جستجو در تالاب

بیوگرافی نعیمه نظام دوست + شوخی نعیمه در فصل جدید اسکار

بیوگرافی نعیمه نظام دوست + شوخی نعیمه در فصل جدید اسکار

شوخی عجیب نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست، بازیگر سینما و تلویزیون، بـه تازگی در برنامه اسکار مهران مدیری شرکت کرده اسـت. این برنامه یک رئالیتی شوی چالش محور اسـت کـه مهمانان ان همگی از بازیگران و افراد معروف هستند. دراین رئالیتی شو، مهران مدیری بـه‌عنوان کارگردان هنری و مجری اصلی برنامه و نیما شعبان نژاد بـه‌عنوان دستیار مجری اصلی حضور دارند. هر فرد تلاش می کند چالش خودرا بـه خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهد و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود. 

 

نگاهی به زندگی نعیمه نظام دوست

نگاهی به زندگی نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست، بازیگر ایرانی، در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۵۳ در تهران بـه دنیا آمد. او دارای دیپلم علوم تجربی اسـت. نعیمه از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌هاي‌ آزاد تئاتر آغاز کرد و سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد. او در سینما، تلویزیون و تئاتر ایران فعالیت دارد. نعیمه نظام‌دوست در سریال‌هایي هم چون ساعت خوش و توفیق اجباری بـه شهرت رسیده اسـت. او از ان دسته از بازیگران اسـت کـه با انرژی مثبت و بازی‌هایش محبوبیت زیادی در بین مردم دارد.

 


مطالب مشابه: دلیل کاهش وزن بازیگر زن مشهور نعیمه نظام دوست «عکس»


 

خانواده نعیمه نظام دوست

خانواده نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست، بازیگر سینما و تلویزیون، درخانواده‌اي هفت نفره در شهر رشت بـه دنیا آمد. او چهار خواهر دارد و خودش فرزند سوم خانواده اسـت. بـه غیر از او، کسی درخانواده‌شان کار هنری نمی کند، و پدرش چند سال پیش فوت کرده اسـت . 

 

تحصیلات نعیمه نظام دوست

تحصیلات نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست، بازیگر سینما و تلویزیون، تا دیپلم علوم تجربی و فوق‌دیپلم تصویربرداری تحصیلات خودرا ادامه داد. او از سال ۱۳۷۰ تاکنون در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت می کند. نعیمه نظام‌دوست در گروه‌هاي‌ آزاد تئاتر کار بازیگری را آغاز کرد و سپس در سریال نوروز ۷۲ بازی کرد.

 

نعیمه نظام دوست بازیگری را چگونه آغاز کرد

نعیمه نظام دوست بازیگری را چگونه آغاز کرد

او بـه شکل حرفه‌اي با ساعت خوش ودر سال ۱۳۷۳ وارد عرصه بازیگری و دنیای تلویزیون شد. در فیلم بر بوم زمان بـه عنوان دستیار و منشی صحنه حضور داشت و پس از ان؛ درسال ۱۳۸۶؛ برای نخستین بار در فیلم توفیق اجباری بـه کارگردانی محمدحسین لطیفی، بـه عنوان یک بازیگر در سینما ظاهر شد. 

 

نعیمه نظام دوست چگونه به شهرت رسید

نعیمه نظام دوست چگونه به شهرت رسید

برای نخستین بار در فیلم توفیق اجباری بـه کارگردانی محمدحسین لطیفی، بـه عنوان یک بازیگر در سینما ظاهر شد. نعیمه نظام‌دوست با خنده‌هاي‌ از ته دل و شوخی‌هایش موجب خندیدن مهران مدیری و شرکت‌کنندگان شده و فضای برنامه را شادتر از همیشه نمایانده اسـت.

 


مطالب مشابه: تبریک تولد جالب به بهاره رهنما توسط نعیمه نظام دوست


 

بهترین فیلم های نعیمه نظام دوست

بهترین فیلم های نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، در طول فعالیت‌هاي‌ خود در صنعت سینما و تلویزیون، در چندین فیلم نقش‌آفرینی کرده اسـت. برخی از بهترین فیلم‌هایي کـه نعیمه نظام‌دوست در ان‌ها بازی کرده، عبارتند از:

  • فیلم “توفیق اجباری” «۱۳۸۶»: دراین فیلم بـه کارگردانی محمدحسین لطیفی، نعیمه نظام‌دوست نقشی را بازی کرد.
  • فیلم “آذر” «۱۳۸۷»: دراین فیلم، نعیمه نظام‌دوست نقشی را بازی کرد.
  • فیلم “سن پترزبورگ” «۱۳۸۸»: دراین فیلم، نیز نقشی را بازی کرد.

این فیلم‌ها تنها بخشی از کارنامه هنری نعیمه نظام‌دوست هستند و او درسال‌هاي‌ مختلف در فیلم‌هاي‌ دیگر نیز حضور داشته اسـت.

 

شغل دیگر  نعیمه نظام دوست

شغل دیگر  نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، علاوه بر حرفه‌ي بازیگری، یک مزون کوچک لباس دارد. از این طریق، هر از گاهی دوستانش را میبیند. اینکار بـه اندازه‌ي یک آب باریکه درآمد دارد و او در فکر گسترش ان نیز هست.

 

علایق نعیمه نظام دوست

علایق نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، دارای علاقه‌هاي‌ متنوعی اسـت. در بین غذا هاي محبوبش، کباب ترش رتبه اول را دارد. او بـه طعم و ترکیباتی کـه باعث ترشی این کباب میشود، علاقه‌مند اسـت. همچنین، غذای گیلانی سیرواویج نیز در فهرست علاقه‌هاي‌ او قرار دارد. نعیمه نظام‌دوست بـه ظاهر آدمی شاد و خندان اسـت، اما درونش چیزهای دیگری جریان دارد. او زیاد غصه می خورد و برای دیگران دلسوزی می کند.

 

در مورد ازدواج نعیمه نظام دوست

در مورد ازدواج  نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام‌دوست تا بـه امروز ازدواج نکرده و مجرد اسـت. او در گفت‌وگو‌هایي اشاره کرده اسـت کـه دوست دارد ازدواج کند، اما تا زمانی کـه شرایطش را مهیا نداند، ازدواج نمیکند.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال طنز لطفا دور نزنیم «+خلاصه داستان»


 

در پایان

نعیمه نظام‌دوست، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، دارای سبک بازی طنزی و کمدی اسـت. او بیشتر دراین ژانرها بازی می کند و با خنده‌هاي‌ از ته دل و شوخی‌هایش موجب خندیدن مهران مدیری و شرکت‌کنندگان شده و فضای برنامه را شادتر از همیشه نمایانده اسـت. 

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت
اینطوری باید بشقاب های رو میز جمع کنید (کلیپ دیدنی)
اینطوری باید بشقاب های رو میز جمع کنید (کلیپ دیدنی)