بیوگرافی بازیگران برنامه عیدی اچ دی (+ نقد و بررسی)

بیوگرافی بازیگران برنامه عیدی اچ دی (+ نقد و بررسی)

برنامه «عیدی اچ دی» یک برنامه گفت‌وگومحور اسـت کـه در ان میزبان، امیرحسین قیاسی، هر قسمت یک مهمان مشهور را دعوت میکند و با نوع سوال‌ها، چالش‌ها و اتفاقات مختلف، فضایی مفرح و شاد ایجاد میکند. این برنامه در پلتفرم‌هاي‌ فیلیمو و فیلم‌نت پخش میشود ودر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت 8:00 صبح بـه وقت محلی پخش می گردد

 

در مورد چه موضوعاتی در برنامه عیدی اچ دی بحث می شود؟

در مورد چه موضوعاتی در برنامه عیدی اچ دی بحث می شود؟

برنامه عیدی اچ دی یک برنامه گفت‌وگومحور اسـت کـه در ان میزبان، امیرحسین قیاسی، هر قسمت یک مهمان مشهور را دعوت می کند و با نوع سوال‌ها، چالش‌ها و اتفاقات مختلف، فضایی مفرح و شاد ایجاد می کند1. این برنامه بـه موضوعات متنوعی می پردازد و بـه طور طنز و انتقادی نگاهی بـه جامعه دارد2. هر قسمت با مهمانان مختلف، از هنرمندان تا سلبریتی‌ها، برنامه را بـه تنوع و جذابیت می‌انجامد.

 

شرکت کنندگان برنامه عیدی اچ دی چه کسانی بودند

شرکت کنندگان برنامه عیدی اچ دی چه کسانی بودند

برنامه عیدی اچ دی با اجرای امیرحسین قیاسی، هر قسمت یک مهمان مشهور را دعوت میکند. در ادامه، لیستی از برخی از مهمانانی کـه تاکنون دراین برنامه حضور داشته‌اند:

  • مسعود فراستی: مهمان قسمت اول.
  • مسعود روشن‌پژوه: مهمان قسمت دوم.
  • مهیار حسن: مهمان قسمت سوم.
  • ایرج ملکی: مهمان قسمت چهارم.
  • ابوطالب حسینی: مهمان قسمت پنجم.
  • مردان آهنین «مسلم دارابی»: مهمان قسمت ششم.
  • علی اسماعیلی: مهمان قسمت هفتم.
  • مریم امیر جلالی: مهمان قسمت هشتم.
  • نیما شعبانی: مهمان قسمت نهم.

این برنامه با گفتگوهای طنزی و جذاب با مهمانان مشهور، تازگی و شادی را بـه تماشاگران منتقل میکند.

 


مطالب مشابه: رضا داوود نژاد در چه فیلم هایی بازی کرده است؟


 

مجری برنامه عیدی اچ دی

مجری برنامه عیدی اچ دی

مجری برنامه عیدی اچ دی، امیرحسین قیاسی اسـت. او با سبک غیر معمول خود، هر قسمت مهمانان مشهور را بـه برنامه دعوت میکند و با گفتگوهای طنزی و جذاب، فضایی شاد و تازه را برای تماشاگران ایجاد میکند.

 

بیوگرافی امیرحسین قیاسی

بیوگرافی امیرحسین قیاسی

 

امیرحسین قیاسی، کمدین و بازیگر سینما و تلویزیون ایران، در ۲۸ آبان ۱۳۷۱ در تهران بـه دنیا آمد. او فارغ‌التحصیل فوق‌لیسانس اسـت ودر کنار دوست صمیمی‌اش، ابوطالب حسینی، در برنامه خندوانه بـه شهرت رسیده اسـت. امیرحسین قیاسی در مقطع فوق‌لیسانس فارغ‌التحصیل شده و مجرد اسـت. او با استندآپ‌هاي‌ خاص خود، مورد توجه بینندگان قرار گرفته ودر گروه رامبد جوان بسیار درخشید. از مهمترین آثار امیرحسین قیاسی میتوان بـه بازیگری در برنامه خندوانه اشاره کرد.

 

مسعود فراستی

مسعود فراستی

مسعود فراستی، متولد ۱۹ فروردین ۱۳۳۰ در تهران، فعال سیاسی سابق، منتقد سینما و سردبیر مجله فرم و نقد اسـت. او در برنامه تلویزیونی هفت بـه عنوان مجری و کارشناس ثابت دربخش میز نقد حضور داشت. فراستی پیشینه‌هاي‌ تحصیلی‌اش شامل کارشناسی هنرهای تجسمی از دانشسرای عالی ملی هنرهای زیبای پاریس و کارشناسی جامعه‌شناسی از دانشگاه پاریس ۸ میشود. او همچنین ترجمه‌کتاب‌هاي‌ مختلفی انجام داده اسـت.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال کوچه اقاقیا


 

مسعود روشن‌پژوه

مسعود روشن‌پژوه

مسعود روشن‌پژوه، متولد مهر ۱۳۴۳ در ارومیه، مجری و برنامه‌ساز اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته تعمیر و نگه داری هواپیما میباشد کـه بـه سمت اجرا کشیده شد و با مسابقه «محله» در میان کودکان بسیار بـه شهرت رسید و دو فرزند دارد. او بـه خاطر صمیمیت و طنزپردازی‌اش موفق بـه جذب طرفداران بسیاری، بـه‌ویژه نوجوانان و کودکان، شده اسـت.

 

مسعود روشن‌پژوه در دوران مدرسه، در تئاترهای مختلفی بازی کرد. وی درسال ۱۳۶۶ فعالیتش را در شبکه دو صدا و سیما آغاز کرد. او با مسابقه «محله» مجری‌گری را بـه صورت حرفه‌اي آغاز کرد. این مسابقه با ادبیات متفاوت از مجریان خشک، ان برهه را توانست بـه شدت محبوب کند. درسال ۸۸؛ این مسابقه بـه صورت حرفه‌اي در چند کشور نیز اجرا شد. مسعود روشن‌پژوه درسال ۱۳۶۴ با همسرش ازدواج کرد. ثمره این ازدواج یک دختر بـه نام روژین و یک پسر بـه نام ایلیا اسـت.

 

مهیار حسن

مهیار حسن

مهیار حسن، متولد دهه 60؛ بـه عنوان راننده در مجموعه بزرگ اسنپ فعالیت کرده و ویدئو کلیپ‌هاي‌ پر مخاطب و دوربین مخفی‌هاي‌ جذابی را در حین جابجایی مسافران بـه مقصد ساخته و با رضایت انها در اینستاگرام منتشر کرده اسـت. این فعالیت‌ها باعث شهرت مهیار حسن شده و او بـه عنوان یک اینفلوئنسر اینستاگرامی مشهور شناخته می شود. اخیراً؛ مهیار حسن با رفع موانع مجدداً صفحه اي برای خود ایجاد کرده و فعالیت خودرا از سر گرفته اسـت.

 

ایرج ملکی

ایرج ملکی

ایرج ملکی، متولد ۱۳۵۲ در کرمانشاه، کارگردان و بازیگر اهل ایران اسـت. او دارای لیسانس در رشته‌هاي‌ روابط عمومی و مهندسی کامپیوتر و همچنین فوق لیسانس در علوم ارتباطات از دانشگاه تهران می باشد. ایرج ملکی سال‌هاست کـه بـه عنوان کارمند دولت در وزارت نیرو فعالیت میکند. او با گذاشتن کلیپ‌هاي‌ مشهور بـه مزاحمت در فضای مجازی بـه شهرت رسید. همچنین، ایرج ملکی بـه عنوان یک فیلمساز نیز شناخته می شود.

 

ابوطالب حسینی

ابوطالب حسینی

ابوطالب حسینی، متولد ۲۸ آبان ۱۳۷۱ در تهران، کمدین اسـت. او در ابتدا بـه صورت حرفه‌اي تکواندو کار میکرد ولی بعد از ان وارد عرصه کمدی شد ودر ابتدا در اینستاگرام و از آنجا وارد تلویزیون و مسابقه خندوانه شد. ابوطالب حسینی از شاگردان گروه پانته آ بهرام بودو بـه فینال مسابقات راه یافت و حریف علی صبوری شد کـه در انتها علی صبوری نفر اول مسابقه خندوانه شد. او یکی از شانس‌هاي‌ قهرمانی این دوره می باشد.

 

مسلم دارابی

مسلم دارابی

مسلم دارابی، متولد ۱۰ بهمن ۱۳۶۰ در کرمانشاه، قهرمان و نفر اول قویترین مردان در استان کرمان، نفر دوم مردان آهنین در بم، و قهرمان سوم پایتخت درسال ۱۳۷۷ با کشتی ورزش خودرا شروع کرد. او قهرمان نوجوانان و جوانان کشور شد و بعد از کشتی، درسال ۱۳۸۲ در رشته کیک‌بوکسینگ بـه صورت خصوصی زیر نظر آقای سعید جعفری داور بین‌ المللی فعالیت کرد و پس از ۲ ماه، قهرمان کشور شد.

 

او در رشته‌هاي‌ فول کونگ‌فو و کونگ‌فوتوا نیز قهرمان کشور بوده و دارای کمربند مشکی دان ۲ در رشته فول کونگ‌فو و کمربند مشکی دان ۱ در سای‌کان کاراته اسـت. از سال ۱۳۸۵؛ شروع بـه ورزش قویترین مردان کرده ودر حال حاضر دراین رشته مشغول بـه ورزش و مربیگری میباشد.

 

علی اسماعیلی

علی اسماعیلی

علی اسماعیلی، متولد ۱۳۶۶ در اصفهان، خواننده، آهنگساز، تنظیم‌کننده و تهیه‌کننده موسیقی پاپ ایرانی می باشد. او تحصیلات خودرا در رشته مهندسی کامپیوتر ادامه داده اسـت، اما بـه دلیل علاقه زیاد بـه موسیقی، دراین حرفه فعالیت میکند. علی اسماعیلی با سازهایی مانند ستار و گیتار آشنا شد و پس از یکسال، بـه پیانو علاقه‌مند شد و ساز پیانو را بـه صورت اکادمیک فراگرفت.

 

او در زمینه ساخت موسیقی تئاتر و کنسرت‌هاي‌ استانی فعالیت حرفه‌اي خودرا آغاز کرد و با خوانندگان پاپ همکاری داشته اسـت. علی اسماعیلی همچنین تنظیم قطعه “قهرمان ایرانی” و آهنگسازی برای برنامه‌هاي‌ تلویزیونی از جمله “گلخانه” و “مردم چی می‌گن” را نیز بر عهده داشته اسـت. او تجربه نوازندگی در گروه‌هاي‌ موسیقی مختلف را نیز دارد.

 

مریم امیر جلالی

مریم امیر جلالی

مریم امیر جلالی، متولد ۲۹ آذر ۱۳۲۶ در تهران، بازیگر سینما و تلویزیون ایران اسـت. او دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری میباشد. شهرت او بیشتر بـه‌خاطر بازی در مجموعه‌هاي‌ طنز دههٔ ۱۳۸۰ مانند خانه بـه دوش «۱۳۸۳»؛ متهم گریخت «۱۳۸۴» و ترش و شیرین «۱۳۸۶» اسـت. او بـه‌عنوان خواننده با گروه موسیقی بیان نیز همکاری داشته‌اسـت.

 

نیما شعبانی

نیما شعبانی

نیما شعبان‌نژاد، متولد ۲۱ اردیبهشت ۱۳۶۶ در کلن، کشور آلمان، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون اهل ایران اسـت. او فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی اسـت. نیما شعبان‌نژاد از سال ۱۳۸۳ با کارگردانی تئاتر بـه صورت حرفه‌اي فعالیت خودرا آغاز کرد.

 

او در مجموعه خندوانه در نقش‌هاي‌ مختلف بـه ایفای نقش پرداخته‌اسـت. همچنین، در سریال‌هایي مانند ممنوعه و هیولا نیز بازی کرده اسـت . نیما شعبان‌نژاد با قد ۱۷۶ سانتی‌متر و خدمت سربازی خریده‌شده، در دنیای تئاتر و تلویزیون بـه شهرت رسیده اسـت.

 


مطالب مشابه: بیوگرافی بازیگران سریال بزنگاه و داستان سریال


 

در پایان

برنامه عیدی اچ دی یک برنامه گفت‌وگومحور اسـت کـه در ان میزبان، امیرحسین قیاسی، هر قسمت یک مهمان مشهور را دعوت می کند و با نوع سوال‌ها، چالش‌ها و اتفاقات مختلف، فضایی مفرح و شاد ایجاد میکند. این برنامه بـه موضوعات متنوعی می پردازد و بـه طور طنز و انتقادی نگاهی بـه جامعه دارد.

 

هر قسمت با مهمانان مختلف، از هنرمندان تا سلبریتی‌ها، برنامه را بـه تنوع و جذابیت می‌انجامد. اگر علاقه‌مند بـه گفتگوهای غیرمعمولی و دیدن چهره‌هاي‌ مشهور در محیطی سرگرم‌کننده هستید، عیدی اچ دی را از دست ندهید! 

جدیدترین مطالب سایت