خرید و فروش در اینترنت

مشخصات و معرفی اتومبیل جدید رنو E-Sport با ظاهری جذاب

مشخصات و معرفی اتومبیل جدید رنو E-Sport با ظاهری جذاب

مشخصات و معرفی اتومبیل جدید رنو E-Sport با ظاهری جذاب

شرکت رنو یکی از بزرگترین و قدیمی ترین شرکت های تفریحی دنیا است در ادامه با مشخصات و معرفی اتومبیل جدید رنو E-Sport با ظاهری جذاب سایت تالاب رادنبال کنید.

 

شرکت رنو خودرو هیبریدی الکتریکی را عرضه کرده است که ظاهر بسایر جذابی برای نسل جوان دارد،این خودروی هاچ بک را در این مطلب کاملا بررسی می کنیم. هیچگاه نباید قدرت خودروسازان فرانسوی در ساخت هاچ بک های اسپورت و زیبا را دست کم گرفت. به طور مثال باید به اتومبیل‌هایی نظیر رنو 5 توربو، پژو 205 تی 16 و یا حتی کلیو V6 اشاره کرد.

 

حالا رنو با حضور در نمایشگاه خودرو ژنو 2017 از نسخه اسپورت هاچ بک الکتریکی زوییرونمایی کرد. به همین بهانه در زیر به بررسی مختصری از خودرو مفهومی رنو زویی E-Sport خواهیم پرداخت.رنو زویی E-Sport برخلاف مدل اصلی خود که از یک موتور الکتریکی ضعیف استفاده می‌کرد، از دو موتور الکتریکی فوق‌العاده قدرتمند بهره می‌برد

 

که قادر به تولید قدرت ترکیبی 456 اسب بخار و گشتاور 639 نیوتن‌متر هستند. این بدان معناست که مدل اسپورت زویی می‌تواند در مدت 3.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر برسد و جالبتر از آن در کمتر از 10 ثانیه به سرعت 209 کیلومتر در ساعت برسد. بدون شک این قدرت می‌تواند برای یک خودرو جمع و جور الکتریکی بسیار جذاب

 

و قابل توجه باشد. اما این تنها بخشی از داستان نخواهد بود. نام E-Sport به صورت اتفاقی برای این خودرو انتخاب نشده، چرا که رنو زویی E-Sport یک خودرو اسپورت به تمام معنا مجهز به فناوری‌های روز مختص مسابقات است. ظاهرا رنو قصد دارد از این اتومبیل در مسابقات خاصی استفاده کند. بنابراین امیدواریم که در آینده‌ای نزدیک با مدل تولید شده آن ملاقات کنیم.

مشخصات و معرفی اتومبیل جدید رنو E-Sport با ظاهری جذاب

 به گزارش تالاب در بدنه‌ی این خودرو از شاسی‌های فولادی مکعبی شکلی استفاده شده است که قدرت بسیار بالایی را به E-Sport می‌بخشد و بدنه‌ای از جنس فیبر کربن نیز بر روی آن پوشیده شده است که باعث شده حتی با وجود باتری های سنگین وزن با وزن مجموع 450 کیلوگرمی، وزن کلی خودرو از 1 تن و 400 کیلوگرم تجاوز نکند.

 

برای این که مطمئن شوید تمام قدرت موجود به چرخ‌های اتومبیل شما منتقل می‌شود، نیرو در چهار چرخ خودرو کانسپت شرکت رنو پخش خواهد شد. 4 حالت مختلف رانندی نیز در این خودرو وجود خواهد داشت که هرکدام می‌توانند تحویل قدرت و توزیع متفاوتی را ارائه کنند. همچنین چرخ‌های 20 اینچی نیز در زیر این خودرو قرار گرفته است که به لطف آن می‌توان لذت دریفت را به بهترین شکل ممکن تجربه کرد.

 

لازم به ذکر است که بر خلاف دیگر خودروهای کانسپت که بعضا به مرحله تولید نمی‌رسند، این شرکت فرانسوی خودروساز اعلام کرده است که تصمیم دارد رنو زویید E-Sport را به مرحله تولید برساند، اما ما نمی‌توانیم که چه زمانی می‌توانیم نسخه تجاری قابل خرید آن را از نزدیک اشاره کنیم. بنابراین قیمت آن نیز در حال حاضر نامشخص است.

 

برچسب‌ها: