مجموعه : هوا و فضا

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

در طول تاریخ بسیاری ادعای دیدن موجودات فضایی را داشته اند. حتی اخیرا عکس هایی مبنی بر دیده شدن سفینه فضایی در چالوس شبکه های اجتماعی را زیر و رو کرده است. مسئله حقیقت یا تخیلی بودن یوفو و بیگانگان داستانی پیچیده دارد.در طول سالهای پیدایش آن،افرادی زیادی تصاویر و فیلمهایی را منتشر کرده اند و گفته اند که اینها را از بیگانگان گرفته ایم و با توجه به اینکه توان تشخیص درست یا نادرست بودن تصاویر وجود ندارد،تصاویر قابل رد شدن نیستند مگر خود افراد ساختگی بودن آنرا بگویند.در اینجا به 10 نمونه از بهترین تصاویر بیگانگان خواهیم پرداخت که یا صاحبانشان،به دروغ بودن آن اذعان کرده اند و یا همچنان معما باقی مانده اند و هر چه بیشتر ما را به سوی تایید وجود بیگانگان میرسانند.متاسفانه سایتهای زیادی،تصاویر ساختگی را واقعی جلوه میدهند.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

10. نیو جرسی (1956)

Howard Menger،شخصی که ادعا داشت فرا زمینی است.وی در کتابی به نام “برادران فضایی” نوشته بود،فضایی ها به من همسری دادند و ما را به کره ماه و سیاره ناهید بردند.وی تصاویری از آنها گرفته بود که یک نمونه از آن را مشاهده میکنید.به نظر میرسد مادر و یا همسر Howard Menger باشد که در تاریکی شب همراه با یک چراغ قوه،به سمت شما می آیند.تصاویری که وی منتشر کرده است،همچنان تکذیب و یا تایید نشده است.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

9. اسکاتلند (1954)

Cedric Allingham،یک پرنده شناس در شمال کشور اسکاتلند بود.وی ادعا کرد که یک فضا نورد که در تصویر آنرا میبینید،با وی صحبت کرده است و بیان داشته از سیاره مریخ آمده است.وی بعدها این مسئله را تکذیب کرد.قبل از تکذیب وی،این عکس یکی از تصاویری بود که تایید داشت که بیگانگان وجود دارند.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

8. کانادا (1991)

این تصویری از یک بیگانه است که همچنان عکاس آن در ابهام قرار دارد.این تصویر از طرف شخصی که خود را  Guardian معرفی میکند دریافت شده است.وی ادعا کرد بیگانگان و چینی ها در حال برنامه ریزی برای جهان هستند.همچنان این تصویر تاکنون تکذیب یا تایید نشده است.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

7. آلاسکا (1930)

اولین بار این تصویر در سال 2003 منتشر شد.شخصی که این تصویر را منتشر کرد،ادعا کرد که پدربزرگش 70 سال پیش این تصویر را در آلاسکا گرفته و در هنگام مرگ خود،این تصویر را به او داده است.زمان،مکانی که تصویر گرفته شده نامشخص است.همچنان این تصویر تکذیب و یا تایید نشده است.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

6. آلباما (1973)

شب هنگام،رئیس پلیس Jeff Greenhaw پیامی را از طرف زنی دریافت کرد که وی ادعا کرد مهمان فضایی دارد.رئیس پلیس دوربین خود را بر میدارد و به آنجا میرود که در این هنگام یک ورقه قلعی نازک که بر تن شخصی بوده را میبیند و از آن عکس میگیرد و فرار میکند.عده ای مدعی اند این تصویر یک آتش نشان است و عده ای دگیر نیز میگویند،این لباس را یکی از دوستان رئیس پلیس برای ترساندن وی پوشیده بود.تصویر همچنان تکذیب نشده است.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

5. انگلستان (1987)

رئیس پلیس Philip Spencer این تصویر را گرفته است.کیفیت بهتری در دسترس نیست.وی توسط بیگانگان ربوده شده بود و از یک سفینه نیز سخن گفته بود.وی بیان داشت دو فیلم از نابودی زمین به او نشان داده اند.همچنان این داستان تکذیب و یا تایید نشده است.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

4. آلمان (1950)

این تصویر به درخواست گروه تحقیقاتی یوفو،توسط FBI در سال 1977 منتشر شد.در این تصویر دو نیروی آلمانی را می بینید که در حال بردن یک بیگانه هستند.این تصویر در نوع خود بی نظیر بود و اثباتی بر وجود بیگانگان به شمار می آمد اما در سال 1981،یک روزنامه نگار به نام Klaus Webner پرده از راز این تصویر برداشت و گفت این تصویر توسط دوستش Hans Scheffler ساخته شده است که وی در تصویر به جای پسر 5 ساله اش،تصویر یک بیگانه را ساخته و در تصویر قرار داده است.این تصویر اولین بار در سال 1950 در روزنامه ای منتشر شد و در نهایت ساختگی شناخته شد.متاسفانه بسیاری از سایت های داخلی،همچنان این تصویر را واقعی و مرتبط با هیتلر و نازی میدانند.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

3. آلمان (1950)

این تصویر توسط مجله ی Neue Illustrierte در آلمان منتشر شد.در این تصویر دو یوفولوژیست دیده میشوند که دست یک موجود بیگانه را گرفته اند.بسیاری از یوفولوژیست های حال حاضر از صحت این تصویر سخن گفته اند.همچنان این تصویر تکذیب نشده است.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

2. تکزاس (1948)

این تصویر در صفحه اول روزنامه های آن سال آمریکا قرار داشت که به مرد گوجه فرنگی (Tomato Man) معروف است.این تصویر در پی سقوط یک بشقاب پرنده در تکزاس آمریکا گرفته شده است.همچنان تصویر تکذیب نشده است.

10 تصویر تاریخی از بیگانگان و موجودات فضایی

1. انگلستان (1964)

این تصویر یکی بهترین تصاویر تاریخ یوفو و بیگانگان است.تصویر توسط Jim Tem­ple­ton گرفته شده است.وی ادعا کرد،در هنگام عکس گرفتن از دخترش کسی در پشت آنها نبود اما بعد از ظاهر کردن عکس با یک فضا نورد (the Solway Spaceman) مواجه شده است.Jim Tem­ple­ton همچنان پایبند حرف و این عکس باقی مانده است.او و عده ای معتقدند این قضا نورد از آینده آمده بود و عده ی کمی آنرا ساختگی میدانند.همچنان این عکس تکذیب نشده است.

عکس جنجالی موجودات فضایی که ناسا منتشر کرد

انتشار فیلم جنجالی جسد آدم فضایی در سیبری (عکس)

دیده شدن سفینه فضایی سبزرنگ در آسمان هلند (عکس)

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت