بروزرسانی : 23 دی 1402

آشنایی با انواع چانه ها و شناختن شخصیت شما توسط چانه

آشنایی با انواع چانه ها و شناختن شخصیت شما توسط چانه

شخصیت شناسی توسط چانه ی شما 

شخصیت شناسی اصولی هست که از روی ظاهر افراد گفته میشود ، و یا واقعیت دارد یا کذب هست ، اما این بار میخواهیم شخصیت شما را از روی چانه بدست بیاوریم .

شخصیت شناسان مطالعاتی انجام داده اند که به کمک آن می توان از روی شکل چانه افراد به شخصیت آن ها پی برد.

شخصیت شما براساس شکل چانه تان

یکی از موضوعاتی که شخصیت شناسان در مورد آن صحبت می‌کنند، ارتباط شخصیت افراد با چهره شان هست.

در کتاب های باستانی چینی ارتباط شخصیت افراد با چانه در صورت نشان داده شده هست که با مشاهده شکل چانه در صورت افراد میتواند تا حدی از شخصیت فرد آگاه شوید.

شکل چانه تان را انتخاب کنید

آشنایی با انواع چانه ها و شناختن شخصیت شما توسط چانه

شخصیت شناسی از روی شکل چانه 

چانه مربعی

افرادی که چانه مربعی شکل دارند، معمولا بسیار سرسخت، پرخاشگر ورک هستند.این افراد این توانایی را ندارند تا بتوانند با شیرینی و جذابیت کلمات خود را به دیگران بیان کنند، این افراد اغلب هنگام بیان درخواست ها در جمع به دلیل غرورشان اغلب آخرین نفر هستند.

چانه کوتاه و باریک

این افراد معمولا متفکر و از سوی دیگر، انها در خود درون گرایی خوب نیست، انتقادی و عصبی نیز می باشد.

چانه بلند

این افراد همیشه وفادار بوده و به دوستی هایشان پایبند هستند، بهترین ویژگی شخصیتی این افراد این هست که خوشبختی برای انها در شاد کردن خانواده و داشتن یک خانواده پرجمعیت خلاصه شده و اغلب زندگی آرامی دارند.

چانه عقب

افرادی که چانه آنها عقب هست، معمولا شخصیتی دارند که زندگی را به خود و دیگران سخت نمی‌ گیرند، این افراد در پول درآوردن خوش شانس هستند و بین مردم شخصیتی محبوب دارند و تنها ویژگی منفی افراد با چانه عقب دو دل بودن آنها در تصمیم گیری است.

چانه جلو

افراد دارای این شکل چانه همه زندگیشان در کارشان خلاصه شده و اعتماد به نفس بالایی دارند. این افراد به واقع شخصیت مهربان و خون گرمی دارند اما در مواجه با دیگران کمتر آن چه را که در دلشان هست نشان می دهند.

چانه گرد

کسانی که چانه گرد دارند، اغلب بسیار خوش بینانه و بسیارعاطفی هستند، این افراد کار سخت برای رسیدن به زندگی خوبو در نتیجه شاد بودن در مراحل بعدی را سر لوحه کار و زندگی خود قرار داده اند.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت