مجموعه : مشخصات خودرو
بروزرسانی : 20 دی 1402

معرفی بهترین خودروهای خارجی در ایران

معرفی بهترین خودروهای خارجی در ایران

بهترین ماشین های خارجی در ایران 

به علت قیمت هاي بالا کمرگ ایران نمی تواند برترین ماشین هاي دنیا را داشته باشد ، اما در همین حین خودروهایی وجود دارند که نسبتا استاندارد هاي خوبی دارد .

بازار خودروی ایران در سال ۹۵ پیشرفت محسوسی داشت و اضافه بر افزایش میزان ساخت داخلی، تعداد واردات اتومبیل نیز رقم قابل توجهی را نشان می‌داد که حکایت از اقبال بخش بیشتری از جامعه به خرید این محصولات با کیفیت داشت.

بر زمینه آمارها، در بین خودروهای وارداتی سال ۲۰۱۷ که حدود یک سوم آن سپری شده، هیوندای سانتافه حرف اول را می زند

و همانند سال‌هاي گذشته، این محصول کره‌اي و جذاب همچنان در صدر فروش خودروهای وارداتی قرار دارد و در عین حال، در کنار مشابه هاي مشهور ساخت شده توسط هیوندای، محصولات برند دیگر کره‌اي یعنی کیا نیز با استقبال مردم کشورمون مواجه شده هست.

بر این زمینه، نگاهی به پر فروش‌ترین خودروهای مدل ۲۰۱۷ در بازار ایران خواهیم داشت.

معرفی بهترین خودروهای خارجی در ایران

هیوندای سانتافه

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، پرفروش‌ترین مدل هیوندای در بازار ایران، شاسی بلند سانتافه هست که در سال ۲۰۱۷ نیز با انجام تغییراتی در چهره، روانه بازار رسمی ایران شده هست.

سانتافه یک محصول هوشمندانه و با کیفیت کره‌ اي هست که در عین ابهت و زیبایی، ارزانتر از هم‌ رده‌هایش در ژاپن و کشور آلمان عرضه می شود، درحالیکه از نظر آپشن با آن ها برابری می کند. 

هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ با دارا بودن ۱۱ ایربگ و بدنه قوی از نظر ایمنی بالاترین امتیاز را در سخت ‌گیرانه‌ترین تست‌هاي ایمنی کسب کرده هست.

استاندارد یورو ۶ سانتافه و مصرف حدود ۱۱ لیتر به ازای ۱۰۰ کیلومتردر مقایسه با خودروهای هم رده خود نقش مهمی را در صرفه جویی‌هاي اقتصادی خواهد داشت. 

از دیگر آپشن‌هایي که توانسته این اتومبیل را به پروفروش ترین ماشین تبدیل کند، میتوان به سقف پاناروما، دکمه استارتر، رادار نقطه کور، اتوپارک، سنسور پارک جلو و عقب، صندوق عقب برقی، آئینه‌هاي تاشوی برقی سه حالته، ۵ گرمکن و ۲ سرد کن صندلی، کروز بازرسی و … اشاره کرد. 

هیوندای سانتافه برای علاقمندانی که تصمیم به اختصاص هزینه‌هاي گوناگون دارند، دو گزینش در نظر گرفته هست، سانتافه فول «سه رادار» و سانتافه نیمه فول «تک رادار». مدل فول دارای آپشن‌هایي چون دوربین ۳۶۰ درجه، سیستم صوتی Infinity، ساب جلو و عقب، مانیتور بزرگ، دنده پشت فرمان و… که مدل نیمه فول فاقد این موارد هست. 

قیمت عرضه این اتومبیل در محدوده قیمتی 236 میلیون تومان برای مدل فول و حدود 218 میلیون تومان برای مدل نیمه فول هست.

معرفی بهترین خودروهای خارجی در ایران

کیا سراتو نیو فیس

کیا با ساختن سراتو توجهات زیادی را به خود معطوف کرد و تحسین کارشناسان را برانگیخت. سراتوی ۲۰۱۷ نیز جدیدتر و با تجهیزات ایمنی کاملتر، نمای خارجی و داخلی بهبود یافته و همان حدود قیمت رقابتی گذشته پا به میدان نهاده هست.

۶ ایربگ موجود در این اتومبیل از نظر ایمنی آن را در سطح قابل قبولی قرارداده هست. مصرف سوخت این اتومبیل ۷.۵ لیتر به ازای ۱۰۰ کیلومتر بوده که در سطح بسیار مناسبی برای صرفه جویی هاي اقتصادی قرار گرفته هست. 

آپشن‌هاي این ماشین که تاثیر بسیاری در استقبال توسط مشتریان داشته، میتوان به دنده پشت فرمان، سقف سانروف، ۵ گرمکن و ۲ سرد کن صندلی، صندوق عقب هوشمند، کروز بازرسی، صندلی چرم و برقی، دکمه استارتر، Memory صندلی راننده، آئینه وسط الکتروکرومیک، Day light و مه شکن، کولر دیجیتال Dual با قابلیت تنظیم دما، رادار و … اشاره کرد. 

قیمت این ماشین بسیار مناسب بوده و در حدود 140 میلیون تومان عرضه می شود.

معرفی بهترین خودروهای خارجی در ایران

هیوندای توسان

هیوندای توسان با چهره جذاب و شباهت به هیوندای سانتافه که خود خودرویی پرطرفدار و محبوب محسوب می شود، به یکی از محبوب ترین خودروهای کره‌اي موجود در بازار تبدیل شده هست.

اگر به دنبال خودرویی با قیمت پائین‌تری از سانتافه هستید، اما دوست دارید یک شاسی بلند بینظیر داشته باشید ما به شما هیوندای توسان را توصیه میکنیم. 

صرفه جویی اقتصادی همراه با اهمیت به استاندارد هاي زیست محیطی در این اتومبیل نقش بسیار مهمی را در محبوبیتش ایفا کرده هست. استاندارد یورو ۶ و مصرف حدود ۱۰ لیتر به ازای ۱۰۰ کیلومتر شاهد این مدعاست.

این ماشین با دارا بودن ۸ ایربگ و با عملکرد درخشان و بی‌نقص در پیچیده‌ترین تست هاي ایمنی رتبه بسیار خوبی را کسب کرده هست. 

آپشن‌هاي این ماشین شامل ۵ گرمکن و ۲ سرد کن صندلی، صندوق عقب برقی، آیینه تاشو برقی، سنسور پارک جلو و عقب، رادار نقطه کور، دکمه استارتر، سقف پاناروما، Drive Mode، Diff Lock، Esp، Auto hold شیب سنج، اتوپارک، آئینه الکتروکرومیک، سنسور باران، دبل زنون، زنون شوی جلو و … ماست.

مدل توسان ۲۰۱۷ با قیمتی در حدود ۱۹۲ تا ۱۹۵ میلیون تومان عرضه می شود.

معرفی بهترین خودروهای خارجی در ایران

هیوندای اکسنت Blue نیوفیس

هیوندای اکسنت یک سدان کوچک شهری خوش چهره هست که تکنولوژی‌هاي اخیر و امکانات بالای این اتومبیل ضمن قیمت بسیار مناسبش برترین هزینه برای انتخاب این اتومبیل هیوندای هست.

نکته قابل دقت این که موتور Blue این ماشین نقش مهمی را در دریافت استاندارد آلایندگی داشته و بعنوان یکی از کم آلاینده ترین سدان هاي شهری مشهور شده هست. 

۶ دنده اتوماتیک تیپترونیک، کولر دیجیتال با قابلیت تنظیم دما، چراغ Day light ، ۶ ایربگ، ESP، دوربین عقب، مه شکن عقب و جلو، سقف سانروف، آیینه الکتروکرومیک، صندلی چرمی، سنسور جلو و عقب، کروز نظارت، استارتر و کیلس، مانیتور بزرگ و … نقش بسیار مهمی در پرفروش بودن این سدان داشته هست. 

این سدان محبوب با قیمتی در حدود 110 تا 114 میلیون تومان عرضه میشود.

معرفی بهترین خودروهای خارجی در ایران

کیا سورنتو GT-Line

سورنتوی ۲۰۱۷ با ورودش به بازار خودرروی ایران با استقبال بالایی همراه شد. نسل اخیر شاسی بلند محبوب کیا سورنتو ۲۰۱۷ از لحاظ ظاهری تغییرات زیادی پیدا کرده، همین طور از نظرامکانات رفاهی اوضاع بسیار مناسبی دارد.

این شاسی بلند محبوب از لحاظ و شرایط لوکس بودن هیچ کم و کاستی در مقایسه با دیگر رقبای سر سخت خود ندارد. قابلیت ترمز این ماشین نیز قابل تحسین بوده و توقف در سرعت بالا به گونه‌اي هست که که ماشین خیلی آرام و قابل بازرسی باقی می ماند. 

به طور کلی سیستم فرمان پذیری و هندلینگ آن بسیار قابل اطمینان بوده و میدان دید قابل تحسین آن احساس سنگینی کم‌تری در رانندگی ایجاد میکند. بهرهگیری از فولاد با سختی بسیار بالا در ۵۳ درصد از بدنه و وجود ۱۱ ایربگ آن را تبدیل به اتومبیل بسیار ایمن کرده هست. 

دیگر آپشن‌هاي این ماشین که توانسته نقش به سزایی در استقبال از این ماشین داشته باشد، شامل دنده پشت فرمان، سیستم صوتی اینفینیتی، کیت GT-line، مانیتور بزرگ، ساب جلو و عقب، اتوپارک، صندلی تمام چرم، صندوق عقب برقی، سنسور پارک جلو و عقب، Cruise Control، Drive Mode، ESP، آیینه الکتروکرومیک ۵ گرمکن و ۲سردکن، دوربین ۳۶۰ درجه، رادار بین خطوط، رینگ ۱۹ کرومی و… چندین آپشن بی‌نظیر دیگر هست. 

این اتومبیل در محدود قیمتی 240 میلیون تومان به فروش می رسد.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت