه برقراری ارتباط با احساسات درونی مثبت را به افراد آموزش می دهد. همچنین ایشان بیشتر از هر فردی دیگری به دنبال ایجاد تکنیک های کاربردی برای دستیابی به چنین احساساتی هستند. رابین شارما معجزه احساسات مثبت را در کتاب خود به قلمی متفاوت نوشته است. او یک نویسنده و همچنین سخنران انگیزشی موفق در دنیا می باشد.

رابین شارما (Robin Sharma) موفق ترین افراد جهان

برایان تریسی (Brian Tracy)

برایان تریسی در سال ۱۹۹۴ در شهر ونکوور کانادا به دنیا آمد. همچنین ایشان با ایجاد سبکی و کاملا صمیمی در سخنرانی های انگیزشی توانسته اند؛ محبوبیت بی نظیری را در بین مردم کسب کنند. برایان تریسی نویسنده ماهری نیز در این زمینه می باشد. بسیاری از کتاب های آقایان تریسی بیش از چند میلیون فروش در جهان داشته است. برایان تریسی پتانسیل موجود در هر فردی را تقویت می کند.

همچنین تریسی علاوه بر کتاب بیش از میلیون ها نظریه ها موفق نیز در این زمینه ارائه کرده است. آقای تریسی پتانسیل بسیار بالایی در زمینه سخنرانی های انگیزشی خاص و متنوع دارند. وی عمر خود را وقف فعالیت در این زمینه کرد. همچنین ایشان تمامی کتاب های خود را با قلمی روان و خوانا نوشته اند.

بسیاری از افراد با سخنرانی های انگیزشی و کتاب های آقای تریسی توانسته اند؛ محدودیت های موجود را به یک فرصت طلایی تبدیل کنند. ایشان در زمینه اقتصاد، روانشناسی و خودباوری نیز بسیار فعال بوده اند. برخی از مقالات انگیزشی ایشان به زبان های مختلف در دنیا ترجمه شده است.

برایان تریسی (Brian Tracy)

آنتونی رابینز (Anthony Robbins)

آقای رابینز در یک خانواده نسبتا فقیر با شرایط مالی نامساعد در سال ۱۹۶۱ در شهر لس آنجلس آمریکا به دنیا آمد. آنتونی در سن ۱۷ سالگی به دلیل شرایط مالی نامساعد مجبور به ترک خانه می شود. وی تا سن ۲۲ سالگی شرایط بسیار سخت و طاقت فرسای را تحمل می کرد. ایشان در این سن در یک آپارتمان ۴ متری مشغول به زندگی بودند که به دلیل نبود آشپزخانه در وان حمام ظرف های خود را شسته است.

وی به دلیل گرفتاری مالی تمامی روحیه و امید خود را از دست می دهد. به طوری که پس از مدت زمان کوتاهی به دلیل پرخوری به وزن ۱۲۰ کیلوگرم می رسد. شرایط زندگی برای آنتونی هر روز سخت تر از دیروز بوده است. در نهایت به صورت تصادفی با آقای جیمز وان آشنا می شود. وی یکی از سخنرانان انگیزشی آمریکایی در زمان وقت بوده است.

همچنین در ابتدا برای موفقیت در این مسیر سمینارهای وی را تبلیغ می کرد. در نهایت به حس خودباوری رسید. ایشان در این مسیر پستی و بلندی های بسیار زیادی را تجربه کردند. سپس بعد از مدت زمان کوتاهی فعالیت حرفه ای خود را در این زمینه آغاز کرد. در یک پروسه زمانی کوتاه مدت سخنرانی های انگیزشی وی بسیار محبوب واقع شده اند. آقای رابینز نمونه بارز خلق یک انسان موفق در شرایط سخت هستند.

جیم ران

جیم ران

از محبوب ترین شخصیت های انگیزشی دنیا می توان به جیم ران اشاره کرد. وی در ۲۵ سپتامبر سال ۱۹۳۰ به دنیا آمده است. وی یک سخنران انگیزشی، مدرس و نویسنده موفق می باشد، که در مدت زمان کوتاهی با توانست در شغل شخصی خود موفق شود. ایشان بارها نور امید به زندگی را در دل بسیاری از افراد زنده کرده اند. همواره جیم ران سخنان و نقل قول های آقای شف را الگوی خود قرار می دانند.

وی پس از مدت زمان کوتاهی توانست شخصیت خود را تا حد قابل توجهی رشد دهد. پیشرفت وی در زمینه شغلی توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرد. تاکنون بیش از هزاران جملات انگیزشی موفق از ایشان منتشر شده است. هر یک از جملات ایشان به طور مداوم در سمینارهای مختلف بیان می شوند.

در طی دوران فعالیت بیش از میلیون ها نفر در سمینارهای ایشان شرکت کردند. همچنین سخنرانی های ایشان در سراسر جهان محبوبیت بی بدیلی را کسب کرده اند. پایه های اصلی موفقیت را می توان تنها با چینش ارکان مثبت در کنار یکدیگر قرار داد

موفق ترین فرد لس براون (Les Brown)

لس براون (Les Brown)

آقای براون در سال ۱۹۴۵ در فلوریدای آمریکا به دنیا آمد. ایشان در دوران ابتدایی به دلیل محدودیت های که داشتند، که به عنوان یک عقب مانده ذهنی معرفی شده بودند. وی پتانسیل پیشرفت و موفقیت را از طریق برخی از دوستان و نزدیکانش به دست آورد. وی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین شخصیت های جهان کنفرانس ها، گفت و گو و سخنرانی های بسیار بزرگ و متفاوتی برگزار کرده است.

جملات ایشان بسیار عمیق و پرمعنا هستند؛ به طوری که تمامی ابعاد ذهن را تحت تاثیر خود قرار می دهند. لس براون تکیه کلام های بسیار خاص و مخصوص به خود را داشت. یکی از تکیه کلام های معروف ایشان امکان پذیر است می باشد، که نور امید را در دل تاریک ترین لحظات می تواند رقم بزند. آقای لس براون تاکنون بیش از ده ها کتاب انگیزشی مختلف نیز چاپ کرده اند.

تمامی کتاب های وی بیشترین میزان از فروش را به خود اختصاص داده اند. از معروف ترین جملات ایشان را برخی از افراد سرلوحه زندگی خود قرار داده اند. این جملات چاشنی جدیدی از اعتماد به نفس را در قلب آدمی به وجود می آورند. برای لمس این احساسات پاک تنها به نیروی محرکه امید نیاز دارد. برای قدم برداشتن در مسیر موفقیت فقط کافی است؛ سخنرانی های ایشان را دنبال کنید.

اریک توماس (Eric Thomas)

اریک توماس (Eric Thomas)

آقای توماس در یکی از ایالت متحده آمریکا در یک خانواده ۴ نقره با وضعیت مالی متوسط به دنیا آمد‌. اریک در سن ۱۶ سالگی به دلیل شرایط خانوادگی نامساعد مجبور به ترک خانه شد. والدین وی از یکدیگر طلاق می گیرند و در نهایت وی منزل را ترک می کند. به دلیل شرایط خانوادگی موجود اریک از نظر تحصیلی بسیار افت می کند. به طوری که نمرات وی کمتر از حد معمول می شوند.

وی پس از ترک دبیرستان با یک کشیش معروف در آمریکا آشنا شد. اریک توماس تحت تاثیر صحبت های کشیش قرار گرفته بود؛ تصمیم به ادامه تحصیل گرفت. در مدت زمان کوتاهی توانست با بالاترین نمرات دوره دبیرستان را به اتمام برساند. همچنین ایشان در کنکور شرکت کردند و در سال ۲۰۰۱ موفق به دریافت مدرک دکتری از دانشگاه میشیگان شدند.

سپس بعد از اتمام دوره تحصیلی اقدام به تولید ویدئوهای سریالی انگیزشی کرد. پس از مدت زمان کوتاهی ویدئوهای ایشان در یوتیوب بیشترین میزان از بازدید را به دست آوردند. وی هم اکنون مشغول به نویسندگی می باشد و قصد چاپ کتاب دوم خود را دارد. کتاب نخست وی فروش فابل توجهی داشته است و جزء نمونه پرفروش بازار می باشد. هر فردی ندای امید به زندگی را در تک تک جملات اریک لمس می کند‌.

آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger)

آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger)

درصد قابل توجهی از افراد دنیا آرنولد را فقط به عنوان یک اسطوره و ورزشکار حرفه ای شناخته اند. در صورتی که آرنولد، چیزی فراتر از یک ورزشکار پرورش اندام می باشد. در سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ وی به عنوان یکی از شخصیت های بانفوذ معرفی شد. همچنین در مجله تایم بارها جملات انگیزشی آرنولد شوارتزنگر منتشر شده است. آرنولد بعد جدیدی از یک زندگی متفاوت و سرشار از رویای خالص را در گفت و گوهای خود مورد بررسی قرار می دهد. همچنین آقای شوارتزنگر یک منبع قوی انگیزه و امید می باشد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت