خرید و فروش در اینترنت

کدام تبلت ها بهترین عمر باتری را دارند؟

کدام تبلت ها بهترین عمر باتری را دارند؟

یکی از آزاردهنده ترین مشکلات موبایل ها و تبلت های پیشرفته امروزی زود خالی شدن شارژ باتری است که این مشکل از ابتدای ساخته شدن این وسایل وجود داشت.

 

در مورد انتخاب و خرید لوازم الکترونیکی از جمله گوشی‌های همراه و تبلت ها، بهترین راهکار تحقیق در مورد مشخصات آن و مقایسه آن با مدل‌های متنوع موجود در بازار است. برای مثال افرادی که به دنبال خرید یک تبلت جدبد هستند ابتدا باید نیازهای خود را اولویت بندی کرده و به سراغ مواردی بروند که متناسب نیازهای آن ها باشد. در نهایت تجربه کار با تبلت از نزدیک قبل از خریدن نیز می‌تواند تا حدود زیادی به مشتریان در امر انتخاب و خرید کمک کند.

 

یکی از مهم‌ترین مواردی که برای بسیاری افراد حائز اهمیت است. طول عمر و ماندگاری باتری یک تبلت است. در واقع ماندگاری باتری موردی است که ضعف در آن می‌تواند دیگر قابلیت ها و توانایی‌های تبلت را تحت شعاع قرار دهد.

 

در ادامه به معرفی تبلت هایی خواهیم پرداخت که بیشترین طول عمر باتری را با هر بار شارژ در بازار دارند.

 

برای مساوی بودن تست‌های انجام شده بر روی تبلت ها. هر تبلت بر روی حالت Airplane قرار گرفته و میران روشنایی آن تا 150 candelas به ازای هر مترمربع تنظیم شده است. سپس یک فیلم با کیفیت 720p به صورت چرخشی بر روی تبلت ها پخش شده تا مشخص شود کدام تبلت مدت زمان بیشتری تا تمام شدن باتری دوام می‌آورد.

 

 

آمازون فایر HDX 8.9

 

مدل 2014 تبلت Fire HDX 8.9 دارای لیستی از بهبودهای نرم افزاری و سخت افزاری نسبت به گذشته بوده و با این وجود اصالت خود را به عنوان تبلت آمازون که باعث موفقیت آن در سال‌های گذشته شد را نیز حفظ کرده است. سیستم عامل نسخه جدید تبلت آمازون همچنان Firefly، نسخه شخصی سازی شده اندروید گوگل است. عملکرد پزدازنده آن سریع تر شده و اسپیکرهای آن نیز تقویت شده است. با وجود اینکه طول عمر باتری آن نسبت به گذشته تغییر زیادی نداشته اما همچنان یکی از بهترین‌های بازار محسوب می‌شود. در تست‌های انجام شده 10 ساعت پخش مداوم ویدیو را شاهد هستیم.

 

کدام تبلت ها بهترین عمر باتری را دارند؟

 

 

اپل آیپد ایر 2

 

شرکت اپل در نسخه دوم از آیپد ایر خود قدرت پردازنده را برای اجرای روان تر اپلیکیشن ها و تصاویر ویدئویی ارتقا داده همچنین طراحی بدنه آن را از مدل قبلی آن نیز باریک تر کرده است. اما به نظر می‌رسد اپل فراموش کرده تا ظرفیت باتری را نیز بیشتر کند. با این وجود طول عمر باتری اپل با یک بار شارژ کامل همچنان به میزان قابل توجهی مطلوب بوده و ماندگاری بالایی دارد. در تست‌های انجام شده آیپد ایر 2 توانست 10 ساعت بدون مشکل ویدئو اچ دی مورد آزمایش را پخش کند.

 

کدام تبلت ها بهترین عمر باتری را دارند؟

 

 

ال جی G Pad

 

با وجود اینکه تبلت های آل جی در بین رقبای بزرگ بازار از نظر عملکرد و قدرت سخت افزاری حرف زیادی برای گفتن ندارند اما قیمت اقتصادی در کنار عمر باتری بالا یکی از نقاط قوت آن ها است. نسخه‌های 7 و 10 اینچی تبلت های آل جی G Pad طراحی ساده و معمولی دارند. در تست‌های انجام شده نسخه 10 اینچی این تبلت در حدود 13 ساعت و نسخه 7 اینچی آن در حدود 11 ساعت دوام آورد. البته کیفیت و رزولوشن نسخه 7 اینچی به دلیل تراکم بیشتر پیکسل بهتر به نظر می‌رسد.

 

کدام تبلت ها بهترین عمر باتری را دارند؟

 

 

لنوو یوگا تبلت 2

 

تبلت های لنوو از جمله مدل‌های خاص بازار تبلت هستند. تبلت های سری یوگا این شرکت طراحی کاربردی و جالبی داشته و یکی از نسخه‌های جدید آن پزوژکتور داخلی نیز دارد. باتری نسخه‌های 8،10 و 13 اینچی هرکدام در تست‌های انجام شده در حدود 13 ساعت دوام آوردند که در مقایسه با دیگر تبلت های موجود عدد قابل توجهی است.

 

کدام تبلت ها بهترین عمر باتری را دارند؟

 

تهیه و تنظیم : مجله تالاب