بیوگرافی سمیرا حسن پور و همسرش؛ عکس های همسرش

بیوگرافی سمیرا حسن پور و همسرش؛ عکس های همسرش

بیوگرافی سمیرا حسن‌پور و همسرش

در برنامه اسکار، سمیرا حسن پور به همراه بازیگران دیگر به چالش‌هایی برای کسب مجسمه اسکار می‌پردازند. این برنامه یک رئالیتی شو چالش محور است که مهمانان آن از بازیگران و افراد مشهور هستند. در این رقابت، هر فرد تلاش می‌کند چالش خود را به خلاقانه‌ترین روش ممکن انجام دهد و امتیازهای دریافتی بر اساس نحوه انجام چالش تعیین می‌شود. همچنین مهمانی که کمترین امتیاز را دریافت کند، یک مسئولیت اجتماعی برعهده خواهد گرفت.

 

سمیرا حسن‌پور در تهران به دنیا آمد. پدرش مجسمه‌ساز و مادرش خانه‌دار بودند. او دو برادر بزرگتر از خود دارد؛ یکی از آن‌ها مهندس عمران و دیگری مهندس برق است. از کودکی به هنر علاقه‌مند بوده و در دبیرستان نیز دوست داشته که رشته هنری را انتخاب کند. با تشویق استادش، بهرام بیضایی، به بازیگری پرداخت و در کلاس‌های بازیگری شرکت کرد.

بیوگرافی سمیرا حسن‌پور و همسرش

 


مطالب مشابه: عکس های کمتر دیده شده سمیرا حسن پور و همسرش


 

خانواده سمیرا حسن پور

سمیرا حسن‌پور در خانواده‌ای پنج نفره بزرگ شده است. پدرش یک مجسمه‌ساز تورک زبان است و مادرش به عنوان خانه‌دار فعالیت می‌کند. او دو برادر بزرگتر از خود دارد؛ یکی از آن‌ها مهندس عمران است و دیگری مهندس برق. 

تحصیلات سمیرا حسن پور

سمیرا در دوران کودکی به هنر علاقه‌مند شد و در دبیرستان تحصیلات خود را در رشته نمایش ادامه داد. او با تشویق استادش، بهرام بیضایی، به بازیگری پرداخت و در کلاس‌های بازیگری شرکت کرد. سپس لیسانس خود را از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در رشته نمایش گرفت. 

سمیرا حسن پور بازیگری را چگونه آغاز کرد

سمیرا حسن پور بازیگری را چگونه آغاز کرد

 او با تشویق استادش، بهرام بیضایی، به بازیگری پرداخت و در کلاس‌های بازیگری شرکت کرد. سپس لیسانس خود را از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک در رشته نمایش گرفت. اولین حضور او در سینما برای فیلم تمشک (۱۳۹۲) بود که برای آن نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن شد.

سمیرا حسن پور چگونه به شهرت رسید

سمیرا حسن پور چگونه به شهرت رسید

حضور او در سریال‌های مختلف مانند پایتخت، چاردیواری، و شاید برای شما هم اتفاق بیفتد نقش‌آفرینی کرده و نامزد دریافت جوایز سیمرغ بلورین شده است. او در فیلم سه کام حبس (۱۳۹۸) نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شده است. این بازیگر با حضور در سریال‌ها و فیلم‌های مختلف، نگاه‌ها را به خود جلب کرده و به شهرت رسیده است.

بهترین فیلم های سمیرا حسن پور

بهترین فیلم های سمیرا حسن پور

سمیرا حسن‌پور، بازیگر ایرانی، در دوره‌ی فعالیت خود در سینما و تلویزیون در چندین فیلم و سریال نقش‌آفرینی کرده است. بهترین فیلم‌ها و سریال‌هایی که او در آن‌ها بازی کرده، عبارتند از:

 

 

  • فیلم تمشک (۱۳۹۲): در این فیلم ساختهٔ سامان سالور، سمیرا حسن‌پور نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن شد.
  • سایه‌های موازی (۱۳۹۴): این فیلم در ژانر درام و عاشقانه است.
  • آن‌ها (۱۳۹۵): سمیرا حسن‌پور در این فیلم نقش نازنین را بازی کرد.
  • سه کام حبس (۱۳۹۸): در این فیلم ساختهٔ سامان سالور، او نامزد دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.


مطالب مشابه: عکس های کمتر دیده شده سامان سالور همسر سمیرا حسن پور


 

شغل دیگر سمیرا حسن پور

سمیرا حسن‌پور، بازیگر ایرانی، در کنار بازیگری در سینما و تلویزیون، به عنوان مجری و کارشناس در برنامه‌های تلویزیونی نیز فعالیت دارد. او در برنامه‌هایی مانند شب‌های مافیا و جیران به عنوان مجری حضور داشته است. همچنین در برنامه‌هایی مانند اسکار به عنوان کارشناس نیز دیده شده است. سمیرا حسن‌پور با تنوع در فعالیت‌های خود، نامزد جوایز مختلفی شده است.

شغل دیگر سمیرا حسن پور

علایق سمیرا حسن پور

سمیرا حسن‌پور، بازیگر ایرانی، علاقه‌مند به چندین فعالیت خارج از بازیگری است. او در مواقعی که سر کار نیست، به این موارد علاقه دارد:

  • کتاب‌خوانی: سمیرا کتاب‌ها را دوست دارد و در اوقات فراغت خود به خواندن می‌پردازد.
  • تماشای فیلم: علاقه‌مند به تماشای فیلم‌ها است و از آثار سینمایی لذت می‌برد.
  • نقاشی: در کودکی در کلاس نقاشی شرکت کرده است و همچنان به صورت دلی نقاشی می‌کشد.
  • پیانو: سمیرا پیانو نوازی را تمرین می‌کند و به موسیقی علاقه دارد.

 

ازدواج سمیرا حسن پور

ازدواج سمیرا حسن پور

سمیرا حسن‌پور، بازیگر ایرانی، در سال 1395 با سامان سالور، کارگردان سینما، ازدواج کردند. آشنایی و ازدواج آن‌ها از همکاری در فیلم‌ها آغاز شد. 

 

در پایان

سمیرا حسن‌پور، بازیگر ایرانی، سبک بازی‌اش را با تنوع و تجربه در نقش‌های مختلف نشان داده است. او از زمان دانشگاه و با تئاتر شروع به بازی کرد و در سریال‌ها و فیلم‌های مختلف نقش‌آفرینی کرده است. سبک بازی او تنوع و عمق دارد و از تجربه‌های مختلف در دنیای بازیگری بهره می‌برد.

برچسب‌ها:
جدیدترین مطالب سایت