طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

متولدین فروردین:
در این ماه شاهد پیشرفت تلاشهای گذشته هستید و موفقیت در بسیاری از چیزهایی که انجام می دهید تضمین شده است و همچنین معاملات مالی برایتان سود آور خواهند بود. فعالیتهای ورزشی و باثبات ، کلید موفقیت در انجام فعالیتهای یا وظایف خود هستی و همینطور نمایش دهنده قابلیتهای خوب شما هستند. در زندگی شغلی تان با تصمیم گیری های مستقل نتایج بسیار ارزنده ای بدست می آورید و با بالا رفتن سطح اعتماد به نفس تان باعث حیرت اطرافیان می شوید.

 

سعادت زناشویی تان در گرو ایجاد ثبات در آن است و با رفتار پسندیده و جذابیت باعث جذب جنس مخالف خواهید شد. تفاهم در نهایت منجر به تصمیم گیری برای ازدواج خواهد شد. افزایش مسئولیتهایتان ممکن است باعث کاهش زمان استراحت و شخصی تان شود. با زیردستانتان مدارا کنید و از برخوردهای پرخاشگرانه خودداری کنید. در این ماه به دنبال سفرهای بین المللی هستید. سفرهای دور برای گسترش کسب و کار خواهید داشت. کمک شریک زندگی تان برایتان بسیار مثبت خواهد بود. شما به خوبی از خدمات تان بهبود زیادی خواهید دید. دایره روابط اجتماعی تان بسیار بزرگ خواهد شد و قادر هستید که موفقیت رابا تمام موانع و دشمن تراشی ها بدست آورید. سلامتی این ماه طبیعی است فقط برخی عوارض کوچک مثل سردرد یا درد در پاها و یا مشکلات مربوط به استخوان باعث ناراحتی خواهند شد.

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین اردیبهشت:
تلاشهایتان موفقیت آمیز بوده و فداکاری شما در کارها باعث رشد هویت تان می شود. پر از ایده های جدید برای رشد شغلی خودتان هستید. یکسری سهل انگاری هم به دلیل شتاب در مکاتبات پیش می آید. مهارتهای اجرایی در این ماه فعال هستند. تصمیم گیری های حساس باید به درستی انجام شوند. زندگی زناشویی عادی است و باید از بی حوصلگی با شریک زندگی تان جلوگیری کنید. رضایت شخصی تان افزایش پیدا میکند و همزمان با آن زمان بیشتری را به چت و با هم بودن اختصاص می دهید.

 

سفرهای دور برای کسب تحصیلات عالی پیش بینی می شود. توسعه در امور خانواده پیش می آید. ظاهر فیزیکی و انرژی های شما رو به افزایش هستند. به این معنا که ممکن است کمی چاق شوید و دچار اضافه وزن شوید پس مراقب رژیم غذایی تان باشید. معاملات مالی برایتان سودآور خواهند بود و منافع آن را به پس انداز خود اضافه می کنید. این ماه سلامت جسمانی تان نیاز به مراقب ویژه دارد زیرا بیماری های معده و یا لغزش یا سقوط از ارتفاع پیش می آید.

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین خرداد:
دوباره از شما بابت کارها تقدیر خواهد شد. اخبار خوش حال کننده ای خواهید شنید.مطمئن شوید که می توانید در همه زمانها به شیوه ای موثر با اطرافیان ارتباط برقرار کنید. روابط رمانتیک پربار و لذت بخش است و رابطه مشترک زناشویی قابل اعتماد خواهد بود. با ارتباط مناسب و مدارا کردن به احتمال بسیار زیاد ازدواج پیش خواهد آمد. در عشق شاهد ثبات هستید. یکسری اتهامات جزیی در محل کار به شما زده خواهد شد اما شما سربلند از آنها خواهید بود.

 

موفقیت شما با کار سخت بدست می آید. از نظر مالی این ماه طبیعی خواهد بود و ممکن است پول غیر منتظره ای دریافت کنید. خریدهای لوکسی خواهید داشت. اگر ایده های جالبی دارید بهتر است از مشورت افراد باتجربه هم استفاده کنید. راه های تازه ای برای کسب و کار آماده است و این ماه مشغول جلسات و مسافرت هستید. در انجام امور مهمی ممکن است تاخیر پیش آید. انعطاف پذیری بر زندگی شخصی و شغلی تان تاثیر می گذارد. سلامت این ماه شما مربوط به عدم مراقبت از خودتان است مثل از در رفتگی ها و بیماران قلبی باید بسیار مراقب رژیم غذایی خود باشند. فرزندانتان ممکن است دچار ناراحتی یا بیماری شوند.

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین تیر:
فعالیتها در این ماه بطور کلی خوب خواهند بود و فرصتی برای بدست آوردن آرامش و شناخت خود خواهد رسید. دامنه ارتباطات با خویشاوندان همراه با یک رابطه صمیمی خواهد بود. با همسر خود دوستانه تر و با اندیشه باشید و از رابطه صلح آمیزتان لذت ببرید. کمی خودخواه در عشق هستید و به تمایلات خود اهمیت زیادی می دهید اما شریک عشقی شما را با یک وضعیت غیر منتظره غافلگیر میکنید. مسئولیت های حرفه ای و شغلی افزایش پیدا می کنند و نیازمند توجه ویژه ای برای انجام آنها هستند.

 

یک سود مالی ناگهانی و غیر منتظره پیش بینی می شود. برای انجام فعالیتهای معنوی به مکانهای مقدس بروید. اخبار خوشحال کننده و رضایت بخش خواهند بود. از نظر سلامتی در وضعیت خوبی هستید. از فشار خون بالا و افزایش کلسترول کمی دچار رنج خواهید شد. بهتر است به پیاده روی و تمرینات نرمشی بپردازید.

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین مرداد:
ماه فعالی در پیش خواهید داشت. موقعیت مشتری در این ماه برایتان نتایج متوسطی به همراه دارد. ولی موقعیت عطارد و زهره عالی است. با شریک زندگی تان ممکن است کمی درگیری جزیی از نظر اختلاف نظر داشته باشید که باید سعی کنید به او و نیازهای او توجه بیشتری بکنید. وظایف شما با نتایج مثبت خواهند بود و به موفقیت های شما اضافه خواهند کرد. دامنه ارتباطی خود را با خواهر و برادر و همسایه جوان خود به طور قابل توجهی بهبود خواهد یافت. این ماه سفرهای بسیاری در مورد کسب و کار و گفتگو در این مورد خواهید داشت.

 

آماده یک سفر دور برای نهایی کردن برخی از چیزهای در انتظار مانده باشید. فعالیت خود را برای انجام کارهای جدید بیشتر کنید. کسب و کار مربوط به آهن و پلاستیک و معادن برایتان سودآور هستند. از خویشاوندان خود پشتیبانی مالی دریافت می کنید. البته ممکن است از طرف خواهر یا برادر دچار زیان شوید. از افکار پریشان دوری کنید و با اعتماد به نفس پیش بروید. خلاقیت به همراه قدرت هبری تان موقعیت های بهتری در محل کار قرار می دهد. سلامتی این ماه نیاز به مراقبت دارد. سرما خوردگی و سرفه و مشکلات سوء هاضمه پیش می آیند و ممکن است شانس ابتلا به افزایش فشار خون و قند نیز پیش بیاید.

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین شهریور:
این ماه با قاب ذهنی بهتری هستید و از لوازم یا وسائل نو شده خانواده لذت می برید و احساس رضایت خواهید کرد. شروعی عاشقانه با شریک عاطفی خود خواهید داشت . جاذبه ها افزایش خواهد یافت و شما می توانید یک رابطه قابل اعتماد را شکل دهید. اتحاد پیش زمینه ازدواجتان خواهد شد. بهتر است احساسات خود را با شریک زندگی تان در میان بگذارید زیرا زندگی عاشقانه نیازمند اعتماد متقابل و ماندگار است. با کار سخت بر ناامیدی ها غلبه کنید. در حرفه خود شاهد پیشرفت هایی در موقعیت خود هستید و ارتباط با زیر دستانتان قابل ملاحظه و خوب است. در طول این مدت در محل کار باید به شدت وقت شناس باشید و فرصتی برای نیازهای سازمانی اختصاص دهید.

 

اقدامات این چنینی بر شغل شما بسیار تاثیر گذار و چشمگیر خواهند بود . پروژه های تنها با ارتباط پیش می روند و از این جهت نیاز به زمان بیشتر و راهنمایی زیر دستانتان خواهید داشت. ممکن است با افرادی خودخواه برخورد کنید. افراد با مشاغل الکترونیکی و محصولات کشاوری و مخابرات شاهد توسعه خواهند بود. وام شما آماده خواهد شد و می توانید از آن برای ترخیص کالاهایتان از گمرک استفاده کنید. بهتر است از کمک مالی به دوستان و خویشاوندان خودداری کنید. چیزهای زیادی در مسافرتهای پرنشاط به همراه خانواده بدست می آورید. مسائل حقوقی به پایان خواهند رسید. سلامت جسمانی این ماه شما طبیعی است ولی ممکن است سطح هموگلوبین تداخل کند و حتی ممکن است درد کمر و ناراحتی معده داشته باشید و افراد مبتلا به دیابت مجبور به معاینه منظم خواهند بود و خانمهای باردار مشکلاتی جزیی با مواد غذایی خواهند داشت.

 

 طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

فال ماه تولد ,فال و طالع بینی

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین مهر:
این ماه مخلوطی از همه چیز باهم است. در فعالیتهای اجتماعی مشارکت میکنید اما با لحنی تند و خشن با موانعی در زندگی شخصی و شغلی روبرو شوید. از بحث کردن با همسرتان خودداری کنید و صبر پیشه کنید هر چند زندگی زناشویی این ماه در حال طبیعی خود در جرریان است. با کم خوابی صلح و آرامش در خانه را برهم خواهید زد پس بهتر است برای استراحت خود زمان کافی در نظر بگیرید. زندگی شغلی تان گیج کننده به نظر می رسد و مسئولیت ها و وظایف تان افزایش پیدا میکند.

 

برای انجام یک جلسه یا معامله سفری درپیش دارید. در طول این ماه اغلب مشغول رسیدگی به جلسات هستید و برخی از تصمیم گیری هایتان نتیجه معکوس می دهند. تمرکز بر انجام کارها داشته باشید و در برخورد با برخی شرایط نفسانی ، رفتاری دوستانه پیش بگیرید. نظارت بر زیر دستان برایتان پیشرفت بدست می آورد. اعتماد به نفس زیادی برایتان دردسر ساز شده و باید با فروتنی بیشتری رفتار کنید.

 

این ماه به قدرت بدنی زیادی نیاز دارید. افزایش درآمد خوبی بدست می آورید اما بهتر است که مدیریت هزینه های خود را به همان خوبی خرج کردن داشته باشید. از خریدهن چیزهای لوکس خودداری کنید و از هرگونه بخت آزمایی جدا پرهیز کنید. درگیری با پسرتان و یا یکی از بستگان خود دارید که باید شرایط را قبل از هر عکس العملی درک کنید. اینم اه از نظر جسمانی دچار مشکلات مربوط به افزایش وزن و در مفاصل و مشکلات مروبط به اسیدیته در پیش دارید که احساس استرس نیز بر آنها اضافه خواهد شد پس بهتر است در سبک زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید که از تمامی این موارد به سلامت عبور کنید.

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین آبان:
عملکرد این ماه بهتر خواهند شد و تفاوت های جزیی با یک رابطه بر مبنای اعتماد متقابل حل خواهند شد. احساس این ماه در روابطه زناشویی خوشایند خواهند بود این ماه زمان مناسب آموزش و یادگیری البته با تمرکز است هر چند ترسهای غیر ضروری بوجود می آیند. راههای دیپلماتیک شفافیت مسائل را با موفقیت برایتان روشن تر می کنند. امور مالی همه چیز تحت کنترل و با مدیریت پیش می روند. از نظر شغلی بسیار آرامش خواهید داشت و از نظر مالی حمایت هایی دریافت می کنید.

 

رویاهای عاشقانه ای دارید و این ما سفرهای دور می روید. بر رفتار و افکار خود کنترل داشته باشید تا از هر گونه آسیب دور بمایند. اگر چه توجه شما به تعهد شغلی بالاست اما با زیر دستانتان صمیمی تر رفتار کنید و با راهنمایی کردن آنها باعث تقویت اعتماد به نفسشان شوید. با گرفتن تصمیم های صحیح و موثر نیازی به توضیحات اضافی برای زیر دستان نخواهید داشت. این زمان مناسب سرمایه گذاری های بلند مدت است و دستاوردهای مالی زیادی در سفر از جنس مخالف تان دریافت می کنید. این ماه با مشکلاتی مثل اختلالت معده ، سردرد و تنش و فشار خون بالا رنج می برید که باید مراقبت بیشتر از سلامتی خود بکنید.

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین آذر:
این ماه برای متولدین آذر بسیار دلگرم کننده است و امور مالی بسیار سریعتر از آنچه که انتظار می رود رو به بهبود خواهند رفت. زندگی روزانه طبیعی خواهد بود. واژه ها و اقدامات حمایتی خود را به امید دادن شریک زندگی تان بکار بگیرید و باید در حفظ حریم خصوصی مسائل زناشویی تان اهمیت بدهید. دوستی و اتحاد در نیمه دوم ماه پیش خواهد آمد. در روابط عاشقانه خوشبختی را احساس خواهید کرد و افزایش احترام در رفتار و اعمال خود را شاهد خواهید بود.

 

دستاوردهای چشگیری از طریق عزیزترین دوستانتان بدست می آورید. فعالیتهای روزانه خود را به انجام وظایف برجسته اختصاص دهید و مسئولیت اعمال خود را بر عهده بگیرید زیرا با کار سخت و صداقت شما توسط همکارانتان قدردانی می شود. راههای پرانرژی برای خرید و فروش تاثیر مثبت بر زیر دستانتان دارد. ارتباطات شما باید شفاف و با انگیزه انجام کارها همراه شود و دستورات و تصمیم گیری هایتان باید به هم چسبیده شوند تا تغییرات قابل توجه ی در بالابردن سرعت فعالیتها در کسب و کار را داشته باشید.

 

شاهد سفرهای شغلی اما با سود مالی خوب هستید. دایره اجتماعی روابط شما بسیار گسترده شده و مشارکت فعال خود را خواهید دید. دستاوردها مالی بهتر باعث جبران شرایط فعلی خواهند شد و پولی برای خرید یک وسیله نقلیه جدید خرج خواهید کرد و وام های شما بدستتان می رسند. شرکت در فعالیتهای ورزشی استقامت جسمانی تان را تقویت میکند. این ماه باید مرتبط بر سر کلاس درس حاضر شوید و از اقدامات نامتعارف دوری کنید. از نظر سلامتی در وضعیت عادی قرار دارید و سعی کنید میزان فشار خون خود را با مواد غذایی حاوی آهن کنتترل کنید. بدن شما احتیاج به زمان استراحت کافی دارد. برادر یا خواهر شما ممکن است بیماری یا نارحتی دچار شود.

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین دی:
این ماه منابعی به کمک شما برای پیشرفتتان خواهند شتافت و تلاشها و توانایی های تان شما را به موفقیت می رسانند. از نتایج رضایت بخش در زندگی تان شاد خواهید شد. زندگی زناشویی با درک زیادی پیش می رود و عاری از هر گونه اختلاف است. در روابط بیش از پیش حساس خواهید شد و مقدمات یک ازدواج نهایی می شود. در عشق خودخواه هستید و برایتان رضایتمندی نیازهای خودتان بااهمیت ترین است.

 

اعتماد به نفس با مطالعات افزایش می یابد به ویژه در مورد انجام تکالیف درسی و یا آزمون ها. یک فرصت برای تحصیل در کشور خارجی بدست می آید و باید از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. جوایزی بخاطر فعالیتهای فوق برنامه درسی دریافت می کنید. رشد شغلی آرام و پیوسته بوده و وقت شناسی و کار سخت و قابل توجه مسیر موفقیت را کوتاه تر می کنند. امور شغلی نیازمند روابط قوی تر در انجام تعهدات هستند و افزایش مسئولیت ها نیازمند کار و تلاش بیشتر دارند. از توانایی های درونی خود را برای اصلاح پروژه ها استفاده کنید.

 

موقعیت های مالی قوی هستند و تلاشهای تان برای سرمایه گذاری های بلند مدت سود آور خواهد بود. از آشنایان یا بستگان تان حمایت زیادی دریافت می کنید. در سفر پاداش یا کمک هزینه هایی دریافت می کنید. علاقه مندان به ورزش فرصتی برای نشان دادن توانایی ها و استعدادهای نهفته خود بدست می آورند. این ماه از نظر سلامتی دچار چربی خون و حساسیت های پوستی مثل خارش و قرمزی آن می شوید بخصوص در قسمت های تناسلی و خانمهای باردار هر هفته باید معاینه منظم برای صحت سلامتی شوند. کم خونی را با خوردن غذاهای حاوی آهن جبران کنید.

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین بهمن:
این ماه به تمرکز بیشتری برای انجام کارها نیاز دارید و چالشهایی در پیرامون خود شاهد هستید. توجه به نیازهای خانواده و تعهدات تان برایتان شادی به ارمغان می آورد. زندگی زناشویی بطور طبیعی طی خواهد شد و باید از خودخواهی با در برخورد شریک زندگی تان جلوگیری کنید و با درک بهتر با او مدارا کنید. در این ماه نتایج آموزش و درس در سطح بالایی هستند هر چند ساعات مطالعه شما کاهش یافته و باید آن را با فرصت های تازه برای مطالعه جبران کرد. تعهدات شغلی به اوج می رسند و کمک های فوق العاده شما مورد قدردانی قرار می گیرند.

 

بهتر است شرایط یا تصمیم گیریی های مافوق خوتان را بپذیرید و توضیح دادن درباره ضعف هایتان چیزی از ارزشتان کم نخواهد کرد و سعی کنید با زیردستان روابط دوستانه تری داشته باشید. کمی احساس ناامنی دارید حتی زمانی که در مسیر واقعی موفقیت گام بر می دارید. تغییر الگوی ارتباطی در زمان تصمیم گیری را در پیش بگیرید و زمان بیشتری برای به سرانجام رساندن وظایف تان قبل از موعد مقرر در نظر بگیرید. ذاتا مشتاق به قبول کردن وظایف تازه هستید اما قبل از آن باید وظایف فعلی را به پایان برسانید. بهتر است بحث های چالش برانگیز را با شرکا یا کارکنان کنار بگذارید. وضعیت مالی این ماه برای شما روند طبیعی داشته و می توانید کسری هزینه های خود را تامین کنید.

 

از خرید چیزهای لوکس جدا خودداری کنید زیرا باعث نوسانات بسیار زیاد در امور مالی تان خواهند شد. یک راه منحصر به فرد در برخورد با مردم و کشف چیزها و از راه برداشتن موانع موفقیت خود را بدست می آورید. این ماه از نظر سلامت جسمانی ممکن است سطح اب بدنتان بالا برود و میزان کلسیم بدنتان کاهش یابد پس رژیم سبزی جات تازه را درباره غذایی خود بیشتر کنید. سردرد و دردهای عضلانی و درد زانو باعث کاهش سطح انرژی تان می شود که نیاز به توجه بیشتری دارد

 

طالع‌بینی جالب و خواندنی مهر ماه

 

متولدین اسفند:
یک ماه طبیعی در پیش دارید و بهتر است در این ماه از دادن تعهدات شفاهی خودداری کنید. ممکن است اختلافاتی در زندگی شخصی و یا خانواده پیش آید و از برخوردهای قابل ملاحظه دوری کنید. پیشرفت در کارها با تلاش سخت حاصل می گردد. یک پیشنهاد ازدواج خواهید داشت که از یک رابطه پرشور و انرژی حاص می گردد که سراسر عشق است. شریک زندگی تان بسیار پایبند و متعهد به رابطه است. شرکت در جلسات رقابتی و یا آزمون ها نتایج عالی برایتان خواهند داشت.

 

اعتماد به نفس ذاتی شما برا انجام تکالیف در زمان مقرر ستودنی است و این احساس را به زیر دستان و اطرافیان خود انتقال می دهید. این ماه کارها بصورت روان پیش می روند. پروژه های بلند مدت با موفقیت دنبال می شوند و در پایان ماه به سود یکجای آنها خواهید رسید. قراردادهای بزرگی باتوجه به شغلتان بدست می آورید. می توانید دز امور مالی محتاطانه تر اقدام کنید و سعی کنید به سرمایه گذاری های بهتری بپردازید.

 

شریک شغلی شما ممکن است دچار اشتباه شود و سردرگمی هایی با او داشته باشید. امور مالی تان را با قدرت فکری و توانایی هایتان مدیریت کنید. یک ارث بسیار بزرگ به شما می رسد. وام خرید خودرو دریافت میکنید. خبر بسیار خوبی از بزرگان دریافت می کنیدو کسب و کار طبیعی است. اگر مجرد هستید در اواخر این ماه پیشنهادات خیلی خوبی دریافت می کنید. در روابط زناشوی بهبودی اندک شاهد هستید. مسافرت کاری در پیش دارید. از نظر سلامتی مستعد ابتلا به سردرد و بیماری های چشمی هستید. این ماه سلامتی شما هیچگونه بیماری حادی دچار نخواهد شد. مراقب فشار خون بالا و کنترل کلسترول باشید.

 

 

کامل ترین طالع بینی شخصیت متولدین تمام ماه ها

 

طالع بینی قد

 

طالع بینی ماه های مختلف سال

 

منبع:aftabir.com

جدیدترین مطالب سایت