بروزرسانی : 3 شهریور 1402

بهترین فرودگاه‌های جهان (عکس)

بهترین فرودگاه‌های جهان (عکس)

فرودگاه Heathrow در لندن
این فرودگاه با سالانه 69.4 میلیون مسافر سومین فرودگاه شلوغ جهان است. با اینکه شهروندان انگلیسی از شلوغی بیش از اندازه این فرودگاه راضی نیستند اما مسافران دیگر چنین نظری ندارند. این فرودگاه علاوه بر امکانات مناسب حمل و نقل، روند سریع انجام امور پرواز و … به فروشگاه های مشهور و بزرگی نیز مجهز است که باعث افزایش هرچه بیشتر شهرت آن شده است. 

 فرودگاه بین‌المللی ونکوور
این فرودگاه توانسته برای پنجمین سال متوالی به عنوان بهترین فرودگاه آمریکای شمالی معرفی شود این مکان سالانه بیش از 17 میلیون مسافر دارد و عنوان دومین فرودگاه شلوغ کانادا را نیز در اختیار دارد. در سال 2014 مسئولان این فرودگاه تصمیم گرفتند تا هزینه سنگینی را صرف دکور و تزیین فضای داخلی ترمینال‌ها کنند که توانست تا میزان زیادی نظر مسافران را نسبت به این مکان مساعد کند.

 بهترین فرودگاه‌های جهان در سال 2015

  فرودگاه زوریخ
بزرگ‌ترین فرودگاه سوئیس در شهر زوریخ واقع شده است و سالانه مقصد بیش از 24.8 میلیون مسافر است. این فرودگاه امکانات بسیاری را به مسافران ارائه می‌دهد و مسافرانی که در این فرودگاه توقف کوتاه دارند می‌توانند از دوش‌های مخصوص با تمام امکانات نیز استفاده کند.

 بهترین فرودگاه‌های جهان در سال 2015

 فرودگاه پکن
فرودگاهی که به عنوان مرکز رفت و آمد در کشور چین شناخته می‌شود با بیش از 78.7 میلیون مسافر در هر سال دومین فرودگاه شلوغ جهان محسوب می‌شود. این فرودگاه در بخش‌های بسیاری مشهور است و مسافران از هتل مخصوص آن بسیار راضی هستند. به دلیل اینکه این فرودگاه بسیار شلوغ است، برنامه ساخت یک فرودگاه دیگر در شهر پکن وجود دارد.

 بهترین فرودگاه‌های جهان در سال 2015

 فرودگاه بین‌المللی توکیو
فرودگاه بین‌المللی توکیو یکی از بزرگ‌ترین فرودگاه های کشور ژاپن است و سالانه بیش از 62.6 میلیون مسافر از آن گذر می‌کنند. این مکان توانسته در طول سال‌های مختلف چندین جایزه در زمینه های امنیت، آسایش، راحتی و … به دست آورد.

 بهترین فرودگاه‌های جهان در سال 2015

 فرودگاه مرکزی بین‌المللی آمستردام
این فرودگاه با قدمتی بیش از 30 سال در طول عمر خود توانسته شهرت بسیار خوبی به دست آورد. در حال حاضر نزدیک به 50 میلیون مسافر در هر سال از این فرودگاه استفاده می‌کنند. این فرودگاه امکانات بسیار مختلفی از جمله باشگاه های ورزشی، کتابخانه و رستوران‌های مختلف را به مسافرانش ارایه می‌دهد.

 بهترین فرودگاه‌های جهان در سال 2015

 فرودگاه بین‌المللی هنگ‌کنگ
یک فرودگاه کوچک با تنها دو باند که سالانه نهمان بیش از 53 میلیون مسافر است. شهر هنگ‌کنگ یکی از مهم‌ترین مراکز تجاری در کشور چین محسوب می‌شود و به همین علت سالانه افراد بسیاری برای تجارت به این شهر سفر می‌کنند. از جمله امکانات ویژه این فرودگاه می‌توان به مراکز خرید، هتل‌ها و حتی یک زمین گلف اشاره کرد.

 بهترین فرودگاه‌های جهان در سال 2015

  فرودگاه مونیخ
دومین فرودگاه بزرگ آلمان در شهر مونیخ واقع شده است و سالانه مقصد بیش از 38 میلیون نفر مسافر است. ساختمان‌های این فرودگاه با استفاده از طراحی‌های مدرن و شیشه ای بنا شده‌اند و می‌توانند از نور طبیعی حداکثر استفاده را ببرند. افرادی که به این فرودگاه سفر می‌کنند می‌توانند از امکانات تفریحی بسیار آن استفاده کنند.

 بهترین فرودگاه‌های جهان در سال 2015

 فرودگاه بین‌المللی اینچن
فرودگاه اینچن کره جنوبی توانسته از زمان ساختش تا به امروز به راحتی نظر افراد بسیاری را به خود جلب کند. این فرودگاه سالانه میزبان 39.2 میلیون مسافر است و امکاناتی از جمله رستوران‌های درجه یک، فروشگاه های بزرگ و حتی موزهای مختلف را به آن‌ها ارائه می‌دهد.

 بهترین فرودگاه‌های جهان در سال 2015

  فرودگاه چانگی سنگاپور
برای دومین سال متوالی این فرودگاه توانسته به راحتی عنوان بهترین فرودگاه جهان را به دست آورد. این فرودگاه پس از اینکه ساخته شد مدعی استفاده از تکنولوژی‌های تماماً سبز بود و با استفاده از باغ‌هایی داخلی توانسته فضایی بسیار آرام را برای مسافران فراهم آورد. از جمله سایر امکانات این مکان می‌توان به سالن سینما، فروشگاه های عظیم، رستوران‌های متنوع و حتی یک باغ پروانه اشاره کرد.

 بهترین فرودگاه‌های جهان در سال 2015

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت