آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

Ember لیوان شگفت انگیز و هوشمند + عکس

Ember لیوان شگفت انگیز و هوشمند + عکس

Ember لیوان شگفت انگیز و هوشمند می باشد که با فناوری جالبش می تواند کمک زیادی به انسان ها کند.

 

Ember یک ماگ هوشمند است که کار را برای شما راحت می‌کند. کافی است دمای دلخواه خود را برای نوشیدنی‌های داغ انتخاب کنید، سپس این لیوان نوشیدنی را به سرعت به آن دما می‌رساند. به لطف تکنولوژی کنترل حرارت، این لیوان می‌تواند نوشیدنی شما را تمام روز در همان دمای دلخواهتان نگه دارد. اگر هم در حال حرکت باشید و دسترسی به برق امکان پذیر نباشد، این لیوان تا 2 ساعت این امر را برای شما ممکن می‌کند.

 

Ember لیوان شگفت انگیز و هوشمند + عکس

 

Ember برای انواع نوشیدنی‌ها 350 میلی‌لیتر گنجایش دارد. در انتهای این لیوان یک پیچ کنترلی قرار دارد که با چرخاندن آن میتوانید دمای دلخواه خود را تنظیم کنید. این ماگ حتی می‌تواند نوشیدنی‌های خنک شما را نیز در همان دمای سرد نگه دارد.

 

Ember یک اپلیکیشن موبایل هم دارد. با استفاده از آن شما می‌توانید هر لحظه از قهوه خود باخبر باشید و یا دمای نوشیدنی را با موبایل تغییر دهید. این اپلیکیشن از طریق بلوتوث ارتباط موبایل و لیوان را برقرار می‌کند و به شما اجازه می‌دهد برای لیوان خود اسم انتخاب کنید. همچنین می‌تواند به موبایل شما پیغام بفرستد تا نوشیدنی خود را فراموش نکنید.

 

Ember لیوان شگفت انگیز و هوشمند + عکس

 

دو روز پس از رونمایی از این لیوان، Ember موفق شد 60 درصد از منابع مالی مورد نیاز خود را تامین کند. قیمت نهایی این لیوان 149 دلار تعیین شده است و از اپریل 2016 میلادی وارد بازار خواهد شد.

 

تصاویر کوهی زیبا و 3 بعدی در ته لیوان

آثار هنری متفاوت با لیوان های یکبار مصرف

عکس های دیدنی از لیوان ها به جای سر انسان

 


دانش و تکنولوژی

بیشتر بخوانید
طراحی جدیدترین آمبولانس نظامی + تصاویر این وسیله یک آمبولانس مدرن نظامی است. مجله تالاب : RollEvac یک وسیله نقلیه نظامی برای نسل بعدی است؛ خودرویی که مانند  اورژانس و آمبولانس نظامی است.   این وسیله نقلیه از ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

فیلم لو رفته از برهنه کردن زن جوان در زندان
فیلم لو رفته از برهنه کردن زن جوان در زندان
مشاهده بیشتر