آموزش های اخلاقی

مشخصات خودروهای ایرانی و خارجی
گالری عکس

آموزش های اخلاقی

بیوگرافی بازیگر حسین یاری

بیوگرافی بازیگر حسین یاری

بيوگرافي حسین یاری :

بازيگري را از تئاتر و در سال 1360 آغاز کرد. او در واحد دوبلاژ صدا و سيما به عنوان گوينده هم فعاليت کرده است. با فيلمهاي دفاع مقدس شناخته شد که در اين ژانر موفق بود و براي بازي در فيلم “آخرين مرحله” جايزه سيمرغ بلورين بهترين بازيگر نقش مکمل مرد را از چهاردهمين جشنواره فيلم فجر دريافت کرد. او بازي در نقشهاي ديگر را هم با فيلمهاي “سرعت” و “دنياي وارونه” تجربه کرد که براي او تجربه گرانقدري بود.

 

بیوگرافی بازیگر حسین یاری

 

بیوگرافی حسین یاری :

 

نام اصلي: حسين

 

نام خانوادگي اصلي: ياري سمت

 

(در بخش هاي): بازيگران،کارگرداني

 

تاريخ تولد: 1346

 

محل تولد: تهران

 

مليت: ايران

 

مدرك تحصيلي: ديپلم

 

 

بیوگرافی بازیگر حسین یاری

 

بازي او در “بلوغ” تحسين منتقدان را برانگيخت و ديپلم افتخار بهترين بازيگر نقش اول مرد را براي بازي در اين فيلم از هجدهمين جشنواره فيلم فجر بدست آورد. اما شايد تنها شانس او بازي در فيلم / مجموعه “شب دهم” بود که توانست با بازي بسيار زيبايش در نقش حيدر در ميان عموم محبوبيت بسيار زيادي کسب کند. شايد اگر فيلم سينمايي “شب دهم” به بخش مسابقه جشنواره بيستم فجر راه پيدا مي کرد خيليها براي بازي او ، کتايون رياحي و ثريا قاسمي حسابي جدا باز مي کردند. او در سال 1383 فيلم “معادله” را بر پرده سينماها داشت.

تهیه و تنظیم : مجله تالاب


بیوگرافی هنرمندان

بیشتر بخوانید
بیوگرافی مانوئل نویر + تصاویر بیوگرافی مانوئل نویر   زادروز : ۲۷ مارس ۱۹۸۶ زادگاه : گلزنکیرشن، آلمان قد : ۱۹۴ س. م پُست : دروازه بان مانوئل نویر (زادهٔ ۲۷ مارس ۱۹۸۶ در گلزنکیرشن، آلمان) بازیکن فوتبال آلمان است. او ...

تفریحی و سرگرمی

جدیدترین مطالب سایت

جنجال پیدا شدن اسکلت انسان های غول پیکر (عکس)
جنجال پیدا شدن اسکلت انسان های غول پیکر (عکس)
مشاهده بیشتر