بیوگرافی بهنام تشکر شرکت کننده فصل جدید برنامه اسکار

بیوگرافی بهنام تشکر شرکت کننده فصل جدید برنامه اسکار

بیوگرافی بهنام تشکر بازیگر مشهور ایرانی

سریال اسکار، کـه یک رئالیتی شو چالش محور اسـت، بهنام تشکر همراه با محمدرضا هدایتی، نعیمه نظام دوست و سمیرا حسن پور بـه هنرمندی پرداخته‌اند. این سریال توسط کارگردان مهران مدیری درسال 1402 ساخته شده اسـت. دراین برنامه، هر فرد تلاش می کند چالش خودرا بـه خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهد و رقابت بر سر تندیس اسکار خواهد بود. 

 

نگاهی به زندگی بهنام تشکر

نگاهی به زندگی بهنام تشکر

بهنام تشکر در ۴ بهمن ۱۳۵۵ در بندر انزلی بـه دنیا آمد و دوران کودکی‌اش را در شهر هشتپر گذراند. او از سال ۱۳۷۵ فعالیت در تئاتر رابا بازی در نمایش کمدی میرزا فرفره در ساری آغاز کرد. بهنام تشکر، بازیگر، دوبلور، و گوینده ایرانی اسـت. او از سال ۱۳۹۰ با سریال ساختمان پزشکان بـه شهرت رسید ودر سریال آنتن نیز همراه با بازیگرانی مانند رویا افشار، مرجانه گلچین، پژمان جمشیدی، الیکا عبدالرزاقی، و هادی کاظمی حضور دارد.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بهنام تشکر


 

خانواده بهنام تشکر

خانواده بهنام تشکر

بهنام تشکر، بازیگر مشهور تئاتر، سینما و تلویزیون، از خانواده‌اي با اصالت ترک زبان انزلی می آید. اصالت او بـه شهر اردبیل بازمی‌گردد. دوران کودکی‌اش را در بندر انزلی گذراند و از سال ۱۳۷۵ فعالیت تئاتری خودرا با بازی در نمایش کمدی میرزا فرفره آغاز کرد. 

 

تحصیلات بهنام تشکر

تحصیلات بهنام تشکر

بهنام تشکر دارای مدرک لیسانس اقتصاد بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه اسـت.

 

بهنام تشکر بازیگری را چگونه آغاز کرد

بهنام تشکر بازیگری را چگونه آغاز کرد

بهنام تشکر از سال ۱۳۷۵ فعالیت تئاتری خودرا با بازی در نمایش کمدی میرزا فرفره آغاز کرد.

 

بهنام تشکر چگونه به شهرت رسید

بهنام تشکر چگونه به شهرت رسید

بهنام تشکر حرفه بازیگری را از سال ۱۳۷۵ و ابتدا در تئاتر آغاز کرد. او بازی در نقش نیما افشار در مجموعه تلویزیونی ساختمان پزشکان بـه شهرت رسید. علاوه بر این، بهنام تشکر در مجموعه‌هاي‌ تلویزیونی دزد و پلیس و دودکش نیز نقش‌هاي‌ موفقی داشت. او یک بازیگر، گوینده، مجری، صداپیشه و دوبلور ایرانی اسـت.

 

بهنام تشکر، با تلاش و استعداد خود، بـه عنوان یک بازیگر حرفه‌اي در دنیای تئاتر و سینما شناخته شده اسـت. او با تجربه‌هاي‌ متنوع در نقش‌هاي‌ مختلف، توانسته بـه محبوبیت و شهرت برسد. از او بـه عنوان یک هنرمند با استعداد و پیشرفته در عرصه سینما و تلویزیون یاد می شود.

 


مطالب مشابه: جدیدترین عکس های اینستاگرام بهنام تشکر و همسرش


 

بهترین فیلم های بهنام تشکر

بهترین فیلم های بهنام تشکر

بهنام تشکر، بازیگر مشهور تئاتر، سینما و تلویزیون، در طول فعالیت حرفه‌اي خود در چندین فیلم و مجموعه تلویزیونی نقش‌آفرینی کرده اسـت. در ادامه، بـه برخی از بهترین فیلم‌ها و مجموعه‌هاي‌ تلویزیونی بهنام تشکر اشاره می کنم:

  • “استرداد” «۱۴۰۲»: دراین فیلم، بهنام تشکر نقش سپهبد زاهدی را بازی کرد.
  • “بچگیتو فراموش نکن” «۱۳۹۰»: او دراین فیلم بـه ایفای نقش امیر حامدی جلال فاطمی پرداخت.
  • “روز رستاخیز” «۱۳۸۹»: دراین فیلم، بهنام تشکر نقش حصین بن تمیم را بازی کرد.
  • “لاک قرمز” «۱۳۹۴»: او دراین فیلم نقش سروش صحت را ایفا کرد.
  • “بازدم” «۱۳۹۵-۱۳۹۴»: دراین فیلم، بهنام تشکر نقش نصرت سوزنچیان را بازی کرد.

 

شغل دیگر بهنام تشکر چیست؟

شغل دیگر بهنام تشکر چیست؟

او همچنین در علاقه بـه فوتبال نیز فعالیت داشته و بـه عنوان هافبک راست تیم فوتبال ملوان انزلی بازی میکرد، اما در همان دوران فوتبال را کنار گذاشته و ادامه نداد.

 

علایق بهنام تشکر چیست؟

علایق بهنام تشکر چیست؟

بهنام تشکر، بازیگر مشهور تئاتر، سینما و تلویزیون، دارای علاقه‌هاي‌ متنوعی اسـت. در ادامه بـه برخی از این علایق اشاره می کنم:

  • فوتبال: بهنام تشکر از طرفداران دو آتشه تیم فوتبال استقلال اسـت.
  • آلبالو خشک: او علاقه بسیاری بـه آلبالو خشک دارد و بـه گفته خودش هردو روز یک بار باید آلبالو خشک بخورد.

بهنام تشکر با تنوع علاقه‌هایش در زندگی شخصی و حرفه‌اي، همان‌ گونه در دنیای هنر فعالیت میکند. او با بازی در نقش‌هاي‌ مختلف، توانسته بـه محبوبیت و شهرت برسد.

 

همسر و فرزند بهنام تشکر

همسر و فرزند بهنام تشکر

بهنام تشکر، بازیگر مشهور تئاتر، سینما و تلویزیون، درسال ۱۳۸۵ با آیدا یزدانی ازدواج کرد. آیدا یزدانی متولد ۱۳۶۱ اسـت ودر زمینه طراحی لباس فعالیت دارد. این زوج دارای یک فرزند پسر بـه نام کاوه هستند. زندگی مشترک انها آرام و بدون حاشیه‌اي اسـت.

 


مطالب مشابه: بهنام تشکر بازیگر طنز در کنار بنیامین بهادری + عکس


 

در پایان

بهنام تشکر، بازیگر مشهور تئاتر، سینما و تلویزیون، دارای یک سبک بازی چندگانه اسـت. او در نقش‌هاي‌ مختلف، از کمدی تا درام، توانسته بـه شهرت برسد. بهنام تشکر در سریال‌هاي‌ مختلفی بازی کرده اسـت و همواره مورد تحسین منتقدان و مخاطبان قرار گرفته اسـت. او با بازی خود، لحظات طنز و جذابی را برای مخاطبان خلق کرده‌اند.

جدیدترین مطالب سایت