مجموعه : مشخصات خودرو

نقد و بررسی ماشین ام جی GT + تصاویر

نقد و بررسی ماشین ام جی GT + تصاویر

این خودرو محصولی از انگلستان میباشد که در چین امروزه تولید و به کشورهای مختلفی از جمله ایران صادر شده است. در قلب این ماشین یک موتور 1.5 لیتری توربو شارژر می‌تپد که 127 اسب بخار نیرو و 200 نیوتن متر گشتاور خروجی آن است.

نقد و بررسی ماشین ام جی GT + تصاویر

به گزارش مجله تالاب : روزگاری خودروهای MG انگلستان نمایانگر سطحی از مهندسی سطحی بودند که در خودروهای روور نیز مشاهده می‌شد. اما اکنون با دهه 50 میلادی متفاوت است و ام‌جی به تصاحب شرکت‌های چینی درآمده است. حالا سدان متمایزی از لانگ بریج بیرون آمده که نام GT (یا با نام احتمالی MG5) را بر آن نهاده‌اند. این خودرو نیز به دو عضو دیگر خانواده‌ام جی یعنی MG3 و MG6 خواهد پیوست و البته سال آینده احتمالاً یک SUV نیز در این جمع حضور خواهد داشت.

نقد و بررسی ماشین ام جی GT + تصاویر

در نخستین نگاه این خودرو برای رقابت مستقیم با اشکودا راپید طراحی شده است. ممکن است الگوهای طراحی رنو را نیز در آن پیدا کنید. اما در مجموع طراحی این خودروی اسپیس‌بک را می‌توان دل‌نشین و جذاب و در ادامه طرح‌های اخیر شرکت ام‌جی نظیر MG6 دانست. پلتفرم مورد استفاده همان زیرساخت MG350 شوالیه می‌باشد.

نقد و بررسی ماشین ام جی GT + تصاویر

در قلب این ماشین یک موتور 1.5 لیتری توربو شارژر می‌تپد که 127 اسب بخار نیرو و 200 نیوتن متر گشتاور خروجی آن است. برای مشتریان اروپایی عاشق دیزل باید یک موتور کوچک‌تر از موتور فعلی دیزلی 1.9 لیتری برای این خودرو توسعه یابد. یک گیربکس شش سرعته خودکار با کلاچ دوگانه جزو شایعات شنیده شده می‌باشد.

نقد و بررسی ماشین ام جی GT + تصاویر

قیمت تخمینی این خودرو 120 هزار یوان (19300 دلار) برای مدل پایه و 150 هزار یوان برای مدل فول می‌باشد و مدل‌های اروپایی آن با حمل قطعات از چین، در انگلستان مونتاژ خواهند شد. انتشار اطلاعات کامل و رونمایی رسمی این خودرو در ماه سپتامبر خواهد بود.

برچسب‌ها:
جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت