نگاهی به زندگی حدیث میرامینی شرکت کننده فصل 6 برنامه اسکار

نگاهی به زندگی حدیث میرامینی شرکت کننده فصل 6 برنامه اسکار

بیوگرافی حدیث میرامینی

حدیث میرامینی در برنامه اسکار، کـه یک رئالیتی شوی چالش محور اسـت، بـه عنوان مهمان حضور داشته اسـت. این برنامه توسط مهران مدیری کارگردانی شده و مهمانان ان همگی از بازیگران و افراد مشهور هستند. حدیث میرامینی یکی از بازیگران شناخته شده ایرانی اسـت کـه در تلویزیون، سینما و تئاتر فعالیت دارد.

بیوگرافی حدیث میرامینی

حدیث میرامینی در ۱۹ بهمن ۱۳۶۷ در تهران متولد شده و دارای مدرک کارشناسی نمایش اسـت. حدیث میرامینی علاقه‌مندی خود بـه بازیگری را از سنین نوجوانی نشان داد ودر کلاس‌هاي‌ استاد حمید سمندریان شرکت کرد. او اولین بار درسال ۱۳۸۴ ودر سن ۱۷ سالگی با سریال “هویت” جلوی دوربین رفت و با ایفای نقش در سریال “دلنوازان” بـه شهرت رسید.

حدیث میرامینی، بازیگر مشهور ایرانی، در دوران کودکی نشان ‌دهنده علاقه‌مندی بـه پرستاری، نقاشی و بازیگری بود. او دریک خانواده پر جمعیت بـه دنیا آمد و فرزند چهارم خانواده بود. سه برادر بزرگ‌تر از خود دارد و دوران کودکی را درکنار انها گذراند. علاقه‌ي زیادی بـه بازی فوتبال داشت ودر این رشته فعالیت می کرد.


مطالب مشابه: بیوگرافی حدیث میرامینی و همسرش + عکس حدیث میرامینی


خانواده حدیث میرامینی

خانواده حدیث میرامینی

حدیث میرامینی، بازیگر مشهور ایرانی، دریک خانواده پر جمعیت بـه دنیا آمد. او فرزند چهارم خانواده بوده و سه برادر بزرگ تر از خود دارد. پدر حدیث کارمند بازنشسته بانک و مادرش خانه‌دار اسـت. او از دوران کودکی تا بـه امروز با مادرش ارتباط خوبی دارد.

تحصیلات حدیث میرامینی

تحصیلات حدیث میرامینی

حدیث میرامینی، بازیگر مشهور ایرانی، در رشته نمایش تحصیل کرده اسـت و تا مقطع کارشناسی ادامه داده اسـت. او وارد دنیای بازیگری شده و فعالیت خودرا با تئاتر آغاز کرده اسـت. او در سریال‌هاي‌ مختلفی نقش‌آفرینی کرده اسـت، از جمله “دلنوازان”؛ “زن‌بابا”؛ “سراب”؛ “خدانگهدار بچه”؛ “یه تیکه زمین”؛ “در جستجوی آرامش” و غیره.

حدیث میرامینی چگونه بازیگری را آغاز کرد؟

حدیث میرامینی چگونه بازیگری را آغاز کرد

حدیث میرامینی بازیگری رابا حمایت پدرش و حضور در کلاس‌هاي‌ استاد حمید سمندریان آغاز کرد. او برای اولین بار در سن ۱۷ سالگی در مقابل دوربین قرار گرفت و با سریال “هویت” درسال ۱۳۸۴ وارد عرصه بازیگری شد. دو سال بعد، تجربه سینمایی خودرا با فیلم “حورا” آغاز کرد و سپس با ایفای نقش روشنک در سریال “دلنوازان” درسال ۱۳۸۸ بـه شهرت رسید. این نقش‌آفرینی‌ها باعث شد تا او بـه عنوان یک بازیگر شناخته شده در تلویزیون و سینمای ایران مطرح گردد.

حدیث میرامینی چگونه به شهرت رسید؟

حدیث میرامینی چگونه به شهرت رسید

حدیث میرامینی بـه شهرت رسید با ایفای نقش در سریال “دلنوازان” درسال ۱۳۸۸؛ کـه توسط حسین سهیلی زاده کارگردانی شده بود. دراین سریال، او نقش روشنک را بازی کرد و این نقش‌آفرینی باعث شد تا بـه عنوان یک بازیگر شناخته شده در تلویزیون و سینمای ایران مطرح شود. پس از “دلنوازان”؛ حدیث میرامینی درسال ۱۳۹۰ در مجموعه “ساختمان پزشکان” نیز مورد توجه قرار گرفت.

شغل دیگر حدیث میرامینی

شغل دیگر حدیث میرامینی

حدیث میرامینی علاوه بر بازیگری، بـه فعالیت‌هاي‌ ورزشی هوازی نیز علاقه‌مند اسـت ودر حال حاضر بیشتر درگیر این فعالیت‌ها میباشد. او همچنین در شبکه‌هاي‌ اجتماعی فعال اسـت و از این طریق با طرفداران خود ارتباط برقرار میکند.

بهترین فیلم های حدیث میرامینی

بهترین فیلم های حدیث میرامینی

حدیث میرامینی، بازیگر مشهور ایرانی، در زمینه تلویزیون و سینما فعالیت دارد و نقش‌آفرینی‌هاي‌ متعددی را انجام داده اسـت. در ادامه، بـه برخی از آثار حدیث میرامینی در تلویزیون و سینما اشاره می کنم:

سریال “دلنوازان”:

حدیث میرامینی با بازی دراین سریال بـه شهرت رسید. نقش روشنک را بازی کرد و توانست توجه مخاطبان را بـه خود جلب کند.

سریال “خداحافظ بچه”:

این سریال نیز از آثار مشهور حدیث میرامینی اسـت.

سریال “یه تیکه زمین”:

دراین سریال نیز نقش‌آفرینی کرده و توانست مخاطبان را بـه خود جذب کند.

سریال “فصل دوم ستایش”:

حدیث میرامینی دراین سریال نیز نقش‌آفرینی کرده اسـت.

سریال “همه چیز آنجاست”:

این سریال نیز از آثار حدیث میرامینی اسـت.

فیلم “حورا”:

حدیث میرامینی دراین فیلم نیز نقش ایفا کرده اسـت.

فیلم “ورود آقایان ممنوع”:

این فیلم نیز از آثار حدیث میرامینی در سینما اسـت.


مطالب مشابه: تصاویری از شب عروسی حدیث میرامینی


جوایز حدیث میرامینی

جوایز حدیث میرامینی

حدیث میرامینی، بازیگر مشهور ایرانی، در زمینه هنری دارای افتخارات و جوایز متعددی اسـت. در ادامه بـه برخی از این جوایز اشاره می کنم:

1. جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره سیما: او برای سریال “دلنوازان” درسال ۱۳۹۱ این جایزه را از جشنواره سیما دریافت کرد.

2. جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از جشنواره جام جم: حدیث میرامینی برای سریال “دلنوازان” درسال ۱۳۹۱ این جایزه را از جشنواره جام جم بـه دست آورد.

3. جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره جام جم: او برای سریال “پرستاران” درسال ۱۳۹۲ این جایزه را از جشنواره جام جم دریافت کرد.

علایق حدیث میرامینی

علایق حدیث میرامینی

حدیث میرامینی، بازیگر مشهور ایرانی، علایق متنوعی دارد کـه شامل موارد زیر میشود:

  • رنگ قرمز: او بـه رنگ قرمز علاقه خاصی دارد.
  • غذا هاي ایتالیایی: غذا هاي ایتالیایی جزو علایق غذایی او هستند.
  • بازیگر مورد علاقه خارجی: رابرت دنیرو، بازیگر مشهور هالیوود، یکی از بازیگران مورد علاقه حدیث میرامینی اسـت.
  • تفریحات: او بـه تماشای فیلم و ورزش کردن علاقه دارد و شنا را بیشتر از سایر ورزش‌ها دوست دارد.
  • کتابخوانی: حدیث میرامینی بـه کتابخوانی نیز علاقه‌مند اسـت.

این علایق نشان ‌دهنده طیف گسترده‌اي از فعالیت‌هایي اسـت کـه حدیث میرامینی در زمان‌هاي‌ فراغت خود انجام میدهد و بـه ان‌ها اهمیت می دهد.

همسر حدیث میرامینی کیست؟

همسر حدیث میرامینی کیست؟

حدیث میرامینی، بازیگر مشهور ایرانی، درسال ۱۳۹۵ با مجتبی رجبی، یکی از همکارانش، ازدواج کرد. مجتبی رجبی نیز فعالیت هنری خودرا از دستیاری آغاز کرده ودر حال حاضر بازیگر تئاتر اسـت. ثمره این ازدواج، یک فرزند پسر بـه نام برنا اسـت کـه در مرداد ماه ۱۳۹۹ بـه دنیا آمد. این زوج هنری در سریال “شب می‌گذرد” همبازی بودند و برای اولین بار در مراسم جشنواره فجر کنار هم دیده شدند. پدر مجتبی رجبی، آقای مجید رجبی، مدیر سابق شبکه تهران و جام جم بوده اسـت.


مطالب مشابه: تصاویر داغ از عروسی دیده نشده حدیث میر امینی


در پایان

حدیث میرامینی بـه خاطر سبک بازی منحصر بـه فرد و توانایی‌هاي‌ خاص خود در نقش‌آفرینی شناخته شده اسـت. او توانسته با ایفای نقش‌هاي‌ متفاوت و مکمل در آثار مختلف، توجه مخاطبان و منتقدان را بـه خود جلب کند. سبک بازی او با سایر بازیگران زن متفاوت بوده و همین امر وی را نسبت بـه سایر هنرمندان ایرانی متمایز کرده اسـت. حدیث میرامینی در نقش‌هاي‌ مکمل زن بـه خوبی از عهده برآمده و توانسته اسـت شخصیت‌هاي‌ متنوعی را بـه تصویر بکشد.

جستجو در تالاب
جدیدترین مطالب سایت